On-line igranje i boardgameovi

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la neoch »

T0mo je napisao/la: 20 sij 2021, 08:01 Ja ne, smisao Board gamea mi je Board :)
Također, smisao board gejmanja je da se družim uz igranje, online imam ionako puno veći izbor. Al nekad bi bilo praktičnije i online, slažem se, al samo praktičnije, ništa više.
slika
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la DarkDefender »

Ne znam za vas, ali ja online igram samo s prijateljima. Spojimo se na zoom tako da to isto bude dobro druzenje. Nije ko uzivo, ali kad ne moze bolje, super je. :)
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la M0by »

humblebundle opet ima digital tabletop bundle...
We've teamed up with Asmodee Digital for our newest bundle! Get games like Terraforming Mars, Blood Rage: Digital Edition, and The Lord of the Rings: Adventure Card Game
i klasike kao Splendor, Pandemic, Ticket to Ride, Love Letter i Small World + neki dlc za neke od igara
Ovi su korisnici zahvalili autoru M0by za post:
tanelorn
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la kovacu »

Nego da ozivimo temu.
Jucer sam tek skuzio za ovu Boardgamearena-u. Izgleda fora stvar pogotovo sto je free tj mozes igrat sve igre za djabe tamo.
Kolko vidim neke igre imaju ogranicenje da ih samo ovi premium clanovi mogu startati, a svatko se moze pridruziti.

Nego jeste probali organizirat nesto vamo preko foruma da se igra ?
Vidim da ima zanjimljivih naslova.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Mago de Umago »

Ja sam igrao puno Alahmbru (preko 100 puta), 15ak puta Teotihuacan i tjt.

Dobra je fora, treba samo skuziti kako funkcioniraju potezi jer inace iako znas pravila mozes krivo kliknuti i sjebati potez.

Bolje uzivo naravno, ali kad je neki glupi dan i pada kisa i nigdje nikoga onda super dodje...:foreveralone:
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la kovacu »

Mago de Umago je napisao/la: 18 srp 2021, 12:26 Ja sam igrao puno Alahmbru (preko 100 puta), 15ak puta Teotihuacan i tjt.

Dobra je fora, treba samo skuziti kako funkcioniraju potezi jer inace iako znas pravila mozes krivo kliknuti i sjebati potez.
Ovo se meni u Lost Ruins of Arnak dogodilo prije koji sat.
Znao sam otprilike pravila, al zbog ovog sam slucajno passo potez i ode sve u propast :D

Cak me i iznenadilo sto imaju taj LRoA, gledao sam ga si uzmem Dune Imperium il ovo (bit ce na kraju Dune 100%) i vidim jucer neki post di je netko spomenio da je igrao LRoA na BGA. I reko idem vidit sto je BGA i naletio na taj site.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la Mago de Umago »

Desilo se meni na Teotihuacanu da idem napraviti 3 tilea piramide i zbog 1001 "would you lik" "next" "yes" "no" "confirm" sam nesto zeznuo i nakon 2. passao. Ali ufuras se brzo pa ide glatko...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
kovacu
slika
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la M0by »

Na Steamu je upravo poceo The Steam Digital Tabletop Fest! This celebration of tabletop-inspired games on Steam features hundreds of discounts now through the 25th at 10am PST.
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la M0by »

Unmatched dostupan na Steam-u u early access verziji.
Od boraca dostupni svi iz Volume One i kad igra izadje iz early accessa dobit ce jos Little Red Riding Hood vs. Beowulf, svi ostali ce doci ko dlc (bar one koje budu mogli objaviti).
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: On-line igranje i boardgameovi

Post Postao/la kovacu »

M0by je napisao/la: 21 ruj 2022, 19:50 Unmatched dostupan na Steam-u u early access verziji.
Od boraca dostupni svi iz Volume One i kad igra izadje iz early accessa dobit ce jos Little Red Riding Hood vs. Beowulf, svi ostali ce doci ko dlc (bar one koje budu mogli objaviti).
Preskupo za ono sto se dobije i kad se uzme u obzir da 2 igraca trebaju kupit igru (mos prakticki kupit pravi board game).
Igrat to preko TTS-a. Mi smo igrali koju i super radi tamo i imaju dostupni svi likovi bez ikakvih copyright issua.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”