BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1257
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3373 puta
 pohvaljen: 2001 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dado »

Stigao poklon od Sante :)

slika


Ako sam dobro povezao konce @mado je pomogao Santi da poklon stigne do mene pa hvala i njemu. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 7):
AhilyaValsimShichsadistikoBurt MacklinBJ_Speedymado
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la frle »

Meni se moj Santa uopće ne javlja :( poslao sam mu i poruku i dalje ništa. Moj target je dobio igre i čeka Božić da ih otvori.
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Ahilya »

Moj je Santa odgovorio par dana nakon moje poruke. Rekao je da još provjerava moju papirologiju i da će se elfovi pobrinuti za mene ako sam bila dobra. Imam 120 igara na wishlisti, vjerojatno se još drži za glavu od muke. :nee :mrgreen:

A target mi je odličan, baš uživam u komunikaciji s njim. Najradije bih iduće godine navela uvjet da želim istom liku biti Santa. :D
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Antomon »

Pošto vas sudjeluje dosta koji posjećujete ovaj forum, zašto ne organizirate forumskog Secret Santu ?
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Antomon je napisao/la: 07 pro 2018, 10:19 Pošto vas sudjeluje dosta koji posjećujete ovaj forum, zašto ne organizirate forumskog Secret Santu ?
Jer je lakše, jeftinije kupovati za strance nego za Hrvate? szbunjen Lako se iskoristi BGG Secret Santa za tehnički dio priče. Samo bi trebali ograničiti targete na Hrvatsku. Mogli bi probati možda slijedeću jesen, napraviti anketu prije toga da vidimo kolki je interes.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Antomon »

Gle, kako god hoćete. :thumbs
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

Mislim da je već bio onaj neki pokušaj prve godine kad sam ja sudjelovao (čini mi se prije kojih 3-4 godine). Inače baš gledam što ljudi dobivaju i neki su stvarno dobili predobre darove (možda malo i pretjerano) kao npr. Gloomheaven + još koja sitna igra, ili 3 teškaša tipa Great Western Trails + Brass + još nešto. Mislim, lijepo, ali mi si ne možemo tako nešto priušiti, za nas iz rvacke (bar većinu nas) je to previše para za izdvojiti.
slika
Sodapop69
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 kol 2017, 15:33
Lokacija: Aarhus
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 53 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Sodapop69 »

sadistiko je napisao/la: 07 pro 2018, 11:16 Mislim da je već bio onaj neki pokušaj prve godine kad sam ja sudjelovao (čini mi se prije kojih 3-4 godine). Inače baš gledam što ljudi dobivaju i neki su stvarno dobili predobre darove (možda malo i pretjerano) kao npr. Gloomheaven + još koja sitna igra, ili 3 teškaša tipa Great Western Trails + Brass + još nešto. Mislim, lijepo, ali mi si ne možemo tako nešto priušiti, za nas iz rvacke (bar većinu nas) je to previše para za izdvojiti.
A imaš i mene koji dobije Race for the Galaxy koji sa shippingom dođe 50.00 :P
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la sadistiko »

a gle, ni moj neće sigurno biti presretan, ali ako se nisi udostojio odgovoriti niti na jedno moje pitanje, onda nisi ni zaslužio ništa više. Ne znam kakav je kod tebe slučaj. Moj santa je napisao da će biti extra poklon jer sam odgovarao na pitanja, sad što taj extra znači ne nadam se puno er je tako najlakše ako santa zakaže :-)
Ja se svake godine nadam da će mi poslati Fields of Arle. Znam da je igra skupa pa se ni ne nadam previše da će se to desiti, a ko zna, možda jednom i mene iznenadi :-)
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Bolindus »

Sodapop69 je napisao/la: 07 pro 2018, 14:21
sadistiko je napisao/la: 07 pro 2018, 11:16 Mislim da je već bio onaj neki pokušaj prve godine kad sam ja sudjelovao (čini mi se prije kojih 3-4 godine). Inače baš gledam što ljudi dobivaju i neki su stvarno dobili predobre darove (možda malo i pretjerano) kao npr. Gloomheaven + još koja sitna igra, ili 3 teškaša tipa Great Western Trails + Brass + još nešto. Mislim, lijepo, ali mi si ne možemo tako nešto priušiti, za nas iz rvacke (bar većinu nas) je to previše para za izdvojiti.
A imaš i mene koji dobije Race for the Galaxy koji sa shippingom dođe 50.00 :P
A lol, tak sam ja prosle godine nagrabusio, doduse ispalo da mi je santa iz Čilea pa sam mu progledao kroz prste.
Kupio s amazona mission red planet na popustu i 20 $ shipping platio.
A najbolji dio da mi je to na wishlisti ostalo, to mi je isplao iz radara davno ali nisam maknuo i nasao je bas tu hehe.

Ali bilo je i dobrih godina :)
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”