Card sleeves

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la krofetki »

Valsim je napisao/la: 27 vel 2021, 13:38 Nikad neću zaboraviti kako me baka korila za ovo sa snifanjem novih karata, da to vodi u snifanje ljepila, pa na travu, pa na heroin i raznorazne tabletice :D .
I zaboravio si dodat zadnji stadij.....i onda na boardgameove :D e to je najgora ovisnost! :lol:
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Valsim »

krofetki je napisao/la: 03 ožu 2021, 15:35 I zaboravio si dodat zadnji stadij.....i onda na boardgameove :D e to je najgora ovisnost! :lol:
Ma da nam je bila u stanu otkad smo izvadili sve igre na vidjelo, mislim da bi nas prijavila u komunu :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kovacu »

Ima netko viska za prodat Dixit sleeves (tarot, 79 x 120) za base game sto je 84 karte ?
Vidim da su karte full tanke pa reko nece to dugo zivit ak ih ne ubacim u neke omote.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kockica »

kovacu je napisao/la: 13 svi 2021, 10:54 Ima netko viska za prodat Dixit sleeves (tarot, 79 x 120) za base game sto je 84 karte ?
Vidim da su karte full tanke pa reko nece to dugo zivit ak ih ne ubacim u neke omote.
Imam dixit sa tri exp, jako puno smo to igrali, dobro se drže. Ali ako te to ne uvjeri, mislim da čak i imam sleevove od maydaya, no provjerim za vikend kad se vratim u zg ako ne nadjes prije.
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 159
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1774 puta
 pohvaljen: 193 puta

Re: Card sleeves

Post Postao/la tanelorn »

Znam da nije adekvatna tema, ali kad smo već kod Dixita... imate li neki dobar storage solution za preporučiti? Imam ga sa svim do sada izašlim ekspanzijama a bilo bi super objediniti sve to u jednu kutiju, ako je moguće.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kockica »

Imamo dixit odyssey i u insert te kutije nam stane odyssey plus 3 exp.

Edit: pardoniram, sad vidim da pitaš za sve exp. Mislim da bi izrada inserta za kartice koje bi položio u 6 kupova bila vrlo nezahrjevna za izradu
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kovacu »

Slazem se s kockicom. Posto ti igra ima samo karte i par sitnica (nisam upoznat sa expanzijama, al mislim da je tako :D ) lako se napravi custom insert di bi se to potrpo u jednu kutiju.
Ja imam ovaj base game sa ovim zecvima i malo povisenom povrsinom (kocka) za pracenje bodova pa bi morao nekako smislit kak bi to isto ugurao u kutiju. Al meni insert zasad ne treba. Budem jedino napravio danas neki mini insert (ajmo ga tak nazvat) tak da mogu lako poslozit ovih 6 mini kartica (1-6) + zeceve tak da mi ih je lakse izvadit iz kutije.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
tanelorn
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la kockica »

Expanzije su samo dodatni spilovi.

Kupovi kartica u 6 odjeljaka, na vrhu svakog kupa po 1 (ako je običan dixit gdje ih ima 6) ili 2 kartice za klađenje (ako je odyssey koji ima 12 takvih), a zecovi i čavlići u vrećicama umetnuti između kupova.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
tanelorn
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Damix »

Jel tko koristio MTL Matte sleevove?
https://mtlsleeves.com/collections/newe ... rd-sleeves

Mislim si naručiti da ih probam, 30 kn je shipping ukupno pa ako se netko želi priključiti - javite pa da podijelimo shipping.
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Card sleeves

Post Postao/la Satarash »

Damix je napisao/la:Jel tko koristio MTL Matte sleevove?
https://mtlsleeves.com/collections/newe ... rd-sleeves

Mislim si naručiti da ih probam, 30 kn je shipping ukupno pa ako se netko želi priključiti - javite pa da podijelimo shipping.
Ja ih imam na većini igara i meni su sasvim ok. Niti jedan se nije raspao do sada. S ebay-a sam ih naručivao, u svim veličinama.
Jedina zamjerka je ta što su mi u zadnjim narudžbama (prije cca godinu dana) bili nešto širi nego ranije, a iz komentara sam vidio da se dosta ljudi žalilo na to.

Edita: sorry, nisam naručivao matte, govorim općenito o njihovim sleevovima.



Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
Damix
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”