Naed

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Mago de Umago »

Pa to je vrlo vjerojatno ova moja ekipa s DnD-a. :D

A i Naed je u tome, svira i igra DnD, samo sad mu je DnD postao bezveze otkad je postao bgg.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Minsc1610
slika
Naed
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 15 sij 2021, 09:02
Lokacija: Umag
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Naed »

Minsc1610 je napisao/la: 18 sij 2021, 10:56 Pozdrav iz Osijeka. Dobrodošao!
Umag mi je oduvijek bio poseban grad za kojeg me vežu najljepše uspomene moje dvije ljubavi: glazbe i igre. Tamo sam prije puno godina prvi puta zaigrao d&d, upoznao grunge ekipu s kojom sam svirao dok smo frend i ja zarađivali svirajući po terasama u Umagu, Novigradu i okolici. D&D mi je ostao ljubav ali već dugo vremena ne igram. No kako sam prije par godina ušao u boardgaming imam novu ljubav 😁😁😁
Cekaj, cekaj, ja sam bio dio te grunge ekipe i igrali smo d&d u prostoru gdje smo svirali dole u atomskom sklonistu od skole.... Znam da su iz Osijeka dosli bili Medo i Goran ako se ne varam... Svirali gaze, i volili Dave Matthewsa najvise od svega
Naed
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 15 sij 2021, 09:02
Lokacija: Umag
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Naed »

Cekaj, cekaj, cekaj... Ja sam bio dio ter Grunge ekipe koja je svirala i igrala d&d u prostoru gdje se sviralo (u sklonistu u skoli). Znam da su iz Osijeka bili Medo, Goran i jos jedan kojeg se ne mogu sjetiti ako se ne varam, te znam da su osim grungea obozavali i svirali Dave Matthewsa na gazama...


Minsc1610 je napisao/la: 18 sij 2021, 10:56 Pozdrav iz Osijeka. Dobrodošao!
Umag mi je oduvijek bio poseban grad za kojeg me vežu najljepše uspomene moje dvije ljubavi: glazbe i igre. Tamo sam prije puno godina prvi puta zaigrao d&d, upoznao grunge ekipu s kojom sam svirao dok smo frend i ja zarađivali svirajući po terasama u Umagu, Novigradu i okolici. D&D mi je ostao ljubav ali već dugo vremena ne igram. No kako sam prije par godina ušao u boardgaming imam novu ljubav 😁😁😁
Ovi su korisnici zahvalili autoru Naed za post:
Minsc1610
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Mago de Umago »

Bole? Pa ja sam radio tada u Bob Rocku i stalno su bili tamo. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Minsc1610
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 277 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Minsc1610 »

Hahahaha! Pretpostavio sam da je to ta ista ekipa -zato sam i pisao. Bole ovdje! Sjećam se Travaša i Leke. Malo mi je izmaglica po pitanju ostalih - i meni je d&d pao u zaborav ( iako imam još hrpetinu knjiga) i sad samo bg udaram. Sin me zarazio i već tri četiri godine igramo. Do korone svaki petsk u Osijeku u Titan Atlas klubu. Sjećam se i Bob Rocka i onih finih sendviča s rakovicama 😂😂😂
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Mago de Umago »

Hahaha, Bole care! :D

Ja sam u Bobu konobario i jednom ste me jako naljutili jer ste pijani ubili škorpion koje se tamo na zidicu našao. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Minsc1610
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 277 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Minsc1610 »

Mago de Umago je napisao/la: 18 sij 2021, 16:36 Hahaha, Bole care! :D

Ja sam u Bobu konobario i jednom ste me jako naljutili jer ste pijani ubili škorpion koje se tamo na zidicu našao. :D
:D :D Sjećam se toga. Kad su mu po leđima sipali votku pa je sam sebe ubio. Grozno! I mene je to nasekiralo. Odmah da se zna - ja sam bio protiv, no Medo i ludi Robi (imao je neki nadimak talijanski ne mogu se sjetiti) su uvijek imali neke ideje. Spopadali su nas ti škorpioni gdje god bi krenuli :D :D
To ljeto mi je ostalo baš u lijepom sjećanju i tamo sam se prvi puta susreo sa boardgameingom zapravo - kasnije smo Medo i ja igrali MTG, sa kumovima i curom (sada ženom) napravio D&D ekipu - no sve je stalo kad sam se oženio sve dok sin nije stasao u 9-godišnjeg momka i zamolio me da mu nađem neki rijetki deck onog japanskog MTG ripoffa (ne znam kak se zove ali je to bilo vrlo popularno u njegovoj školi). Malo sam guglao i našao Carta Magicu i pol godine kasnije lud ko šiba sa policom punom boardgameova.

Jel se svira štogod u Umagu još?
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Mago de Umago »

Jbt to je bilo davne 1999.

Neki sviruckaju nesto. Ja sam bas od Travasa kupio gitaru, ali kasnije se neke stvari izjalovile i nikad naucio. :lol:

Sjecam se da su te zezali kakav oblik ostane na kruski kad ju ti zagrizes. :lol:

Kako je svijet malen...
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 277 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Minsc1610 »

To je bilo 2000. godine u ljeto. Ne sjećam se zezancije s kruškom, ali tako je još uvijek :D :D Djeca me moja sad zezaju!
Puno je vremena prošlo. Ajme. Ja ti još uvijek imam bend i još uvijek mi je glazba veliki dio života.
Ako sretneš Travaša ili Leku pozdravi ih. I da, baš je svijet malen!
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Naed

Post Postao/la Mago de Umago »

Travas zivi u RIjeci, neki mangup je na gradevinskom fakultetu,pa ga ni ne vidjam. A Leku sretnem u prolazu, i on jos uvijek svira u bendu Febra. :D

https://torpedo.media/wp-content/upload ... umag-1.jpg

Ako ih sretnem pozdravit cu ih. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Minsc1610
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”