pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la T0mo »

7 Wonders: Duel definitivno
slika
Avatar
Teehee(R)
Reactions:
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 lis 2017, 10:27
Ima zahvala: 616 puta
 pohvaljen: 237 puta
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la Teehee(R) »

7 Wonders: Duel
S njom navlačim ljude u hobi - posudim im na koji tjedan da isprobaju sami, nakon toga su gotovi. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Teehee(R) za post (ukupno 2):
grofjuri006
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la grof »

Da, potpisujem 7 Wonders Duel. A kad im dojadi tu su i dvije odlične ekspanzije:
https://boardgamegeek.com/boardgame/202 ... l-pantheon
https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... duel-agora
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la sparklingbrook »

Ja sam početnik isto tako kao i vi i najčešće igram s mužem.

Prva igra koja mu se jako svidjela je Ticket to ride Europe. Iako je bolja i zabavnija kad vas je više, super je i u dvoje. Mi ćemo sad kupiti TTR Nordic countries koja je baš dizajnirana za 2-3 igrača pa da vidimo kako to ide.

Druge igre koje igramo u dvoje su Kingdomino (migty duel version), Patchwork, Azul, Carcassonne, Santorini, Qwirkle, Scrabble i Rummikub. Najveći hit trenutačno je Splendor - obožava ga i klinac koji će uskoro imati sedam.

Imamo i 7 wonders duel - ali nikako da ga isprobamo.
stipe0107
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:51
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la stipe0107 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 09 svi 2021, 21:17 @stipe0107 jesi ti bio prethodni vlasnik mog Gloomhavena?! :) Ako da, dobrodošao, drago mi je da si nas našao. Ako nisi, dobrodošao, drago mi je da si nas našao :)
Jesam ako si ga preuzeo u velikoj gorici :D ... ticket to ride je bio odlican savjet, ali sam malo detaljnije istrazivao i zbog cijene odustao od te igre... udem u svijet drustvenih igara sa gloomhavenom... kakav fail. Jucer kupljen carcassonne, sutra cu ga isprobat. Hvala svima na savjetima!
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Woohoo! Da, da, to sam ja, evo bit će ti drago čuti da uživamo u Gloomhavenu i da je sretno udomljen, ispunjava svoju svrhu i sav taj jazz :) Dobio si ovdje gomilu savjeta i svaka igra koja je preporučena je izvrsna. Uživaj u novoj ovisnosti ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
stipe0107
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la M0by »

mislim da jos niko nije spomenuo Jaipur https://boardgamegeek.com/boardgame/54043/jaipur
jednostavna, zabavna, nije skupa i nema nikakv expansion pa ste mirni po pitanju moram nabaviti sve :)

I jos jedna https://boardgamegeek.com/boardgame/2655/hive
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la Zorzy »

M0by je napisao/la: 12 svi 2021, 14:30I jos jedna https://boardgamegeek.com/boardgame/2655/hive
U da. Hive je fora. Igrao je kod frendova i instant ljubav bila. Poslije si nabavih kinesku bootleg verziju sa svim dodacima. Čak mi više i pašu drvene komponente nego originalne plastične.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la kovacu »

Zorzy je napisao/la: 12 svi 2021, 18:42
M0by je napisao/la: 12 svi 2021, 14:30I jos jedna https://boardgamegeek.com/boardgame/2655/hive
U da. Hive je fora. Igrao je kod frendova i instant ljubav bila. Poslije si nabavih kinesku bootleg verziju sa svim dodacima. Čak mi više i pašu drvene komponente nego originalne plastične.
Ja sam htio kineske narucit i narucio, al otkazo narudzbu kad sam vidio pocket verziju koja je manja i kako su u tilove urezani kukci.
Ova kineska mi izgleda kao da ce se izlizat i vidio sam da je dosta ljudi prijavilo da su im rubovi tiloveova dosli osteceni il izlizani.
Razlika u cijeni je bila jako mala i pocket verzija jednostavno izgleda za klasu bolja od te kineske i vjerujem da ce mi trajat do groba.
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: pozz, sa kojom igrom zapoceti?

Post Postao/la Zorzy »

kovacu je napisao/la: 12 svi 2021, 20:41Ja sam htio kineske narucit i narucio, al otkazo narudzbu kad sam vidio pocket verziju koja je manja i kako su u tilove urezani kukci.
Ova kineska mi izgleda kao da ce se izlizat i vidio sam da je dosta ljudi prijavilo da su im rubovi tiloveova dosli osteceni il izlizani.
Razlika u cijeni je bila jako mala i pocket verzija jednostavno izgleda za klasu bolja od te kineske i vjerujem da ce mi trajat do groba.
Ja sam jedan od tih koji se požalio na rubove. :D Greška se nalazi i na crnim i na bijelim pločicama, plus negdje je print pretaman (bubamara na crnoj pozadini recimo).
Al da. Sada je razlika u cijeni samo na razini poštarine. Pocket verzija + Pillbugs dođu ko i kineski. Tada dok sam to tražio nisam još bio na ovoj stranici i jedina usporedba su mi bile cijene u Carti.
Po meni jedina veća prednost Pocket verzije jeste ta što je manja. No ipak, drvo. <3
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”