Kupovina igara preko interneta

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Tokic
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 pro 2014, 18:56
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Tokic »

Da li netko zna gdje se najpovoljnije može naručiti igra Blood Bound (skupa s poštarinom)?
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la mado »

Tokic
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 19 pro 2014, 18:56
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Tokic »

Super link, hvala!

A da li možda zna netko gdje mogu nabaviti Gambit 7 (na ovom linku je svugdje out of stock) sa SI sustavom?
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la stoka »

zna li neki iskusniji igrač el grandea o kakvoj se ovdje verziji radi, isplati li se uzeti te koliko je igra language independent, pošto je ovo pretpostavljam njemačka verzija?

http://www.ebay.com/itm/El-Grande-von-H ... SwyQtVsSu5

http://www.ebay.com/itm/El-Grande-Der-K ... SwrklVVF5Q

http://www.ebay.com/itm/Kramer-Ulrich-E ... LUNUxSNGxg
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Stips »

Kartice imaju teksta ali imaš na bgg popis kartica na engleskom a i simboli su nakon nekoliko partija poprilično jasni.

Postavio bih to ovako: Nije ovisna o jeziku od treće partije nadalje. Slobodno uzmi na Njemačkom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 2):
stokaNuuq
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la sadistiko »

Stipsa, jeba te led, pa ima prijevod i na HR!

@stoka, ova druga po redu je s ekspanzijom. Hmm, iako sam imao priliku igrati s ekspanzijom, nismo je nikad stigli. Ja sam sebi napravio svoju PnP verziju i za sad mi još ne fali nikakav dodatak. BTW, odlična igra!
Što se tiče karata, nema ih pretjerano puno i vjerujem da se nakon par partija lako zapamti koja čemu služi, a imaju i grafički prikazano što koja radi pa je većina odmah na oko jasna bez čitanja teksta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
stoka
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Stips »

El Grande je rado prihvaćen u mojoj grupi. Mislim da smo ga igrali između 10 i 20 puta. Za većinu kartica uopće ne konzultiramo tekst. Jer je konzistentna ikonografija. Kad se navikneš na simbole, već ti je po slici jasno što kartica govori.

edit:
Kada i konzultiramo, to je najčešće nakon dugih pauza od zadnje partije. Potrefilo se da baš zadnja dva tjedna igramo El Grandea, a prošli put smo prošlu zimu. Pa sam prošli tjedan tu i tamo i pogledao čisto verifikacije radi, a ovaj tjedan niti to. Sve je jasno. Btw, meni jako draga igra! :)
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la stoka »

hvala obojici. moram priznati da sam slabo istražio ovu igru, tj, znao sam da je stari klasik i da ga nema nabaviti na policama europskih dućana vjerojatno već dugo, ali sam mislio da mu je iz tog razloga cijena daleko paprenija, a evo izgleda da se da nabaviti već za 30-ak eura sa shipingom, pa čak i sa ekspanzijom, tako da ova ponuda ozbiljno ulazi u razmatranje.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la Stips »

Paprene su igre u malim nakladama, ovo su naklade u količini koje s godinama ne postaju antikne nego stare :)

Ove godije je izašao big box (mislim da povodom 20 godina) sa gro ekspanzija. Ja imam decenial edition sa također finim brojem ekspanzija.

Ekspanzije se čine zgodne, no mi igramo bez njih. Da ovu igru nemam i da znam ono što znam, kupio bih jeftinu i staru a uštedu bih pridodao za kupnju neke druge :)
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Kupovina igara preko interneta

Post Postao/la mado »

Jel netko uspješno kupovao na 365games.co.uk? Meni su odbijene dvije narudžbe, jedna preko kreditne kartice, jedna preko Paypala. Kao ne slažu se podaci koje sam unio. A na isti način kupujem na Funagainu, Cardhausu i to bez problema :(
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”