Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la grof »

Drunter mi doma stoji već mjesecima i nikak da ga odigram :D
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:Danas u Mulleru sam zapazio Drunter und Drüber iliti Wacky Wacky West .. za nekih 170kn
Isto tako sam vidio da su napokon dobili Carcassonne, baznu igru 129kn :)
Šteta kaj nemrem doći do nekoga u Mulleru za kakvu suradnju. Mi imamo tak lepi prevod Dixita i Carcassonneta, a oni meću onaj sklepani prevod. Ako ima netko nekoga s kime bi se dalo porazgovarati u Mulleru bilo bi dobro po igrače :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
AlphaScorpii
Reactions:
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 stu 2011, 21:32
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la AlphaScorpii »

grof je napisao/la:
buraz je napisao/la:Danas u Mulleru sam zapazio Drunter und Drüber iliti Wacky Wacky West .. za nekih 170kn
Isto tako sam vidio da su napokon dobili Carcassonne, baznu igru 129kn :)
Šteta kaj nemrem doći do nekoga u Mulleru za kakvu suradnju. Mi imamo tak lepi prevod Dixita i Carcassonneta, a oni meću onaj sklepani prevod. Ako ima netko nekoga s kime bi se dalo porazgovarati u Mulleru bilo bi dobro po igrače :)
Odma im možete reći i da bi mogli nabaviti bazni carcassonne, a ne samo ekspanzije.

EDIT:

Sad sam pročitao u drugom dijelu foruma da su dobili baznu igru.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la grof »

Uzeh Genial! (Ingenious) u Mulleru za 200 kuna (Algoritam ima Ingenious za 280 kuna). Igra je odlična za malo cijepanja neurona :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Grufnar
Reactions:
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 kol 2011, 11:27
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la Grufnar »

Jel neko zna kaj se desilo s onom striparnicom More Comics? Znam da su oni davno davno imali neke drustvene igre bili a i tamo sam, ko sto reko davno davno, kupovo karte za Magic, a zadnje vrjeme nis o njima se ne cuje.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la grof »

Di je bila ta striparnica? Ak je to ona u Neboderu na trgu b. Jrlacica, sada se zovu Stripovi2kvadrat (isti je vlasnik), samo se bojim da više nema igara nego su samo stripovi ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Boros
Reactions:
Postovi: 144
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 20:18
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la Boros »

Sad su u Preradovićevoj, ali ne sjećam se da sam osim stripova i filmova vidio bilo kakve igre.
Grufnar
Reactions:
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 kol 2011, 11:27
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la Grufnar »

A moze bit da nemaju sad vise nicega, al davno davno sjecam se tamo npr Axis and alies-a i tako par naslova, al to je bilo nesto kao prije 8 godina
Avatar
Nazir
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 13 srp 2011, 20:35
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la Nazir »

More Commics su na žalost stara priča. Grof je rekao dobro, sada su to Stripovi na kvadrat...
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Povoljne igre u Hrvatskim trgovinama.

Post Postao/la mado »

Drinkopoly je na akciji u TisakMediji. Sa 179kn je snižen na 159kn. Prilika koju se ne propušta! :?

Hoćemo li ikada vidjeti prave društvene igre u takvim maloprodajnim lancima?? Kaj nije jeftinije kupiti gajbu piva ili par litara žestice, pa se napiti, umjesto kupovine te neigre? :?:

Da li bi se uopće isplatio uvoz veće količine neke igre (100, 1000 komada), prevedena pravila isprintana priložiti uz igru, a onda ih prodati tim maloprodajnim lancima? Ili bi neplaćanje brzo priči privelo kraju?

Mislim, lijepo je vidjeti sve veću ponudu igara u CM. Algoritam se isto trudi, makar se igre kod njih nalaze na podu i moraš ih tražiti. Muller, Interspar i drugi veliki centri imaju pokoju igri. Ali brojne trgovine imaju u svojoj ponudi samo dječje igre ili neigre tipa Drinkopoly.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”