Iskustvo s BoardGameExtras

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la MoschuS »

Trebao si traziti lovu nazad iz principa ;)
Ja svoje sleevove narucio prekjucer direktno sa Maydaya, jutros dobio mail da je shipano.
kalthir
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 sij 2013, 21:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la kalthir »

Meni stigli sleeveovi naručeni pred 6 dana, od sleeveova naručenih pred mjesec i sitno ni traga ni glasa. slika

Izgleda da su malo zapali u probleme kad su se razbolili pred mjesec dana pa se sad još bore sa backlogom.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la sadistiko »

Ja sam zaboravio napisati da sam danas pokrenuo slučaj na paypalu protiv njih pa ćemo vidit, da li će poslat ili ću dobit pare nazad, uglavnom, 45 dana uskoro izlazi a ja sam pristojno pričekao do 7.5. kako mi je tip javio.
slika
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la buraz »

Evo, stigli meeplići koje sam naručio :)
slika
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la MoschuS »

Post sa Facebooka, izgleda da su imali nekih problema i da bi dalje trebalo biti po starom.

My apologies to customers who have had problems in recently, please read the following press release for more info: http://ow.ly/kTrZx
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Schism »

Oh well, drago mi je da pokusavaju vratit stvari u normalu, ali to kako su se nosili s problemima pokazuje nezavidnu razinu (ne)profesionalizma. Uglavnom, ak se pokaze da opet rade kak spada bar cemo i dalje imat retailera za Mayday i Swan u Europi sa povoljnom postarinom.
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la CoxUT »

Opet to ne opravdava posiljke koje ne dolaze.
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Schism »

Naravno da ne opravdava. Od kad sam vidjel da je hrpetina ljudi napisala da im posiljke nisu stigle zadnjih par mjeseci postalo mi je jasno da se sve te posiljke nisu mogle izgubiti, kaj bi u prijevodu znacilo da ih oni nisu ni poslali, pretpostavljam zbog problema s nabavom. Jadno je samo to sto nisu bili iskreni oko toga. U prilog tome ide i cinjenica da mahom salju sve posiljke po drugi, cak i treci put, bez pogovora.
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la CoxUT »

Schism je napisao/la:Naravno da ne opravdava. Od kad sam vidjel da je hrpetina ljudi napisala da im posiljke nisu stigle zadnjih par mjeseci postalo mi je jasno da se sve te posiljke nisu mogle izgubiti, kaj bi u prijevodu znacilo da ih oni nisu ni poslali, pretpostavljam zbog problema s nabavom. Jadno je samo to sto nisu bili iskreni oko toga. U prilog tome ide i cinjenica da mahom salju sve posiljke po drugi, cak i treci put, bez pogovora.
Meni ni drugi put nisu stigle. Idem im opet javit da nisam dobio. Mozda sad kad su dosli sebi zapravo i posalju. :roll:

EDIT: Jucer bilo tocno 4 mjeseca od kad sam narucio. :roll:
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la MoschuS »

Ne znam, ja sam jednom narucivao i nije bio probelma ali opce mi nisu djelovali ozbiljno. Niti sam dobio mail da je poslano ni nista, samo stigla posiljka nakon 10tak dana.
Sad cekam posiljku direkt iz Maydaya, postarina je malo skuplja ali nista pretjerano.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”