Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Antomon »

Išao sam provjeriti koliko mi je PayPal skidao. Ja sam sada uplatio iznos od 280 eura preko Zagrebačke banke i to me je koštalo 30kn. Za sličan iznos (270 eura) mi je Paypal skinuo 8,2 eura. Očito mi se potrefilo da imam velike transakcije pa je zato fee bio velik.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Stips »

E pa tak da. malo me štrecnulo, jer imam PayPal i koristio sam ga, ali nisam nikad platio neki preveliki fee. Pa sam se prepao da nisam nesvjesno plaćao toliko, kajaznam, mjesec dana nakon ili nešto.

Enivej, dugo ga nisam koristio, radi eksperimentiranja s P500, i nabavki tu preko foruma, i općenito skuliranijim odnosom prema nabavkama (što je netko baš neki dan natipkao - 'iskontrolirati unutarnjeg hrčka' :lol:)
Zadnja izmjena: Stips, dana/u 20 pro 2016, 21:02, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Antomon »

Ispričavam se svima na pretrpljenoj duševnoj boli :D :D
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la manijakk »

Uzmete si prepaid mastercard u hypo ili kako god da se sad zove, banci. Izuzev 30kn za izradu nema nikakvih troskova. Time ja placam sto god trebam online. Nema clanarina, minusa isl., kolko si uplatite na racun toliko imate za trosit.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Gordan »

Paypal dere ljude bezobraznim tečajem, odnoano s 3% (mislim) provizije. Kad placate, morate odabrat other converaion rates ili tako nesto i onda izabrat da vasa banka radi konverziju. Googlajte paypal ripoff.
Ovo se moze namjestit negdje u postavkama kao default, ali svejedno ce vam pp svako toliko opet dam prebacit na ripoff opciju jer su kurvini sinovi.
E da, sritan bozic svima osim kapitalistima! ;-P
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la stoka »

Skuplja se za misiju na mars.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la smurfORnot »

manijakk je napisao/la:Uzmete si prepaid mastercard u hypo ili kako god da se sad zove, banci. Izuzev 30kn za izradu nema nikakvih troskova. Time ja placam sto god trebam online. Nema clanarina, minusa isl., kolko si uplatite na racun toliko imate za trosit.
Kako je moguce da nemas neku mjesecnu clanarinu za karticu?
Ja imam vizu electron u pbzu. Rego na kune jer je tak naisplativije, i kolko stavim na nju tolko imam. Kad placas stavis pare, i to je to, nitko ti nema kaj maznut s nje.
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Arty »

Imaš Visu prepaid od HPB-a i u OTP-u, ja uzeo od HPB-a, jednokratno 50kuna i to je to, nadoplatiš koliko ti treba i to je to, stanje mozes gledat na bankomatima ili ako imaš tekući račun kod njih onda vidiš stanje tog računa i preko Internet bankarstva. Dobra stvar je što je to Visa pa možeš na nju povlačit pare sa paypala. Druga je opcija je Revolut - mastercard kartica, (odlična stvar) Besplatna je kao virtualna (aplikacija na mobu) , na nju nadoplacuješ debitnom karticom svoje banke kroz aplika iju ili internet bankarstvom i njome placas svuda, Ako ti treba fizička kartica dobiješ i nju besplatno (platis samo dostavu 6€) pa mozes dizat i placat svuda u svijetu. Ja ju koristim non stop.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
So many games, so little time
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la manijakk »

neznam kako, ali nemas nikakvih troskova izuzev troska izrade krtice. Karticam mi stoji mjesecima sa po par lipa na računu i kada odem uplatiti neki iznos kada kupujem online, nikada mi ne kazu da imam nepodmirenih troškova. Nemam nikakv racun u hypo banci niti sam povezao tekući ili bilo kakav drugi račun sa tim računom. Najbolje mi je to sto, pošto nevolim internet bankarstvo, kada god nesto kupujem moram osobno otići do banke i uplatiti novce. Tako uvijek dva-put promislim prije nego nesto kupujem, i nemam problema sa impulsnom kupnjom, recimo igara, kada su na akciji za par eura,
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Popis web trgovina koje dostavljaju u Hrvatsku

Post Postao/la Antomon »

Na stranicama izdavača What's your game? piše da sve igre kupljene preko njihovog web shopa imaju uključen "worldwide shipping".
http://www.whatsyourgame.eu/games
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”