Nomen est omen

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la dendarii42 »

Minsc1610 je napisao/la: 10 srp 2020, 14:29 Od Baldurs Gate pa nadalje sam minsc ili boo - dva najdraža lika od kada je svijeta i vijeka u računalnim igrama. Moja žena zove se Irena a glavni zlikovac u dvojci Irenicus - tako da sve ima smisla :lol:
Go for the eyes, Boo! Go for the eyes!
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la frle »

Noghri je napisao/la: 10 srp 2020, 13:40 Ja sam standardna Star Wars shema, inicijalno mi je trebao neki nick za Travian, koji je idealno povezan sa povecim brojem potencijalnih imena gradova. A di ces bolje nego Star Wars planeti i cudnovate zivine koje su cuvale Darth Vadera :D :D :D
Što nisu čuvali Thrawna? Nisu Noghrii imali veze sa Vaderom.


Frle mi je nadimak od srednje kad su me frendovi tako prozvali vezano uz prezime.
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
Noghri
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la Noghri »

U biti imas pravo, cuvali su Thrawna, a Vader i Palpatine su ih koristili kao ubojice (nakon sto je Vader zagadio i 'pokorio' njihov planet). Dugo nisam citao Thrawn trilogiju :D
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 159
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1774 puta
 pohvaljen: 193 puta

Re: Nomen est omen

Post Postao/la tanelorn »

Tanelorn je ime fikcijskog grada iz nekih djela Michaela Moorcocka. No, taj nadimak koristim još sa početaka interneta, BUG BBSa, newsgrupa, foruma i IRC chatova. Pravi razlog zašto sam stavio baš taj nadimak je što sam u trenutku kad sam morao smisliti neki nadimak slušao metal band Blind Guardian koji na svome četvrtom studijskom albumu ima pjesmu "A Quest For Tanelorn". :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru tanelorn za post (ukupno 2):
grofkockica
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la docich »

Meni je kad sam bio mlad nadimak u društvu bio doktor. Pa mi je na netu uvijek bio doc ali u zadnjih 10tak godina doc je uvijek zauzeti pa sam onda stavio docich, nastavak mi je od prezimena

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
kockica
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la sadistiko »

Ja dok sam bio u vodama hard core techno (ili ti gabba-e) produciranja i DJ-iranja sam imao nick DJ Sadista, onda nekad poslije smo igrali neku igru na kompu, bome nisam više siguran gdje je to prvo bilo gdje smo morali smisliti i ime i prezime, pa smo svi iz zajebancije izmijenili svoja prava imena ili nadimke u nešto treće. Tako je nastao Ivos Sadistiko, od mojeg imena Ivan -> Ivo -> Ivos, a Sadista u Sadistiko. Tako većinom sada koristim samo nick Sadistiko.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kockica
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Moje je varijacija na crazy cat lady :) Dugo sam bio LeCoeurSec posvuda, a to je bilo nastalo u fazi dubokog emo stanja negdje druga godina faksa kad sam usput i učio francuski, a to je sintagma iz neke pjesme i znači "suho srce". :) Kako sam u međuvremenu odrastao htio sam se maknuti od suhoće i srdaca pa eto. Imam kuniće i kažu mi da sam lud inače i tako nastade CrazyBunnyGuy. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
kockica
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la dlakar »

sadistiko je napisao/la: 11 srp 2020, 16:38 Ja dok sam bio u vodama hard core techno (ili ti gabba-e) produciranja i DJ-iranja sam imao nick DJ Sadista, onda nekad poslije smo igrali neku igru na kompu, bome nisam više siguran gdje je to prvo bilo gdje smo morali smisliti i ime i prezime, pa smo svi iz zajebancije izmijenili svoja prava imena ili nadimke u nešto treće. Tako je nastao Ivos Sadistiko, od mojeg imena Ivan -> Ivo -> Ivos, a Sadista u Sadistiko. Tako većinom sada koristim samo nick Sadistiko.
Što implicira da su svi koji su te slušali bili mazohisti
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
mljeko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la sadistiko »

narafski, odi na jamendo i pronađi Sadista pa buš i znao zašto baš to ime ;-)
slika
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: Nomen est omen

Post Postao/la mljeko »

Moj nadimak je spoj imena i prezimena i činjenice da volim mlijeko te prkosa jer su mi ime kroz život često krivo pisali.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mljeko za post:
kockica
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”