Card sleeves

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Damix »

Satarash je napisao/la: 02 ruj 2021, 20:23Ja ih imam na većini igara i meni su sasvim ok. Niti jedan se nije raspao do sada. S ebay-a sam ih naručivao, u svim veličinama.
Jedina zamjerka je ta što su mi u zadnjim narudžbama (prije cca godinu dana) bili nešto širi nego ranije, a iz komentara sam vidio da se dosta ljudi žalilo na to.
Ok, budem sad onda napravio probnu narudžbu da vidim kakvi su ovi matte - nadam se da su to ispravili. :/

Za sada je shipping 15kn po osobi.
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Bolindus »

S arcane tinmen nisi zadovoljan ?
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Damix »

Bolindus je napisao/la: 03 ruj 2021, 09:11 S arcane tinmen nisi zadovoljan ?
Jesam, skroz mi odgovara na Terraforming Mars kartama, daje taj premium feel - taman mi ih je ostalo od zadnje kupnje u Svarogsden da sleevam ove promo packove koji su danas došli.

A htio bih vidjeti koliko ove MTL zatamne sliku kartice u usporedbi s Arcane tinmen, pa ću sad manji broj kupiti. 63x88mm Nemesis karte su mi još uvijek u običnom arcane tinmenu jer mi je bilo žao utišat njihov art s icy-matte efektom pa sad imam ove eksperimentalne kombinacije. ^^
Ovi su korisnici zahvalili autoru Damix za post:
Bolindus
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Bolindus »

Bez brige, ne vučem te za rukav što kupiti , samo me zanimalo haha :D
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la sim4 »

Može li preporuka za shop gdje mogu naručit Mayday Premium sleeves ili može i preporuka za neke druge sleevove koji su u rangu sa ovima po kvaliteti. Naručivao sam prije ove sa BoardGameExtras i zadovoljan sam sa njima, ali od brexita shipping je ogroman (preko 17 funti za ovo sto trebam)
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Bolindus »

Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 3):
margesim4kockica
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Mago de Umago »

sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 12:22 Može li preporuka za shop gdje mogu naručit Mayday Premium sleeves ili može i preporuka za neke druge sleevove koji su u rangu sa ovima po kvaliteti. Naručivao sam prije ove sa BoardGameExtras i zadovoljan sam sa njima, ali od brexita shipping je ogroman (preko 17 funti za ovo sto trebam)
Ja sam koristio i Mayday Premium i Arcane Tinmen i praktički nema razlike. Frend čak preferira AT naspram MP.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
sim4
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kovacu »

sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 12:22 Može li preporuka za shop gdje mogu naručit Mayday Premium sleeves ili može i preporuka za neke druge sleevove koji su u rangu sa ovima po kvaliteti. Naručivao sam prije ove sa BoardGameExtras i zadovoljan sam sa njima, ali od brexita shipping je ogroman (preko 17 funti za ovo sto trebam)
Ja sam sebi uzeo Gemegenic sleevove za Dune Imperium i sad cu si iste uzet i za The Crew novi jer sam super zadovoljan sa ovima. Cekam kraj mjeseca da krene ova narudzba sa Igraj.si
Evo jedan dobar video:
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
sim4
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kockica »

Mago de Umago je napisao/la: 17 stu 2021, 12:44
sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 12:22 Može li preporuka za shop gdje mogu naručit Mayday Premium sleeves ili može i preporuka za neke druge sleevove koji su u rangu sa ovima po kvaliteti. Naručivao sam prije ove sa BoardGameExtras i zadovoljan sam sa njima, ali od brexita shipping je ogroman (preko 17 funti za ovo sto trebam)
Ja sam koristio i Mayday Premium i Arcane Tinmen i praktički nema razlike. Frend čak preferira AT naspram MP.
Što to znači da praktički nema razlike? Naime ja sve imam u MP. Povremeno mi neki prođu pa bi ih zamijenio.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Mago de Umago »

kockica je napisao/la: 17 stu 2021, 13:03
Mago de Umago je napisao/la: 17 stu 2021, 12:44
sim4 je napisao/la: 17 stu 2021, 12:22 Može li preporuka za shop gdje mogu naručit Mayday Premium sleeves ili može i preporuka za neke druge sleevove koji su u rangu sa ovima po kvaliteti. Naručivao sam prije ove sa BoardGameExtras i zadovoljan sam sa njima, ali od brexita shipping je ogroman (preko 17 funti za ovo sto trebam)
Ja sam koristio i Mayday Premium i Arcane Tinmen i praktički nema razlike. Frend čak preferira AT naspram MP.
Što to znači da praktički nema razlike? Naime ja sve imam u MP. Povremeno mi neki prođu pa bi ih zamijenio.
Koristio sam i jedne i druge i ne vidim razliku.

Ali ako ih mixaš mogla bi se osjetiti razlika...
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”