Card sleeves

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la Officer Barbrady »

Ja bih igrao bez sleevova da zabranim hranu tijekom igranja, ali nekako mi se gubi dio draži dok nas je puno a ništa na stolu :D pa rađe stavim omotiće...
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Mago de Umago »

priroda15 je napisao/la: 26 vel 2021, 21:38 Zanima me dal imam istomišljenika. Ja izbjegavam sleevove jer mi je puno veći gušt igrati bez i osjetit karte. Filozofija mi je - radije ću potrošit karte pa kasnije ako treba kupit novu igru, al bar sam uživao u igri bez sleevova slika Igre su da se igraju i troše. Jedina igra koju imam a gdje su sleevovi po meni must have je TMars.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Da sam prvenstveno bg igrac mozda bi se i slozio,ali sumnjam.

Ali buduci da igram Mtg vec 20 god i tamo su dekovi od cca 3000-4000 kn onda je sleevanje kao prati zube ujutro. Bez toga ne ide.

Da budem iskren vecina nas Mtg karte double sleeva. :zvizdi
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la marge »

priroda15 je napisao/la:Zanima me dal imam istomišljenika. Ja izbjegavam sleevove jer mi je puno veći gušt igrati bez i osjetit karte. Filozofija mi je - radije ću potrošit karte pa kasnije ako treba kupit novu igru, al bar sam uživao u igri bez sleevova slika Igre su da se igraju i troše. Jedina igra koju imam a gdje su sleevovi po meni must have je TMars.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Imaš istomišljenika ;-)

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la marge »

marge je napisao/la:
priroda15 je napisao/la:Zanima me dal imam istomišljenika. Ja izbjegavam sleevove jer mi je puno veći gušt igrati bez i osjetit karte. Filozofija mi je - radije ću potrošit karte pa kasnije ako treba kupit novu igru, al bar sam uživao u igri bez sleevova slika Igre su da se igraju i troše. Jedina igra koju imam a gdje su sleevovi po meni must have je TMars.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Imaš istomišljenika ;-)

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ups, sad sam tek pročital do kraja, moj terraforming mars nema sleevove i skroz mu je ok tak

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja imam pravi love hate relationship sa sleevovima. Generalno ih više mrzim nego što ih volim. Trenutno su mi sleevane Machina Arcana, Spirit Island, Marvel Champions i Clank. Mars nisam nikad sleevao, jednostavno mi se nije dalo. Danas sam, igrajući Viscounts, pljucnuo na kartu slučajno i baš se oštetila, ali yolo, koga briga :)
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la Zorzy »

Ja ne bih mogao bez košuljica. Sleevanje karata mi je užitak jednak otvaranju i nabavci igre. :D Nalazim nešto meditativno u procesu stavljanja karata u pripadajuću plastiku. No ja sam ekstrem, ja sleevam i uno karte.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Valsim »

Pa sad kad si već spomenuo, i ja pustima laganu mjuzu i pustim mozak na pašu dok sleevam karte. Što ih je više, to bolje.
I to nije sve. Snifam novootvorene karte :oops: .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la Zorzy »

Ima nešto u tome. :P Miris novootvorene kutije, dijelova, karata. Kad nabavim igru od nekog ne znam dal da se ljutim što nije sleevano ili da se veselim što nije sleevano. Drugo obično prevagne. XD

Joj sad se sjetio. Na jednom od Cartinih bazaara. Gledam igru i nakon upita otvaram kutiju da vidim kako igra izgleda, a prodavač mi govori neš tipa: 'Ne brini. Sleevovi su maknuti s karata.' Ja ga zbunjeno gledam: 'Why would you do that.' szbunjen
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Valsim »

Nikad neću zaboraviti kako me baka korila za ovo sa snifanjem novih karata, da to vodi u snifanje ljepila, pa na travu, pa na heroin i raznorazne tabletice :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la Zorzy »

ROFL

Put u pakao popločen je kartama.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”