Narudžba organizera sa MeepleRealty

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la verudar »

Bok!

Je li itko zainteresiran za podjelu poštarine sa https://www.meeplerealty.com/shop/ ?

Za neupućene, ekipa radi drvene organizere za igre, koji su megakul tematski, praktični i predivni :)
Nažalost nemaju (pre)prodavače u Europi i ako se ne varam poštarina dođe oko 70 dolara, možda i manje ako je narudžba dovoljno velika.
Ja sam osobno zainteresiran za barem 4 njihova proizvoda.

edit: napomena: proizvodi imaju i tematske nazive pa ako na prvu pomislite da nemaju proizvod za vašu igru, možda trebate bolje pogledati - ja sam se tak s nekima zbrejkao :)
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la Burt Macklin »

Uzmi u obzir i carinska davanja na cijeli iznos (tj. PDV + takse), jer paket bi bio velik i težak, pa nema šanse da prođe bez plaćanja.
Gledao sam već i nešto kombinirao, ali brzo me prošlo nakon što sam cifru stavio na papir :lol:

Kaže FAQ da rade na rješavanju distribucije za EU, pa možda od toga nešto i ispadne.
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la verudar »

uf, u pravu si, nisam uzeo to u obzir. jel znaš možda gdje mogu naći točne informacije koliko se carina plaća s obzirom na težinu?
Antun
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 18 ožu 2017, 13:10
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la Antun »

Vjerojatno bi ti bilo lakše nabaviti neki insert od konkurencije, tipa Broken Token. Njihovi se daju nabaviti iz francuske, a ako dijeliš shipping sa nekim i nije kriminalno :)
Osobno ih imam već tri, za Mage Knight, Blood Rage i Imperial Assault :mrgreen:
Link: http://www.matagot.com/shop/en/73-broke ... -organizer
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la verudar »

bacio sam i na njih oko ali njihovi mi nisu tak lijepi :) i nemaju za igre za koje sam ciljao, ili ciljam, još nisam siguran
svakako hvala na preporuci
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la Burt Macklin »

verudar je napisao/la: 09 svi 2017, 22:55 uf, u pravu si, nisam uzeo to u obzir. jel znaš možda gdje mogu naći točne informacije koliko se carina plaća s obzirom na težinu?
Ma ne ide po težini, nego se računa po vrijednosti i to po ukupnom iznosu - znači, 25% na kupljeno+dostava, i onda još povrh toga takse (cca 50 kuna), a i Pošta nešto uzme sebi prilikom dostave. Veselo.

Koje igre te uopće zanimaju?
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la verudar »

Burt Macklin je napisao/la: 10 svi 2017, 00:20
verudar je napisao/la: 09 svi 2017, 22:55 uf, u pravu si, nisam uzeo to u obzir. jel znaš možda gdje mogu naći točne informacije koliko se carina plaća s obzirom na težinu?
Ma ne ide po težini, nego se računa po vrijednosti i to po ukupnom iznosu - znači, 25% na kupljeno+dostava, i onda još povrh toga takse (cca 50 kuna), a i Pošta nešto uzme sebi prilikom dostave. Veselo.

Koje igre te uopće zanimaju?
gloomhaven, terra mystica, sw rebellion, terraforming mars i twilight struggle kad je već (potencijalni) bal :D
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la Burt Macklin »

Bome, solidna cifra :)

Nedavno sam uzeo par spužvastih umetaka od Feldherra (Scythe i još par igara), i nije to loša jeftinija alternativa; najavili su i set za Gloomhaven, pa to možda bude opcija .. iako bih si volio nabaviti Gloomhaven Town, ako bude prilike (čitaj: dostupno negdje u EU).


EDIT:
sjetio sam se, Poljaci će imati u ponudi inserte za neke od igara koje te zanimaju - pa baci pogled.
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la verudar »

Burt Macklin je napisao/la: 10 svi 2017, 14:51 Bome, solidna cifra :)

Nedavno sam uzeo par spužvastih umetaka od Feldherra (Scythe i još par igara), i nije to loša jeftinija alternativa; najavili su i set za Gloomhaven, pa to možda bude opcija .. iako bih si volio nabaviti Gloomhaven Town, ako bude prilike (čitaj: dostupno negdje u EU).


EDIT:
sjetio sam se, Poljaci će imati u ponudi inserte za neke od igara koje te zanimaju - pa baci pogled.
pogledao sam al se nisam zaljubio u njih ko u ove :D ameri mi preporucili da pokusam dogovoriti nešto sa shipping forwarderima nekim, da se tako da uštedit na carini, idem sad proučavati šta je to, wish me luck!
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Narudžba organizera sa MeepleRealty

Post Postao/la Burt Macklin »

Sretno :D

Samo, taj forwarding je rješenje kad hoćeš uzeti nešto iz trgovine koja ne šalje kod nas, pa onda oni preuzmu i proslijede tebi - kako god okreneš, svakako dolazi izvan EU i na tvoju adresu, pa za svaki slučaj budi spreman na obavijest iz Carine.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”