Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la MoschuS »

Cini mi se da si jos i dobro prosao jer samo sa pdv-om to ispada 475kn a ti si sve platio 500kn. Znaci carine na igre nema, samo oni njihovi troskovi?
Po mom iskustvu ako je nesto u kuverti (moze biti i malo veca) to nece cariniti ali cim je kutija to odmah otvaraju.

btw da nisam naletio na Bookdepository nebi ni razmisljao da to kupim preko neta jer su postarine brutalne i opce mi nije jasno kako je ovi ne naplacuju ali drago mi je da je tako, drago je i zeni jer cesto narucuje fantasy knjige iz vana :mrgreen:
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la grof »

Carine na društvene igre nema (nulta stopa), ali porez i troškovi su tu.
A lik koji je dofurao pošiljku iz carinske ispostave je rekao da se to prije nije carinilo, nego su sada, kako država nema love, carine sve na što imaju po zakonu pravo. Tak, da je meni ovo bilo dovoljno. Ono kaj nađem po našim trgovinama kupujem...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sonjecka
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 03 lip 2012, 21:56
Lokacija: Split
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sonjecka »

U Mulleru popust sa 300 kn na 120 pala igra LEGO Harry Potter, onako je vise za klince,al ako i ne budu igrai igru kao igru odlican je i isplativ set za slaganje ili dodatak dvorcu te ostalim LEHO HP setovima
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la McGregor »

Miniature Market nudi sniženje od 8% na ionako niske cijene:

Miniature Market's Black Friday Super Sale begins November 23rd at 12:01am Central and runs through November 26 at 11:59pm Central.

Use coupon code: BLK212 during checkout to receive 8% off your order. No coupon neccessary to claim 4x Rewards Points during sale period. Must complete checkout logged in to a customer account to receive 4x Reward Points. Those who checkout as a Guest may still use 8% off coupon code, but will not be eligbile for Rewards Bonus.

Offer not valid on Games Workshop products.

Disclaimer: Products will be sold on a first-come, first-served basis. Sale prices cannot be retroactively applied. Miniature Market reserves the right to end promotional prices at any time.
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la McGregor »

http://www.miniaturemarket.com/clearanc ... rder=price

Miniature Market dodao je još 700 board gameova na clearance listu, te ih je sada preko 900!!
Sve igre snižene su 50% ili više.

OVDJE je moguće vidjeti popis igara po abecedi sa liste.

Valja napomenuti da se na tu sniženu cijenu može iskoristiti Black Friday bonus od 8-(12)%.
Također valja baciti oko na board game dio koji nije na clearance listi, ali su snižene cijene sa mnogo odličnih naslova, te upcoming releases i new releases listu.

Planira li netko narudžbu?

Nadam se da će pomoći, neki od popularnijih naslova su:
Age of Industry, Age of Steam, Cargo Noir, Comuni, Giants, Hansa, Homesteaders, Ideology, Imperial(OBA), Inca Empire, Ingenious, Jerusalem, La Citta, Medici, Olympos, Pantheon, Santiago, Show Manager, Torres........................

http://www.miniaturemarket.com/clearanc ... rder=price
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Tenkazu »

Vjerojatno bih uzeo Android: Netrunner, snižen je na $25.97 sa $39.95.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la MoschuS »

Cijene su super jedino shiiping ispadne vise nego igra. Izbacuje mi od 30tak dolara pa sve do 65 zavisno od kutije :(
Ja sam se nadao da ce Bookdepository imat neku akciju ali ocigledno nista, u pon. je jos "cyber monday" pa ima jos nade
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la McGregor »

Ne znam, meni je za nekoliko igara izbacilo shipping od 12-27$, istina neke su bile manje, ali za neke veće je također prihvatljivo.
Glen More(kojeg sam imao u košarici i taman je otišao) 16$ dostava,Caylus:Magna Carta 15$, Medici 18$, Louis XIV 15$, Thurn & Taxis i Santiago 21$.

Treba gledati cijene na Book Depositoryju, mogle bi dodatno pasti ovih dana.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 676 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Killa »

McGregor je napisao/la:Ne znam, meni je za nekoliko igara izbacilo shipping od 12-27$, istina neke su bile manje, ali za neke veće je također prihvatljivo.
Glen More(kojeg sam imao u košarici i taman je otišao) 16$ dostava,Caylus:Magna Carta 15$, Medici 18$, Louis XIV 15$, Thurn & Taxis i Santiago 21$.
To su sve male kutije (kao Carcassonne)
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la mado »

Fantasy Flight ima lijepa sniženja: http://store.fantasyflightgames.com/cli ... m?catid=14
Age of Conan 25USD umjesto 80
Arcana 35 -> 10
Constantinopolis 60 -> 15 itd.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”