On-line igranje i boardgameovi

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Valsim »

Tko preživi pričat će :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la mado »

Evo ja izgubio već 2x u Acresima na Yucati, ne pomaže ni pivo :facepalm
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
miljenko
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la miljenko »

Jel bi bilo interesa da sad u vrijeme izolacije bacimo online turnir iz naprimjer Twilight Strugglea??
Ja sam spreman voditi knjige pa i ako bude interesa komentirati/prenositi finale na nekon streaming servisu,...
Mislim da bi moglo biti zanimljivo... Razmišljam o formatu na dvije dobivene, gdje svatko igra jednu stranu, a ako bude izjednačeno, odlučujuću se igra bid-anjem strana...
Tempo odigravanja ćemo dogovoriti još, al ne bi bilo nešto intenzivno, svi imamo drugih obaveza....

Ajmo jedno glasanje baciti:

😍 imam digitalnu igru ili sam je spreman kupiti i želim sudjelovati

👍 želim sudjelovati, ali ne želim kupiti igru (opcija je dijeliti account s nekim tko ga je spreman ustupiti).

👎 Ne zanima me TS, al bi igrao neku drugu igru u ovakvom formatu - pa bacit komentar koju

😭 Ne zanimaju me on-line igranja, ja bi uživo igrao TS.
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post:
marge
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la marge »

miljenko je napisao/la:Jel bi bilo interesa da sad u vrijeme izolacije bacimo online turnir iz naprimjer Twilight Strugglea??
Ja sam spreman voditi knjige pa i ako bude interesa komentirati/prenositi finale na nekon streaming servisu,...
Mislim da bi moglo biti zanimljivo... Razmišljam o formatu na dvije dobivene, gdje svatko igra jednu stranu, a ako bude izjednačeno, odlučujuću se igra bid-anjem strana...
Tempo odigravanja ćemo dogovoriti još, al ne bi bilo nešto intenzivno, svi imamo drugih obaveza....

Ajmo jedno glasanje baciti:

slika imam digitalnu igru ili sam je spreman kupiti i želim sudjelovati

slika želim sudjelovati, ali ne želim kupiti igru (opcija je dijeliti account s nekim tko ga je spreman ustupiti).

slika Ne zanima me TS, al bi igrao neku drugu igru u ovakvom formatu - pa bacit komentar koju

slika Ne zanimaju me on-line igranja, ja bi uživo igrao TS.
slika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la dendarii42 »

slika ali na raspolaganju sam za Terraforming Mars i Through the Ages (sa ekspanzijom) :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
miljenko
slika
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Vukozec »

Ja sam na raspolaganju za nešto na yucati.
slika
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Vukozec »

Navala na BGA:

slika

To je bili prije 2 dana, sinoć je došlo do 14000. Prije karantene max peak je bio oko 4000.
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la mado »

U prvom postu ove teme su nabrojene mogućnosti online igranja, razdvojeni po besplatnima i onima sa plaćanjem. Boardgamearena ima i besplatni dio i neki oblik pretplate. Jel koristi tko su pretplatu da objasni čemu koristi? szbunjen
+ ako znate neke druge stranice/načine online igranja, slobodno dopišite da ove tmurne dane osvijetlimo barem malo online igranjima omiljenih igara :)
Slavica
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 458
Pridružen/a: 18 srp 2012, 22:25
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 137 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Slavica »

Ja koristim zadnje 3 godine pretplatu. Od kad je uvedena u biti. Prije toga, svi su imali mogućnost praćenja svog "napredovanja" u pojedinim igrama i pristup raznoraznoj statistici. I mene je smetalo kad su to ograničili na pretplatnike što ne vidim npr. svoj ELO u Race-u ili koja sam u svijetu u toj igri 😂 i tako koristim pretplatu jer vidim sve. I imam pravo izabrati da budem plava u svakoj igri 🤣 za razliku od nepretplatnika... Nema sad neke posebne pogodnosti osim toga.

Jel se sjećaš udruge igranje na početku? Isto nismo imali neke velike pogodnosti, ali smo normalno plaćali članstvo radi podržavanja ideje. Koliko sam skužila, ljudi koji tako programiraju nemaju neki drugi izvor financiranja osim tih članstva pa ih ja podržavam. Barem je tako bilo na početku. Ne znam za sad.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Slavica za post (ukupno 3):
madosadistikoStips
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Gordan »

Memberi ne čekaju pola minute da počne igra jednom kad se pokrene. Također, memberi mogu pokrenut bilo koju igru, šta nije slučaj s nonmemberima. Tipa Race forthe galaxy base game je dostupan svima, ali ekspanzije samo memberima. Mislim da i veliki broj drugih igara nije dostupan svima, al nisam siguran koje.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”