retko63

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la dado »

retko63 je napisao/la: 22 lip 2019, 14:14 Gdje vi nabavljate igre ?
Francuski Philibert:
https://www.philibertnet.com/fr/#ae55

Slovenski igraj.si:
http://www.igraj.si/

Belgijski Spelshop:
https://www.spelshop.be/en/

Engleski Gameslore:
https://www.gameslore.com/index.html
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la dlakar »

Uz sve gore navedeno još se nekad može naći nešto na 365games iz Engleske.
Najeftinija opcija je, ako se misliš redovito bacat u trošak i ako si iz Zagreba, da se učlaniš u udrugu i sudjeluješ u grupnim narudžbama.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la sadistiko »

:welcome: Dobro došao Retko
Baš sam i ja mislio spomenuti što i @dlakar jer se tako najviše isplati ako kupuješ nove igre, ali bude i ovdje na forumu super ponuda, samo moraš biti brz na okidaču jer dobre prilike ne traju dugo ;-)
slika
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la retko63 »

Bok svima ! Da,imate pravo što se tiče grupne naruđbe,više se isplati.Iz Zagrebačke Dubrave sam,blizu Garden Mall-a živim.Inaće,ja sam najviše za jednostavnu kupovinu.Dođeš u dućan vidiš,platiš i dobiješ.Dosada sam najviše kupovao tu kod sebe u Mulleru.I ovaj Muller na trgu bogme ima jako veliki izbor,čak više nego tu kod mene.Još sam davno preko Ebay-a htio naručiti poker kockice pa ono gledam,koštalo bi me 10 kn (10 kom) a poštarina 190 kn he he he ! Nažalost iz kine je pa sam odustao jer se fakat ne isplati.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: retko63

Post Postao/la Stips »

Više ti se isplati naručiti, samo pazi: toliki je izbor toliko dobrih stvari da se lako čovjek 'zakači'.

Ipak, ako baš ustraješ u klasičnoj kupovini licem u lice, ne mogu ti dovoljno nahvaliti Cartu Magicu.
Ne samo da imaju lijep izbor, nego i ekipa koja radi je jako friendly i u hobiju i možeš s njima lijepi popričati bez da ti idu uvaliti nekaj. Baš ono, FLGS.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
miljenko
Butch
Reactions:
Postovi: 249
Pridružen/a: 19 stu 2018, 16:14
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 139 puta
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la Butch »

Da, CM je super, ali imaju visoku marzu.
Cekajuci akcije na Philibertu mozes proci dosta jeftinije.
Na ebayu se stvarno nadje solidnih kopija, (uzeo sam Exploding Kittense za 80 kuna i Patchwork za 90), ali na vecinu stvari dodas par desetaka kuna vise i dobijes original.

Jesi li siguran da se shippalo iz Kine? Nikad nisam platio shipping na Kinu.
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: retko63

Post Postao/la retko63 »

Butch je napisao/la: 24 lip 2019, 15:03 Da, CM je super, ali imaju visoku marzu.
Cekajuci akcije na Philibertu mozes proci dosta jeftinije.
Na ebayu se stvarno nadje solidnih kopija, (uzeo sam Exploding Kittense za 80 kuna i Patchwork za 90), ali na vecinu stvari dodas par desetaka kuna vise i dobijes original.

Jesi li siguran da se shippalo iz Kine? Nikad nisam platio shipping na Kinu.
Ej ! U ono vrijeme kad sam htio kupiti te kockice,prije otprilike tri ili četiri godije,bile su dosta velike te naplate čak iz Kine.Kasnije su oni to ukinuli,tako da sada koliko vidim toga više nema.
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”