BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

sadistiko je napisao/la: 22 stu 2021, 08:59 Čim se ti hraniš? Nedaj bože da mi ikad budeš Secret Santa :-D
Ma znaš da bi volio. Ha da.

Nisam to imao u planu, možda malo zafrkavati ali rekla je da bi htjela chaty Santu...e reko sada će vidjeti... :)
mado je napisao/la: 22 stu 2021, 09:39 Jedna bggovka me pitala prošli tjedan ako poznajem Cosmo Craftypants, Sparkles SnowyBum, Tinker McJingles or Pixie ToffeNutt? Jel to ta? szbunjen
Je to je ta, napisao sam joj da znam tko ih poznaje :mrgreen: Kaj sad? Možda da ih proba zguglati pa ju dovede do ove teme.
Ta imena su mi ispala na random generatoru ali ona si je zabrijala da imaju neko značenje. Spika je bila da se poslje javim kao oni čisto da ju trolam još malo prije nego što me spasi...ali bacila se u detektivske vode. I sada ja kao neiskusni DM moram ju navesti natrag na pravi trag.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dlakar »

danijel2008 je napisao/la: 22 stu 2021, 21:28
sadistiko je napisao/la: 22 stu 2021, 08:59 Čim se ti hraniš? Nedaj bože da mi ikad budeš Secret Santa :-D
Ma znaš da bi volio. Ha da.

Nisam to imao u planu, možda malo zafrkavati ali rekla je da bi htjela chaty Santu...e reko sada će vidjeti... :)
mado je napisao/la: 22 stu 2021, 09:39 Jedna bggovka me pitala prošli tjedan ako poznajem Cosmo Craftypants, Sparkles SnowyBum, Tinker McJingles or Pixie ToffeNutt? Jel to ta? szbunjen
Je to je ta, napisao sam joj da znam tko ih poznaje :mrgreen: Kaj sad? Možda da ih proba zguglati pa ju dovede do ove teme.
Ta imena su mi ispala na random generatoru ali ona si je zabrijala da imaju neko značenje. Spika je bila da se poslje javim kao oni čisto da ju trolam još malo prije nego što me spasi...ali bacila se u detektivske vode. I sada ja kao neiskusni DM moram ju navesti natrag na pravi trag.
Hahaha. Na kraju ona vodi igru, a ne ti....još će se na kraju čudit kako je dobila santu kakvog je oduvijek željela. 😁
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

dlakar je napisao/la: 22 stu 2021, 21:47
danijel2008 je napisao/la: 22 stu 2021, 21:28
sadistiko je napisao/la: 22 stu 2021, 08:59 Čim se ti hraniš? Nedaj bože da mi ikad budeš Secret Santa :-D
Ma znaš da bi volio. Ha da.

Nisam to imao u planu, možda malo zafrkavati ali rekla je da bi htjela chaty Santu...e reko sada će vidjeti... :)
mado je napisao/la: 22 stu 2021, 09:39 Jedna bggovka me pitala prošli tjedan ako poznajem Cosmo Craftypants, Sparkles SnowyBum, Tinker McJingles or Pixie ToffeNutt? Jel to ta? szbunjen
Je to je ta, napisao sam joj da znam tko ih poznaje :mrgreen: Kaj sad? Možda da ih proba zguglati pa ju dovede do ove teme.
Ta imena su mi ispala na random generatoru ali ona si je zabrijala da imaju neko značenje. Spika je bila da se poslje javim kao oni čisto da ju trolam još malo prije nego što me spasi...ali bacila se u detektivske vode. I sada ja kao neiskusni DM moram ju navesti natrag na pravi trag.
Hahaha. Na kraju ona vodi igru, a ne ti....još će se na kraju čudit kako je dobila santu kakvog je oduvijek željela. 😁
Hehe. Nisam nikada DM-ao ali znam da iskusni DM ima rjesenje za sve sto mu party izmisli. Samo treba biti kreativan. Vec cu je ja vratiti na svoje.

Pikiram da skonta stvari dva tri dana nakon sto joj stigne paket...do tada ju mislim zavlaciti koliko se moze. :)
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la MirekCro »

:D Stigo danas Santin poklon iz Svaroga :D

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post (ukupno 9):
margefrastarcdadotanelornmadosadistikodendarii42Bojan1983Valsim
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Auu, bome se dobro ispuco tvoj santa. Koliko dođe ta igra?
slika
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la MirekCro »

sadistiko je napisao/la: 23 stu 2021, 20:49 Auu, bome se dobro ispuco tvoj santa. Koliko dođe ta igra?
Lijepo se ispuco. Igra košta 60€ (453kn), al santa je Meksikanac pa mu valjda pasala tematika 😁
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dendarii42 »

Kakva je procedura kada nema ni sante ni poklona?
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

dendarii42 je napisao/la: 24 stu 2021, 10:52 Kakva je procedura kada nema ni sante ni poklona?
Prije je bilo krajem godine se moglo prijaviti ako ne dobiješ poklon. Octavian će svima poslati mail s uputama kako to napraviti i kada. Onda Octavian traži zamjenske Secret Sante koji obave zadatak. Poanta je da svi na kraju dobiju poklon.

A komunikacije najčešće nema. Velika većina Santi su šutljivi :( čak ni pozdrav, eventualno kad pošalju poklon nešto zucnu. Znaju čekati i skroz do kraja, tj. ranijih godina do Božića. Ove godine je rok 1.12. pa ne paničariti do onda. Kolko vidim po bggu, dosta Santi čeka sad Black Friday sniženja :thumbs

Zamjenski Sante dobiju Rescue Santa microbadge :bravo
https://www.boardgamegeek.com/microbadge/23092
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
dendarii42
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Bolindus »

Ja sam imao zgodno - nezgodnu situaciju, da je moj Santa kupio na mojem shopu poklone. Heh malo mi je glupo bilo si samom sebi poslati poklon, ali nisam mu otkrio moj secret. Malo sam izlažirao tracking, i javio mu se da su mi stigli pokloni tak da all is covered.
Iskreno sad razmisljam da ne sudjelujem u budućim Santama baš zbog ove situacije, its no secret to me :(
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
mado
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la frastarc »

Bolindus je napisao/la:Ja sam imao zgodno - nezgodnu situaciju, da je moj Santa kupio na mojem shopu poklone. Heh malo mi je glupo bilo si samom sebi poslati poklon, ali nisam mu otkrio moj secret. Malo sam izlažirao tracking, i javio mu se da su mi stigli pokloni tak da all is covered.
Iskreno sad razmisljam da ne sudjelujem u budućim Santama baš zbog ove situacije, its no secret to me :(
Da, to bas nema efekt iznenađenja nekog. Jedino da napomenes da ne kupuju kod tebe slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 2):
madosadistiko
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”