BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Ahilya »

Bome si dobro prošao, cijeli set igara!

Moj se paketić napokon našao kod mog targeta (malo se izgubio na putu) i oduševljen je. Šapnula sam mu i za dodatnu igru koju je htio, ali tad nisu slali u njegovu državu. Sada šalju, čak je i na sniženju, ali to bi mi bilo dodatnih 40 dolara tako da mu nažalost ne mogu poslati još jedan paketić. Nemaju svi sadistikovog Santu. :D

Moj Santa nije skoro ništa govorio (zapravo govorila, vidjela sam njene podatke i našla ju na Facebooku :mrgreen: ), ali prije par dana mi je stigla amazonova kutija, relativno teška, veličine jedne igre. Predomišljala sam se bih li otvorila ili stavila pod bor, ali rekoh ionako je to samo obična kutija - otvorit ću. A kad unutra ogromna ukrasna vrećica. Taman sam odlučila da ću u tom obliku staviti pod bor, ali kako je vrećica bila malčice prozirna "slučajno" sam vidjela o kojoj se igri radi. :D Bio je gorko - sladak doživljaj jer sam taman prije secret sante stavila tu igru na 4 - thinking about it. Imala sam 100 like to have it i 20 thinking about it, ali dobila sam onu pod četvorkom. :) Inače je to igra koju sam jaaako htjela, ali posljednjih se mjeseci nismo mogli okupiti za game night izvan D&D-a, igramo samo u dvoje ili ja solo, tako da mi igre koje su najbolje za 3 do više igrača nisu bile prioritet. Ipak, već smo se unutar dva dana okupili i odigrali partiju, tako da nas je možda baš ta igra opet spojila. :D Bolja mi je od prethodnika za koji mislim da je odličan! :thumbs


slika



slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post (ukupno 5):
dadoShichmiljenkosadistikomado
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Shich »

Danas sam preuzeo drugi dio svog poklona. :)

Prvi dio je bio Concept (must have s liste), a drugi dio je Mystic Vale (nije bio na listi, ali sam dao Santi slobodne ruke da mi odabere igru prema mojim preferencama).

Još nisam stigao isprobati Mystic Vale ali sam definitivno zadovoljan krajnjim ishodom. Santa je bio prilično darežljiv i mislim da je pogodio sa obje igre.

I hvala Marku što je sudjelovao u ovoj priči. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post (ukupno 2):
dadosadistiko
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Jel darujete igre i primate igre od Sante nesebično, bez obaveze i očekivanja, tj. jel se ljutite ako target proda igru bez da ju je igrao? Ili ste poklonili, prodali igru koju ste dobili od Sante? Ili vam igra skuplja prašinu neigrana? Ima li tu mjesta ljutnji, zamjeranju?
Ja sam dobio 2 igre prije 1 mj otprilike i nisam ih još uvijek igrao. Prije 2 godine sam dobio 2 igre koje sam dalje poklonio nikad igrane, a i prijašnjih godina je znalo biti sličnih situacija. Zanima me kako vi ostali BGGsentaši gledate na to.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la kockica »

Zašto ih nisi barem isprobao?
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

kockica je napisao/la: 09 sij 2019, 18:01 Zašto ih nisi barem isprobao?
Nisam stigao, nije bilo zainteresiranih, ekipe za igranje i slični izgovori.
Ovogodišnje obje igre očekujem da će mi se svidjeti, pa ih budem igrao, nadam se :/
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
kockica
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Killa »

Nema šanse da prodam sljedećih par godina igre koje sam dobio od SS-a. Da ih nisam htio javio bi se da budem samo Santa, a ne i target.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3670 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Ja još jedino nisam probao Fields of Arle, koja mi je zapravo jedina bila must have, ali to je stvarno igra višeg reda i treba prvo naučiti kako se igra. A prodaja ili slično, recimo prodao sam Trough the Ages koji sam prvi puta dobio od Sante ali samo zato jer je frend nabavio noviju verziju igre.
slika
Lourdin
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 209 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Lourdin »

sadistiko je napisao/la: 09 sij 2019, 19:09 Ja još jedino nisam probao Fields of Arle, koja mi je zapravo jedina bila must have, ali to je stvarno igra višeg reda i treba prvo naučiti kako se igra.
A jednom kada probaš, mogao bi se i insert dogoditi? :)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3670 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

naravno, to je još jedna igra žedna za insertom
slika
Lourdin
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 209 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Lourdin »

Apsolutno! Odmah beziciram jedan :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Lourdin za post:
sadistiko
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”