Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Shich »

Ne bih znao, nisam nikad imao takvih problema.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la miki0102 »

Pozdrav svima. Ja sam u zadnja 3 mjeseca dva puta "kupio" veliki Lego (Lepin) Milenium Falcon za 25 E odnosno 35 E (u Hrvatskoj oko 1500KN) i bila je prevara no kad prođe određeno vrijeme za dostavu (npr 30 dana ili više), a igra ne dođe otvori se na Ebayu slučaj i Ebay ti u roku od nekoliko dana vrati novac koji si uplatio tako da nema straha. Ukoliko igra ne dođe Ebay će vam refundirati novac za igru.

Sad sam malo pogledao objave i gotovo sam siguran da je prevara tako da sad treba čekati i kad vrijeme za dostavu prođe onda pokrenuti slučaj i ostalo što slijedi.
pozz
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post:
ronin
slika
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la miljenko »

stoka je napisao/la: 16 tra 2017, 23:34 danas sam dobio neočekivani mail od ilirija trade shopa prilikom uskrsa. napisao sam odgovor pitajući je li moguće preuzeti direktno igru u zadru gdje studiram i dobio potvrdan odgovor unutar 15 minuta. tako da sam malo pogledao ponudu, i naišao na par anomalija, odnosno cijena koje su znatno jeftinije nego u francuskoj. pošto sam primjetio da su se neke igre i polovne ovdje prodavale za više, a i da možda malo pomognemo hrvastkom (pre)prodavaču, napisat ću neke. dostava 35 kuna.
Šta je je, dobar je taj ilirija shop!! Samo im neke stvari na sajtu nisu baš sređene...
npr. Strike Of The Eagle možeš staviti u košaricu, ali dolje u tekstu pise da je "Stanje artikla: no stock".
Dok 1830 Railways & Robber Barons ne možeš staviti u košaricu ali zato piše Stanje artikla: low stock.

Znači ako ga nemaju možeš ga kupiti, a ako ga imaju nemožeš :D ... I to nije izolirani primjer... nešto im ozbiljno ne funkcionira na stranici.

Da ne velim da je KATASTROFA da moraš izlistati 241 stranicu da pogledaš šta drže :facepalm . Zašto dovraga ne možeš izlistati više igara na jednoj stranici i da ti dopuste filtriranje po igrama koje imaju.
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la stoka »

da, užasna je stranica...ili da bar možeš izlistati samo in stock igre...ja sam to riješio tako da sam onaj filter cijena stavio na 180 kuna jer je većina ispod te cijene sleevs ili magic the gatering i slično...tako da mi je izlistalo 60-70 stranica na taj način...
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la miki0102 »

možeš i izlistati tako da staviš npr. od najjeftinijeg ka najskupljem i kreneš odozada jer sve igre koje imaju piše im cijena uz njih a one koje ne nema cijene pa su one 0 KN. Doduše ne moraju sve igre koje imaju biti na zalihi. Možda ovo sa 180 Kn i nije najsretnije rješenje jer Axsis and Allies 1941 kod njih košta oko 180 kn ili manje ako se ne varam.
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Gordan »

ja sam jednu igru koja je bila in stock dodao u košaricu da bi mi vratilo grešku jer je igra nedostupna... malo je nesređena stranica, al eto barm su povoljni (ako uopće imaju nešto od tih povoljnih igara :D )
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Antomon »

Na Amazon.it Cranio Creations (talijanski izdavač društvenih igara) često zna ima popuste od 10 do 15 eura na društvene igre. Poštarina do Hrvatske ako šalje baš Amazon.it bude 10 do 12 eura. Možete gledati na to da igru platite po normalnoj cijeni a dobijete free shiping :P Ja sam recimo uzeo Lorenzo il Magnifico tako.

Morate voditi računa da su to igre isključivo na talijanskom, ali ima dosta jezično nezavisnih naslova.
https://www.amazon.it/gp/search/ref=sr_ ... 1493065327
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Deni »

Jucer sam na njemackom amazonu uzeo stari Ra za 9€. New, ne used. Jedan jedini bio, al da, shipping 13€. Nekako sam skeptican da ce uopce doc, al we shall see.

Btw na amazonu se ne moze kombinirati shipping kod istog sellera?
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Antomon »

Osjetio sam potrebu ovdje se požaliti.
Zašto mi u Europi ne možemo imati ovakve rasprodaje ? :( :( :(

https://www.gamesurplus.com/product-cat ... ale-items/
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post (ukupno 2):
dadosadistiko
vedrankordic
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 30 tra 2017, 22:16
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la vedrankordic »

Onirim (digitalna verzija na mobitelu) je na popustu 100%.
Android
Jabuka
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedrankordic za post (ukupno 5):
sadistikoBojan1983AntomonDarkDefendermiki0102
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”