BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Bolindus »

Koji likovi, kaj neznaju naruciti iz EU shopa, da se izbjegne cekanje i carine :) AH ti sjevernoamerikanci
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1540 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Shich »

Otvorio paket, unutra su bili Magic Maze i Pictomania. Nadao sam se da će biti još nešto ali inače zadovoljan izborom igara. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post (ukupno 2):
_Kex_Antomon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

moj target je dobio i drugi dio mojih poklona, a ja od svog sante ni glasa. Neki paket je stigao u poštu i sutra idem vidjeti što je, ali sumnjam da je to to, jer mi treba doći još puno drugih stvari iz Kine.

https://boardgamegeek.com/geeklist/2633 ... tem7344314
slika
Avatar
_Kex_
Reactions:
Postovi: 51
Pridružen/a: 19 ruj 2019, 12:30
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la _Kex_ »

ja sam ove godine dobio šekret santu :( ni traga ni glasa od njega.
a niš, svi smo dobili formular za popunit ak nismo niš dobili tak da...formular popunjen...čekam dalje :)
Dalegard
Reactions:
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 kol 2019, 05:40
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Dalegard »

Može mi neko objasnit foru s tim Santom? Napraviš wishlist na BGG kao hint što bi želio. Onda si to možeš kupiti i sam? Ili se ljudi kockaju da će se naći netko darežljiv pa im pokloniti više nego što bi sami potrošili? A ako ne pošalje ništa onda formular? Ili je samo faktor iznenađenja bitan? Al zakaj onda wishlist? Uglavnom, ne kužim...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Dalegard za post (ukupno 5):
dlakarpriroda15kockicaPapaverblahblah
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Radi se više o tome (barem bi tako trebalo biti) da je važnije darivanje, dakle da pokušaš što više iznenaditi onog tko je tebi target. Mislim da moj ove godine može biti sretan kao što sam ja bio prošle godine, i još netko je prošle godine dobio super poklone. Ali težište je na tome da ti daruješ nekoga, a ne da očekuješ da ćeš dobiti.
Nažalost, u svijetu u kakvom danas živimo, svi samo očekujemo što veću materijalnu dobit, na bilo kojem planu. Podržavam ovakve pokušaje jer nisu tipa neka piramida tako da samo neki dobiju a ostali ostanu sisat veslo, nego kad bi svi odigrali pošteno onda bi svi prošli dobro. Boardgame društvo se barem trudi probuditi ono malo dobrote što je još ostalo u nama. Meni je još uvijek fora ako me Santa iznenadi. Možda bi ranijih godina bio ljut jer sam dao sve od sebe da uveselim mog targeta, ovaj put sam više ravnodušan. Nije da sam sad sretan jer nisam ništa dobio, ali nisam ni ljut. Danas idem na poštu i ako nije moj paket od Sante ispunim taj obrazac pa ćemo vidit. Mislim da je @Nuuq prije par godina imao sličan slučaj.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
dadoDalegard
slika
Avatar
_Kex_
Reactions:
Postovi: 51
Pridružen/a: 19 ruj 2019, 12:30
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la _Kex_ »

s obzirom da živimo u državi kojoj živimo ja svake godine očekujem taj slučaj :) za sad mi se to dogodilo samo jednom prije dve-tri godine. a i onda je uskočio neki replacement santa koji mi je expressno DHLom poslao Blood Rage. ko god da bio iskeširao je 120$ da to sto prije dodje do mene jer me netko drugi zaboravio. respect!
Ovi su korisnici zahvalili autoru _Kex_ za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

eto, i ja sam podnio obrazac jer, kako sam i mislio, nisam dobio paket od sante nego neš drugo
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Baš dobio email od Games Lore da mi je poslan paket. Vjerujem da se radi o rezervnom santi. Ima šanse da se sazna što je u paketu? :-D
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

...a ipak nije. Sad vidim da mi je poslana Stockpile DPD-om, a i ono sa Games Lore-a je isto DPD, pa pošto je na isti dan, vjerojatno se radi o istoj stvari
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”