BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Nuuq »

Sodapop69 je napisao/la: 20 stu 2018, 19:29
Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:26 Bio sam nabrijan strašno, i dobijem target:
Nema pismo
21 owned igra
20 wishlist
Nijedan komentar ninasta
Profil prazan
6 thread comments, svi na BGGSS registration.
Koji crap.
Probaj ga kontaktirat, ako ne trza kupi mu Barbie Monopoly XD
znas sta je najgore, kako sam dobio conan zadnji put bio sam nabrijan da kupim nekome nesto cool tipa scythe ili a feast for odin. ovako cu napraviti da je 51$ sa shippingom.
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Nuuq »

Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:34
Sodapop69 je napisao/la: 20 stu 2018, 19:29
Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:26 Bio sam nabrijan strašno, i dobijem target:
Nema pismo
21 owned igra
20 wishlist
Nijedan komentar ninasta
Profil prazan
6 thread comments, svi na BGGSS registration.
Koji crap.
Probaj ga kontaktirat, ako ne trza kupi mu Barbie Monopoly XD
znas sta je najgore, kako sam dobio conan zadnji put bio sam nabrijan da kupim nekome nesto cool tipa scythe ili a feast for odin. ovako cu napraviti da je 51$ sa shippingom.
greska. ima jedan reply na threads. i to na bggss da je registred. i to je to. napravio acc price 3 mjeseca.
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Deni »

ja dobio nekog frajera koji ima 380 igara i 280 na wishlisti. oh great... xD
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post (ukupno 3):
Nuuqmadodado
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1245
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 921 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Antomon »

Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:34
Sodapop69 je napisao/la: 20 stu 2018, 19:29
Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:26 Bio sam nabrijan strašno, i dobijem target:
Nema pismo
21 owned igra
20 wishlist
Nijedan komentar ninasta
Profil prazan
6 thread comments, svi na BGGSS registration.
Koji crap.
Probaj ga kontaktirat, ako ne trza kupi mu Barbie Monopoly XD
znas sta je najgore, kako sam dobio conan zadnji put bio sam nabrijan da kupim nekome nesto cool tipa scythe ili a feast for odin. ovako cu napraviti da je 51$ sa shippingom.
Ne kužim u čemu je problem ako čovjek ima 20 igri na wishlisti ? Komentiram sa aspekta da je moj profil vrlo sličan opisanom, samo ja ne sudjelujem u Secret santa i potrudio bih se napisati pismo ako bih sudjelovao.
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Nuuq »

Antomon je napisao/la: 20 stu 2018, 20:04
Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:34
Sodapop69 je napisao/la: 20 stu 2018, 19:29

Probaj ga kontaktirat, ako ne trza kupi mu Barbie Monopoly XD
znas sta je najgore, kako sam dobio conan zadnji put bio sam nabrijan da kupim nekome nesto cool tipa scythe ili a feast for odin. ovako cu napraviti da je 51$ sa shippingom.
Ne kužim u čemu je problem ako čovjek ima 20 igri na wishlisti ? Komentiram sa aspekta da je moj profil vrlo sličan opisanom, samo ja ne sudjelujem u Secret santa i potrudio bih se napisati pismo ako bih sudjelovao.
Vidi to nije problem. Ali ako mu je na Wishlist Gaia Project i Battle line, ako nije želio da dobije samo battle line, trebao je barem da rankira Wishlist, ako je komentarisati previše posla.
Ništa nije problem samo za sebe, ali sve skupa je.
Nije problem nego nije zabavno.
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1245
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 921 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Antomon »

Ok kužim da nije zabavno, kao što sam rekao, ja bih se potrudio napisati pismo na njegovom mjestu.
Ti u konačnici odlučuješ.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:26 Bio sam nabrijan strašno, i dobijem target:
Nema pismo
21 owned igra
20 wishlist
Nijedan komentar ninasta
Profil prazan
6 thread comments, svi na BGGSS registration.
Koji crap.
Pa ja isto nisam napisao neko detaljno pismo Santi i nisam baš aktivan po forumima. Puno ljudi ne komentira niti ocjenjuje igre koje posjeduju i igraju, neki imaju nepotpune kolekcije na BGG-u. BGG koriste dosta pasivno. Možeš ga zamoliti da napiše pismo ili nešto o sebi ili neku drugu aktivnost.
Moj ovogodišnji Santa je šutljiv, kao i Target, al ću biti Little Helper :) Netko od vas će dobiti Monopoly muhahaha rofl
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Nuuq »

mado je napisao/la: 20 stu 2018, 20:27
Nuuq je napisao/la: 20 stu 2018, 19:26 Bio sam nabrijan strašno, i dobijem target:
Nema pismo
21 owned igra
20 wishlist
Nijedan komentar ninasta
Profil prazan
6 thread comments, svi na BGGSS registration.
Koji crap.
Pa ja isto nisam napisao neko detaljno pismo Santi i nisam baš aktivan po forumima. Puno ljudi ne komentira niti ocjenjuje igre koje posjeduju i igraju, neki imaju potpune kolekcije na BGG-u. BGG koriste dosta pasivno. Možeš ga zamoliti da napiše pismo ili nešto o sebi ili neku drugu aktivnost.
Moj ovogodišnji Santa je šutljiv, kao i Target, al ću biti Little Helper :) Netko od vas će dobiti Monopoly muhahaha rofl
vidi, mozda ja previse ocekujem, ali kako da je bilo sta zabavno uradim u njegovom smjeru? poslao sam mu poruku pa cemo da vidimo. najlakse je kupiti igru i to je to. ovaj profil mi bas izgleda kao da je napravio da mu neko kupi nesto od 150$ pa ako prodje prodje. mozda grijesim.
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la mado »

Nadam se da nije tako. Možda je samo novi u svijetu igara ili novi na BGG-u. Probaj ga animirati, pa nagraditi ako zasluži. Imaš neku listu na BGG-u što sve Sante tjeraju svoje targete da moraju napraviti. Mislim da je netko od naših isto morao prije koju godinu svašta nešto. Moji sante i targeti su bili šutljivi svake godine, eventualno bi malo pozdravili samo i priupitali ponešto. Nisu svi za žešću zabavu i zezanciju, nema tu ljutnje. spivo

Ovogodišnja lista tauntanja: https://boardgamegeek.com/geeklist/2487 ... and-teases

Iz 2015: https://boardgamegeek.com/geeklist/1993 ... nts-teases
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3374 puta
 pohvaljen: 2002 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dado »

Moj target se registrirao prije 10-ak mjeseci, ima oko 30 igri i 90-ak ekspanzija :D, uglavnom Arkham Horror, Eldrich Horror i hrpa Star Wars-a, a na wishlisti samo 5 igara. :bravo

Santa mi se javio i rekao da malo opširnije napišem kakve igre volim, a kakve ne.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”