Iskustvo s BoardGameExtras

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Schism »

Samo mali heads up za one koji razmisljaju o narucivanju neceg iz BoarGameExtras. Posto su retailer za Mayday i Swan sleevese, i imaju povoljnu postarinu u HR znam da je dosta ljudi narucivalo sleevese od tamo.

Uglavnom, narucil sam sleevese u vrijednosti nekih 10GBP prije skoro 3 mjeseca, i nisam ih dobil jos do danas. Nakon kaj sam potvrdil shipping adrese, moja pitanja o statusu posiljke se sustavno ignoriraju. Skuzil sam da vjerovatno nece nista biti od toga, pa rekoh idem bar napisati na BGG i ovdje iskustva cisto da upozorim ljude, i onda sam nasel na BGG par threadova sa ljudima koji su imali slicna iskustva u zadnje vrijeme. Koji su razlozi tome ne znam, jer do prije kojih mjesec dana BoardGameExtras su glasili za vjerodostojnu malu tvrtku i nije bilo nikakvih problema. Gospodin Andrew Wood, koji je one man band u BoardGameExtras, napisao je na BGG prije mjesec dana da je bil bolestan, ali vecina prijavljenih problema pocinje tek tada.

Tak da moj savjet je, nemojte kupovat od BoardGameExtras. Ja sigurno vise necu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Schism za post:
Killa
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la MoschuS »

Uh, taman mislio naruciti sleevove :(
Ako se ne varam forumasica melissa isto ceka vec dosta dugo posiljku. Ja sam narucivao par puta prije i nije bilo nikakvih problema.
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Krscho »

Ako si plaćo paypalom imaš opciju povrata novca, ali to mislim se mora u roku mjesec dana od uplate pisati žalba na paypalu i otvoriti despiute.

Point: Ako nekaj naručujete, plaćate paypalom i ne stigne vam u roku 20 do 25 dana odma na paypal pisat dispute, na taj način osobnu uštedio hrpu para koje sam mogo izgubiti jer imo slične situacije.
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la thegrey »

Mislim da je PayPal nešto više... cca 60 dana. Bar kad sam ja gledao, imao je veći povrat nego lova s ebaya.

A za BGExtras :(((... ja sam isto razmišljao o njima. Hvala na upozorenju.
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Schism »

PayPal je 45 dana ako se ne varam, i u pravilu cete dobiti novce nazad. Ebay je isto tolko mislim, mozda cak i malo duze. Meni je od narudzbe proslo skoro 3 mjeseca tak da nemrem vise otvorit dispute, ali nije strasno posto je vrijednost posiljke bila 10tak GBP. Vise mi je zao sto je ducan koji je do nedavno bil sasvim ok, otisel na dark side pa sad moram naci novi za nabvljanje sleevsa. Moram provjerit, ali mozda ce cak najisplativije biti narucivanje direktno iz Kine od Swana posto se na ebayu da naci besplatan shipping, ili sa bookdepository-a FF sleevse.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la buraz »

Juk.. ja baš naručio 6 meeplića od njih.. Nije neka lova, ali bude dobro za testiranje.. javim kak je prošlo :-/
slika
melissa
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 07 pro 2012, 12:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la melissa »

I ja, dakle, spadam među one koji još uvijek čekaju svoju pošiljku, doduše ne neke prevelike vrijednosti (10GBP) i to negdje oko mjesec i pol. Ovo mi je i prvi takav problem sa BG Extras, inače je sve stizalo u roku 10 dana najviše, a od njih samo počela naručivati nakon 4-5 mjeseci čekanja pošiljke sa maydaygames.com. Tako da ubuduće ne naručujem niti od jednih niti od drugih. :cry:
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la sadistiko »

Uh, i ja spadam onda ovdje :-(
Ali meni se čovjek javio u roku dva dana kako sam mu pisao da nisam dobio kockice koje sam naručio kod njih. E sad, moram brže provjeriti jer mi je on napisao da ako ne stignu do 7.5. da će oni to onda zabilježiti kao izgubljenu pošiljku i poslati ponovo, ali ako mi se to kosi (moram provjeriti kad dođem doma) sa onih 45 dana (mislim da je toliko na paypalu) od kad sam uzeo onda pokrećem povrat love. Do sad sam imao dva puta sličnu stvar, nevezano za board game stvari, ali uvijek sam dobio lovu nazad bez ikakvih problema.
slika
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la CoxUT »

Niste jedini. Ni ja nikad nisam dobio moje sleevove, a kao slali su ih 2 puta. Proslo je cca 2-3 mjeseca. Sramotno. Nikako da im dam losu ocjenu na ebayu. :grin:
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Iskustvo s BoardGameExtras

Post Postao/la Schism »

Evo samo mali update: nakon sto je proslo skoro 2 tjedna, javil mi se neki drugi lik sa BGExtras, Ispricao se i rekao da se nisu javljali jer je Andrew otisel na godisnji...mislilm WTF?! Uglavnom, poslat ce paket ponovo. Ja sam vec digo ruke od toga, tak da ako dodje dobro, ako ne dodje, opet dobro.

U svakom slucaju tezi amaterizam, nema sanse da narucujem bilo sta od njih ponovo.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”