Kickstarter - boardgameovi

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Killa »

smurfORnot je napisao/la: 10 stu 2017, 14:52 ako ti lakše, ni ja ga neću vidjeti do sutra...i onda moram teglit kutiju od 10kg u Zg do cure...aj, modeli će ostat doma dok ne bacim paintjob na njih.
Spojlat ćeš si igru?
Ne smiješ znati koji su modeli u điru.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la smurfORnot »

Imas pravo da, ostavit cu samo ove prve, neznam kolko ih je 4-6? Sto mozes biratn kao starting karaktera.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Stips »

Za Root, zajedničko backanje.

...
Eto, mislim da nas je sad 4 onda taman! Tko želi biti glavni za pledge pa da mu uplatimo danas? Meni osobno svejedo, Broloski znam da je to znao radit, i osobno nemam problema ako želi bit glavni, pošto možda ljudi u njega imaju najviše povjerenja ako je voljan?

Može Broloski, ako mu se da naravno. Svejedno tko. Samo mi dajte IBAN :)
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Broloski »

Budem ja, nije bed.
Samo od svih kickstartera mi je ponestalo disposable incomea pa će uplate trebati sjesti u onih tjedan dana nakon kraja kampanje, neću moći sam pokriti sve.
Tko je sve za nek mi se javi u pm pa šaljem IBAN.
drumsfellow
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 22 stu 2016, 11:16
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la drumsfellow »

Je li prekasno za pridružit se zajedničkom backanju za Root? :/
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Broloski »

Je, ali nisi jedini koji se javio.
Javi se fpol-u pa možete skombati nekaj
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la fpol »

Ako je jos netko zainteresiran za root ks nek se javi na PM.
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la marge »

čemu tolka strka oko tog root-a? jel može netko ukratko opisat čemu je to slično?
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Stips »

Meni je jer je dizajner Cole Wehrle.

Čovjek zna fino napraviti političke igre. Imam njegov Pax Pamir, a volio bih u nekom trenutku nabaviti i Infamous Traffic i John Company.

Malo sam razočaran COIN-ovima kakvi jesu ali mi je super njihova ideja. Pa se nekako nadam kako će ovo napokon biti pogodak, da se ta COINovska mehanika može odigrati s malo manje kaosa i malo više planiranja (a da ipak nije šah), da je malo brža i malo preglednija. A nije za zanemariti kaj ni tema nije ozbiljna ko feferon (premda joj je Wehrle skroz ozbiljno pristupio - što mi je također win) :)

Gledao sam KS od početka (tj, prek bgg i prije početka) ali se nisam odvažio. Da sam znao da postoji interes možda bih se javio i prije. Pa kad sam vidio jučer da mogu proć sa shipping jeftinijim 70-ak kn, pa se još i ugodno iznenadio da su svi stretch golovi otključani, ipak se odvažih.

Inače taj lik će štampati još igara i igara jer je zapravo na početku, i brijem u narednim godinama da bi mogao postati dosta utjecajan.
Zadnja izmjena: Stips, dana/u 21 stu 2017, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kickstarter - boardgameovi

Post Postao/la Stips »

marge je napisao/la: 21 stu 2017, 07:40 čemu tolka strka oko tog root-a? jel može netko ukratko opisat čemu je to slično?
COIN light.

Kako kaže Sid Meier za sebe, "he emphasizes the 'fun parts' of a simulation and throws out the rest."

Naravno ne čovječe_ne_ljuti_se_light nego pregledno i bez suvišnih iznimaka light.

Recimo u COIN je svaka kartica unikatna. Ovdje se ponavljaju i rekao bih kako ću poslije nekoliko partija zapravo točno znati što je u decku. Tipa nemaš 60 opcija nego 10 - možeš otprilike znati što da očekuješ. Što je nekome minus, recimo meni je to plus i to veliki plus. Čini da ti odluke imaju smisla. Više volim ja igrati špil nego da špil igra mene.

Lik priča skroz apstraktnu COIN priču, jer je oslobođen potrebe da nam održi konkretnu lekciju iz povijesti, i nadam se da će ta priča biti pun pogodak.
Zaključano

Natrag na “Crowdfunding igre”