Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la priroda15 »

Antomon je napisao/la: 25 lis 2017, 14:06 Ako naši Mulleri budu imali u ponudi ikada Exit igre ili Magic maze, onesvjestiti ću se.

Ne znam kako ide sa prijevodima na hrvatski koji se ljepe na društvene igre u hrvatskim Mullerima. Da li su to službeni prijevodi koje odobri izdavač ili ? Jer ako nisu i ako ne trebaju biti odoboreni od strane izdavača, možda se ih moe nagovoriti za neke igre ako im se ponudi prijevod.

Ali je moja pretpostavka da jesu odobreni.
Prevodi nekih igara su izrazito loši. Kao da su samo željeli zadovoljiti formu i imati pravila na hrvatskom...
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kockica »

Uglavnom sam kupovao Carcassonne i neke dječje igre. Prijevod je onak, može proći jer za te konkretne igre i nisu složena pravila, ali katkad moraš imati uz original pravila jer se prijevod katkad odnosi na ilustracije kojih na tom prevedenom papiru nema. Da tako primjerice prevode iole složeniju igru, ne bih nikad naučio igrati :-)
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Paka01 »

icarusST je napisao/la: 25 lis 2017, 14:11 jel ima kod vas koja nova verzija Carcassonna u Mullera, tipa Amazonas
Ima, Amazonas za 160 kn (bez obračunatog popusta) i raznih ekspanzija za obični Carcassonne (mislim oko 110 kn, isto bez obračunatog popusta).
Ovi su korisnici zahvalili autoru Paka01 za post:
icarusST
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la icarusST »

Paka01 je napisao/la: 25 lis 2017, 19:29
icarusST je napisao/la: 25 lis 2017, 14:11 jel ima kod vas koja nova verzija Carcassonna u Mullera, tipa Amazonas
Ima, Amazonas za 160 kn (bez obračunatog popusta) i raznih ekspanzija za obični Carcassonne (mislim oko 110 kn, isto bez obračunatog popusta).
tnx... u ST slabo, bar zadnji put kad sam bia, bilo je ono klasika village, carcassonne, qwirkle, par ex za carcassonne
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kockica »

Imas i star wars carcassonne sav1. ekspanzijom. Inace znam da mozes naruciti primjerice u st da povuku robu iz centralnog skladista
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sadistiko »

https://www.instant-gaming.com/en/1437- ... zation-vi/

Nije boardgame al je CIV VI po dosta dobroj cijeni za steam. Ja jutros uzeo, a znam da ovdje ima dosta fanova, pa ako još niste kupili a ne da vam se čekati popuste za Božić
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
icarusST
slika
Vatanen
Reactions:
Postovi: 414
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 252 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Vatanen »

Compass Games i MMP, ugledni izdavaci wargameova imaju snizenja i do 40% povodom Veteran Daya. Linkovi se nalaze na BGG-ju u threadovima referentnog naslova na podforumu wargames. Kopirat cu ih ovdje kad stignem.
Shippinzi su i dalje papreni (33 dolara navise) ali mozda netko ugrabi priliku za najjeftiniju, premda i dalje skupu opciju za recimo Lamps Are Going Out, Blitz! ili Angolu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vatanen za post (ukupno 3):
stokadgalesic2000Stips
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la stoka »

sadistiko je napisao/la: 27 lis 2017, 08:25 https://www.instant-gaming.com/en/1437- ... zation-vi/

Nije boardgame al je CIV VI po dosta dobroj cijeni za steam. Ja jutros uzeo, a znam da ovdje ima dosta fanova, pa ako još niste kupili a ne da vam se čekati popuste za Božić
osobno ne bi preporučio...meni je za nijansu lošija od petice...grafika, gameplay...ma sve...ne znam, fali ono nešto.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sadistiko »

pa ne znam, meni se svidjela inače ne bih ni spominjao.
Kad sam prvi put vidio grafiku bio sam jako razočaran ali kad sam probao igru svidjela mi se.
Jedino što mi se ne sviđa što rade kao i šugavi MS, svaka nova verzija ima skroz drugačiji GUI, tako da su stvari koje su inače bile na desnoj strani ekrana su sada na lijevoj i obrnuto, idiotizam!
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Stips »

Vatanen je napisao/la: 05 stu 2017, 13:54 Compass Games i MMP, ugledni izdavaci wargameova imaju snizenja i do 40% povodom Veteran Daya. Linkovi se nalaze na BGG-ju u threadovima referentnog naslova na podforumu wargames. Kopirat cu ih ovdje kad stignem.
Shippinzi su i dalje papreni (33 dolara navise) ali mozda netko ugrabi priliku za najjeftiniju, premda i dalje skupu opciju za recimo Lamps Are Going Out, Blitz! ili Angolu.
MMP zbilja ima odličnu ponudu.

Za Compass Games mi se čini kako je zapravo holiday sale. Što je super, jer nije samo par dana nego sve do 15.1.
To je ovo:
https://www.compassgames.com/holiday17

Ili ima neka druga akcija?
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”