Kupnja igara sa Philiberta

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la smurfORnot »

Valsim je napisao/la: 03 kol 2020, 15:21 Meni isto apsolutno ništa od onog što je bilo na akciji nije bilo primamljivo. Što može značiti samo dvije stvari. Ili su imali bezvezne naslove na akciji, ili sam došao do limita s željama :D .
Imali su generalno hrpu glupost na akciji, svega par stvari mozda da su cemu, što je oslo u biti veoma brzo...
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Shich »

Utorak je zadnji dan akcije pa ako se još netko uključi do tad, možda skupimo za grupnu.
Vrabor
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 18 stu 2018, 14:48
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Vrabor »

Hoće li se ova grupna raditi ovaj mjesec?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Shich »

Vrabor je napisao/la: 10 ruj 2020, 19:55 Hoće li se ova grupna raditi ovaj mjesec?
Ako ima interesa mogu, ali realno očekujem tek idući mjesec kad se pojavi još novih igara.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Shich »

Ukoliko postoji interes za grupnom narudžbom preko Philiberta, javite se do četvrtka 8.10. kad ćemo probati naručiti.

Preuzimanje bi bilo od petka 16.10., poštarina po osobi oko 5-10 kn, a tečaj eura oko 7.56.
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la realuka »

Samo da upozorim kako je Philibert promjenio dostavljaca za Hrvatsku te to više nije Chronopost kojem je veza u Hrvatskoj DPD nego je Colissimo te je Hrvatska veza Hrvatska pošta, ovakav paket mi je bio dostavljen, srećom sve je unutra bilo čitavo, al moglo je i ne biti.
slika

Javio sam se Philibertu i ispričali su mi se, zahvalili na upozorenju i rekli da se vjerojatno već od 12 mjeseca vraćaju na Chronopost.

Također ovom paketu je trebalo 17 dana inace je trebalo 5.

Uglavnom možete primijetiti kad radite odabir cijene doatave tko vam dostavlja pa obratiti pažnju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post (ukupno 8):
dadosadistikoShichBojan1983T0motanelornPapavermiljenko
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Bolindus »

Lol, kaj su igrali ragbi u našem vrlom HP-u :D, možes se žaliti HP u, pa ti je rok odgovora 60 dana, pa nakon toga jos 90 dana, pa nakon toga zaboraviš da si se žalio, pa nakon toga se javi službi za korisnike, pa nakon toga nije njihova greška :D
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la marge »

ma i philiber u pravilu pakira u te loše kutije koje se zgužvaju na dodir ali zato su gejmovi omotani u zračne jastučiće tak da u konačnici najčešće nije problem ako je i razvaljena kutija.. mada i to znaju zeznut ako naprimjer stave više gejmova različitih veličina jednog na drugog pa onda neki od njih ima mekšu kutiju koja se deformira od pritiska, no tad bar priznaju grešku i malkice refundiraju štetu..
Avatar
Spartacus16
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 16 stu 2020, 19:18
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la Spartacus16 »

realuka je napisao/la: 10 stu 2020, 23:46 Samo da upozorim kako je Philibert promjenio dostavljaca za Hrvatsku te to više nije Chronopost kojem je veza u Hrvatskoj DPD nego je Colissimo te je Hrvatska veza Hrvatska pošta, ovakav paket mi je bio dostavljen, srećom sve je unutra bilo čitavo, al moglo je i ne biti.
slika

Javio sam se Philibertu i ispričali su mi se, zahvalili na upozorenju i rekli da se vjerojatno već od 12 mjeseca vraćaju na Chronopost.

Također ovom paketu je trebalo 17 dana inace je trebalo 5.

Uglavnom možete primijetiti kad radite odabir cijene doatave tko vam dostavlja pa obratiti pažnju.
Da. Meni paket već putuje 2 tjedna.Inače je dolazilo za 5 dana.
A i pitanje je u kakvom će stanju stići. :nee
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Kupnja igara sa Philiberta

Post Postao/la realuka »

Eto vidio sam danas da je dostava sa Philiberta od sad sa DHL-om za Hrvatsku, nisam još narucivao ali cijena je ista kolko mi se čini i piše DHL dostava unutar 24-72h.
Good to know.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”