Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Tibi
Reactions:
Postovi: 13
Pridružen/a: 08 vel 2019, 16:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Tibi »

Prostorije gdje se puši kao mjesto gdje bih trebao uživati u igranju = nema šanse. Nemam baš neko visoko mišljenje generalno o pušačima, pogotovo onima koji nemaju obzira prema drugima pa zapale gdje ih je volja. Osim ako izričito nije zabranjeno jelte. Al ono, truješ sebe, i sve ljude oko sebe. Plus posebni gušt kada se smrad dima uvuče u kutije i igraće komponente. Nespojiva kombinacija ako mene pitate. Nisam znao niti primijetio iz dolazaka da je u MC-u baš zabranjeno. Uvijek sam mislio da je to do obrazovanije i kulturnije ekipe koja se tamo okuplja. Btw. u Mačku kolko sam čuo iz par dolazaka imaju veliki problem s krađama. U kratkom periodu im je nestalo nekoliko igara.
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la vedran87 »

Tibi je napisao/la: 02 svi 2019, 14:58 Prostorije gdje se puši kao mjesto gdje bih trebao uživati u igranju = nema šanse. Nemam baš neko visoko mišljenje generalno o pušačima, pogotovo onima koji nemaju obzira prema drugima pa zapale gdje ih je volja. Osim ako izričito nije zabranjeno jelte. Al ono, truješ sebe, i sve ljude oko sebe. Plus posebni gušt kada se smrad dima uvuče u kutije i igraće komponente. Nespojiva kombinacija ako mene pitate. Nisam znao niti primijetio iz dolazaka da je u MC-u baš zabranjeno. Uvijek sam mislio da je to do obrazovanije i kulturnije ekipe koja se tamo okuplja. Btw. u Mačku kolko sam čuo iz par dolazaka imaju veliki problem s krađama. U kratkom periodu im je nestalo nekoliko igara.
Gle da trebam birat složio bih se s tobom, al s jedne strane nit su svi pušaći takvi da će bezobzirno ti zapalit u facu bez pitanja nit je najvjerojatnije ovaj forum dobro mjesto za ovak oštar komentar i početak nećega što će nakon 2-3 posta zahtjevati intervenciju admina, tako da možda bi bilo bolje to negdje drugdje.

Ekipa je rekla da je u Meeples corner zabranjeno tako da onda sigurno i je tako, mislim oni vode igraonicu pa znaju.

A oni koji vole zapalit sudeći po ovom topicu imaju di otić i to je to, vuk sit i ovce na broju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran87 za post (ukupno 2):
sadistikoVukozec
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Butch
Reactions:
Postovi: 249
Pridružen/a: 19 stu 2018, 16:14
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 139 puta
Kontakt:

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Butch »

Sto je ovo? Zar ljudima treba safe space na forumu o drustvenim igrama? :D

Ventilacija u Macku je uzasna, dovoljno je da jedna osoba zapali, smrdit ce cijeli lokal.
A sigurno nece samo jedna osoba pusiti.

U MP-u je zabranjeno pusiti, da nije, bilo bi isto zadimljeno.
Ljudi se obozavaju zalijepiti za ulazna vrata, tako da prvi dio igraonice skoro uvijek smrdi, a o podrumu necu ni pricati.
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Vukozec »

E vidiš, prostori u kojima se puši obično nemaju problem sa (ostalim) neugodnim mirisima, dim ubije sve drugo. Kad su prije 10ak godina zabranili pušenje u skoro svim klubovima i bircevima mi nepušači smo prvo bilo oduševljeni ("jupi, ne moram kompletnu odjeću bacat direktno u vešmašinu nakon izlaska"), da bi vrlo brzo u mnogima pomislili "hm, možda onaj dim i nije bio toliko loš u odnosu na mirise znoja, ventilacije, vlage i toaleta koji sada dominiraju" ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vukozec za post:
Killa
slika
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la gogo666 »

Nitko to nije pomislio :)
To su jedino pusaci pomislili da bi bilo super da svi pomisle, al ne, nisu pomislili :)
slika
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Vukozec »

Bome sam ja pomislio, draži mi je miris dima od mirisa urina dok ispijam pivo :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vukozec za post:
Killa
slika
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la gogo666 »

Jasno ti je da ako postoji taj miris urina, dim rezultira mixom mirisa dima i mirisa urina?

Dim duhana ne samo da smrdi, nego je i otrovan. Miris znoja samo smrdi. Treba odvagati
slika
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la vedran87 »

Jako dobro...

Ak ti je mjesto ok za ić jer eto miris dima prikriva miris znoja i pišaline možda se trebaš zapitati na kakva mjesta ideš :D.
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran87 za post:
Stips
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Vukozec »

Jbga, kad se koncerti i slični sadržaji koji mene zanimaju ne održavaju u apotekama...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vukozec za post:
Killa
slika
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la vedran87 »

Da to je zeznuto malo. Ne znam zakaj kafići malo bolje ne održavaju prostore, jel stvarno to tolko skupo pa se ne isplati ili je samo stvar traljavosti... ili oboje? Ili je problem kultura ljudi koji ne znaju koristiti prostore i ne zagadit ih.

Nisam neki veliki čistunac, al ovo opisano iznad baš jako loše zvuči.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”