BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 279 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la marge »

mom ovogodišnjem targetu argentincu se prije par godina bgg secret santa belgijac neočekivano pojavil osobno s igrom na vratima..
moje sve tri pošiljke (dvije iz amerike i jedna iz evrope) su konačno stigle do argentine, znači trebale bi na vrijeme biti dostavljene targetu..
a zanimljivo je da je pošiljka s bookdepository-a prije stigla do argentine nego meni moja do hrvatske..
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1796 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la tanelorn »

marge je napisao/la: 16 pro 2020, 09:44 a zanimljivo je da je pošiljka s bookdepository-a prije stigla do argentine nego meni moja do hrvatske..
Moja je s book depositorya poslana 19. 11. - do dan danas je nisam primio. Pojma nemam što se događa.
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la docich »

marge je napisao/la:1.) Praga Caput Regni - obzirom da nam je Underwater Cities trenutno tolko hot da smo i ekspanziju nabavili, ovaj novi uradak od istog autora jedva čekam oprobat, a nekak sam i očekival da bi ga mogel dobit jer sam ga stavil na must have dio liste, a taman je došel u prodaju..
no nisam očekival da bi mogel dobiti još nekaj uz to, ali santa se isprsil pa su u kutiji bile i
2.) Fort - zvuči fora
3.) Bonfire - ovo nisam ni proučaval, ali volim Felda pa sam stavil na thinking about it, a sad ću morat i proučit heheslika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
I kakva je praga

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 522
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la roverandom »

tanelorn je napisao/la: 16 pro 2020, 12:16
marge je napisao/la: 16 pro 2020, 09:44 a zanimljivo je da je pošiljka s bookdepository-a prije stigla do argentine nego meni moja do hrvatske..
Moja je s book depositorya poslana 19. 11. - do dan danas je nisam primio. Pojma nemam što se događa.
Moja dispatched 20.11. još ništa. Baš danas sam mislio im slat upit. Ti nisi ništa ih kontaktirao?
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 279 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la marge »

Praga Caput Regni - radi covida nismo još odigrali; proučil sam i posložil sve, a čim odigramo javim dojmove..

Bookdepository - moja je dispatched from UK 21.11. (naručena 16.11.) i još ništa , a ova za Argentinu je bila dispatched 23.11. from UK i od jučer je u Argentini..
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la docich »

Ok. Hvala

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1796 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la tanelorn »

roverandom je napisao/la: 16 pro 2020, 12:52 Ti nisi ništa ih kontaktirao?
Nisam, očito je nekakvo globalno kašnjenje tj uvjeren sam da je u HR odavno i da je zapelo na našoj pošti.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Nešto mi je danas došlo sa igraj.si. Pošto nisam ja niš naručivao, pretpostavljam da je santa. Dao sam mojima da otvore ali nisam im dao da mi kažu što je unutra. Budem pričekao do sutra ako mi šta Santa javi jel smijem otvarat ili ne. Obično sam čekao do Božića
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Valsim »

Minsc1610 je napisao/la: 16 pro 2020, 07:18 Ja sam dobio nekog amerikanca koji je imao 30 igara na wishlisti, nijedna must have. Većina su bile neke opskurne out of print kolekcionarske igre iz 80ih i 90ih. Bilo je jedno 10 modernih dobavljivih igara koje su jedine bile like to have među njima i Raiders of Scythia što sma mu i uzeo te mu još poslao i The Crew. Pisao mu, zezao ga, nije odgovarao. Zamolio ga da poveća listu on ju još smanjio. Na kraju nakon što sam naručio i kad mu je stigla nije javio da je stigla i da ju je preuzeo. Gledao jel fotkao i postao - ništa. Tek nakon treće zamolbe da mi javi jel stiglo i jel sve ok, napisao mi je: stiglo je. Hvala. 😁 Baš sam se proveo s targetom.
Bogme pravi mister simpatičnosti.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la PsyBurn »

docich je napisao/la: 16 pro 2020, 13:04 Ok. Hvala

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
@docich
2 igre zasad - 2 igraca.
Ne ocekuj nista kao sto je pulsar / underwater cities - drugaciji tip igre :D

Lagana igra za nauciti, dosta je jasno sto se u krugu moze napraviti zbog action selection mehanizma - ali i dalje ce se desiti AP, dosta je point salady (ali ne kao castles of burgundy npr), nagradjuje koncetiranje na 1 path i trazenje sinergije na ostalim pathovima i razmisljanje par koraka unaprijed, divan je osjecaj kad se napravi chain akcija koje utjecu jedna na drugu,
Uzivam u njoj i nastaviti cu jos igrati - i neposteno je da ga usporedjujem s Underwater cities jer je drugaciji tip igre - ali UC mi vise pase.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”