Kickstarter - boardgameovi

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Shich »

Ja sam uzeo Veteran pledge, a u pledge manageru uzimam mini ekspanzije. Ostalo me ne privlači dovoljno da bih iskrcao toliko novaca.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Antomon »

Shich je napisao/la: 18 lis 2017, 20:23 Ja sam uzeo Veteran pledge, a u pledge manageru uzimam mini ekspanzije. Ostalo me ne privlači dovoljno da bih iskrcao toliko novaca.
Koje mini ekspanzije gledaš ? Sve ili ?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Shich »

Path of Repetance i Comfort Creatures.
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Burt Macklin »

smurfORnot je napisao/la: 18 lis 2017, 20:16 I gloomhaven i kd:m...
Nije loše :thumbs

Kingdom mi izgleda zanimljivo, samo sam se nešto previše dvoumio, puno je to para ..
možda nekom drugom prilikom, garant će ih biti još.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la smurfORnot »

Bit će ih još, samo ce bit skuplje. S obzirom na tečaj dolara, trenutnih 300$ je u biti isto kao 250$ za vrijeme KS-a, a i 20$ shipping mislim da nebude ubuduce s njegovog sajta. Za Black friday bit će moguce na popustu, but then again, ispod 300$ teško, jedino što se nezna kakav će tečaj biti, i shipping, again, sumnjam da bu manje od tipa 40$.

Puno je para, slažem se. Ali, jeftinije nebude, može bit samo skuplje. Uzevši u obzir Extra monstera, reworkane elemente hunta i nekih stvari, hard cover rulebook i ostale 1.5 promjene, djeluje kao više i nego 'dobar deal'. Worst case scenario, game ce držat vrijednost relativno dobro, tako da mislim da ga neće bit problem prodat in future za isto, ako ne možda i više para.
Po meni, koga zanima, sad je time to get it. Bit će i dalje prilika jer je Pots narucio dosta Extra kopija, ali ćete platit vjerojatno samo više para.

Koliko vremena igramo Brimstone kampanju kod frenda, nije mi žao para za ovak neš što znam da ću igrati i igrati...
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la icarusST »

smurfORnot je napisao/la: 19 lis 2017, 10:29 Bit će ih još, samo ce bit skuplje. S obzirom na tečaj dolara, trenutnih 300$ je u biti isto kao 250$ za vrijeme KS-a, a i 20$ shipping mislim da nebude ubuduce s njegovog sajta. Za Black friday bit će moguce na popustu, but then again, ispod 300$ teško, jedino što se nezna kakav će tečaj biti, i shipping, again, sumnjam da bu manje od tipa 40$.

Puno je para, slažem se. Ali, jeftinije nebude, može bit samo skuplje. Uzevši u obzir Extra monstera, reworkane elemente hunta i nekih stvari, hard cover rulebook i ostale 1.5 promjene, djeluje kao više i nego 'dobar deal'. Worst case scenario, game ce držat vrijednost relativno dobro, tako da mislim da ga neće bit problem prodat in future za isto, ako ne možda i više para.
Po meni, koga zanima, sad je time to get it. Bit će i dalje prilika jer je Pots narucio dosta Extra kopija, ali ćete platit vjerojatno samo više para.

Koliko vremena igramo Brimstone kampanju kod frenda, nije mi žao para za ovak neš što znam da ću igrati i igrati...
koliko se tu moze igra sad base box-om.... vidia sam da je tu bilo jos masu toga na KS
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la icarusST »

i šta mislis koliko će potrajat taj pre-order
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la kockica »

Problem kod ovako skupih igara je što se i dalje mora dio kućnog budžeta odvojiti za dosadnu hranu - zašto nismo otkrili način prehrane fotosintezom? Zašto mi djeca ne mogu rasti tako da ih poput biljaka zalijevam sa malo vode i držim na suncu? Zašto ne naprave rastezljivu trajnu odjeću koja raste sa djecom, a ne da je kupujemo svake jedne do dvije sezone? A i interliber se približava. Uglavnom dilema oko nabave Continenta se sama razriješila :-)

Btw, nemojte misliti da vam moraliziram, ali vidim da svi vi pušite priče o "neponovljivoj prilici" da se "jeftino" dođe do neke igre koje imaju "neponovljivo igraće iskustvo". Stvarno? To su jedine igre koje postoje na tržištu? I koje će ikad biti izdane?
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 2):
GordanStips
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la icarusST »

kockica je napisao/la: 19 lis 2017, 10:55 Problem kod ovako skupih igara je što se i dalje mora dio kućnog budžeta odvojiti za dosadnu hranu - zašto nismo otkrili način prehrane fotosintezom?
Sungazing :lol: :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru icarusST za post:
Gordan
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la smurfORnot »

Pa kolko sam citao, cca 100 sati base box. Replay je poprilicno dobar.
Vidjet cu koliko ce mi se svidjeti, ali ima par ekspanzija koje su jako hvaljene...tipa gorm/dragon king/dung beetle...

Pa ovo realno je 'jeftina' prilika da se dode do kingdom deatha, no lying about that.
Sad koliko je neponovljivo iskustvo, vidjet cemo. Ekipa je pricala za pandemic legacy kako je mind blowing, meni i curi je game bio bezveze. Dapace, toliko bezveze da nas 2nd season ne zanima ni manje.

Meni game odgovara jer volim minijature, planiram pejntat game, co op je sto najvise igram i jako volimo, ameritrash, dizajn mi odgovara i nemam problema s penisima i sisama u gejmu xD.

Odigrao sam jednu partiju i bio mi je dobar. S obzirom na cijene danasnjih gejmova i ks-a, realno, ovo dode kao 1.5 do 2 gejma. Dapace, cak i manje nego jedan ako gledamo suludu ekipu koja mora ici all in za hrpu smeca sto daju neki gejmovi.

A i kao sto rekoh, worst case scenario...veoma vjerojatno necu imat problema s prodajom gejma jedan dan niti cu potencijalno popusit neke pare, a i da popusim nes a game mi dao hrpu gameplaya...who cares. Ja sretan.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
icarusST
Zaključano

Natrag na “Crowdfunding igre”