Vedran87

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Vedran87

Post Postao/la vedran87 »

Bok,

Evo ja sam Vedran, 87. godište i volim se igrati.

Malo sam daleko od centra Zagreba pa je do sada lijenost prevladavala, no odlučio sam da je vrijeme borit se protiv toga pa sam malo googlao, vidio da ima već dugo novi prostor za igranje i posjetio Meeple's Corner tri puta prošli tjedan da malo izvidim situaciju.

Kako su padobranska iskustva bila krajnje pozitivna učlanio sam se i na forum, a razmišljam i da se učlanim u udrugu.


Preferiram:
Kooperativne igre.
Euro igre.
Igre srednje i veće kompleksnosti.
Dugačke igre.

Ne preferiram:
Kompetativne igre kojima je "take that" core ili blizu tome.
Kada kockice nadjačaju sve ostalo u igri.
Veoma kratke igre.
Veoma jednostavne igre.


Za sve ostalo sam neutralan, ima iznimki di mi je nešto što preferiram bilo katastrofa i nešto što ne preferiram bilo super. Na kraju dana ipak društvo bude najbitnije da se dobro osjećam i zabavim, veoma se volim družiti.


Nemam trenutno boardgame grupu pa ako ima neka grupa koja se sastaje u zapadnom djelu Zagreba, kratki su s igračima i žele me upoznati za test run također slobodno u PM.

U međuvremenu mislim da ću često dolaziti u igraonicu pa se vidimo tamo.


Lp i ugodno igranje :).
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran87 za post (ukupno 13):
dlakargrofdendarii42SpectreValsimdadofpold0nkeysadistikoFreakzoid i još 3 korisnika
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Vedran87

Post Postao/la grof »

Dobro nam (ma gdje) došao! :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Vedran87

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao slika .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Vedran87

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
E to to, još jedan koji ne voli pici-mici igre koje traju manje nego što ti treba da naučiš njihova pravila :-) :thumbs
slika
Freakzoid
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 pro 2018, 01:08
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 30 puta
Kontakt:

Re: Vedran87

Post Postao/la Freakzoid »

Taman moj tip igraca. Fora mi je da si prvo nasao grupu za igru (Time stories), odnosno mene, a tek onda se predstavio na forumu. Bas se veselim petku.
:welcome: :welcome:
Avatar
LucianTheFak
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 vel 2019, 16:56
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Vedran87

Post Postao/la LucianTheFak »

Pa eto, sam nastavi i bumo se još puno zabavili. I ja sam relativno nov. Našao sam Meeple's Corner na Novu, bio je doček tamo pa. I od tada idem svaki tjedan, najviše u petak, ali ak nemam faks, onda i u srijedu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru LucianTheFak za post:
Valsim
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Vedran87

Post Postao/la vedran87 »

Freakzoid je napisao/la: 13 vel 2019, 14:00 Taman moj tip igraca. Fora mi je da si prvo nasao grupu za igru (Time stories), odnosno mene, a tek onda se predstavio na forumu. Bas se veselim petku.
:welcome: :welcome:
Haha da. Registrirao sam se na forum zato da nađem Time stories grupu, al onda mi je bilo dosadno pa sam krenuo piskarat po forumu malo ^^.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Vedran87

Post Postao/la Stips »

vedran87 je napisao/la: 14 vel 2019, 11:32
Freakzoid je napisao/la: 13 vel 2019, 14:00 Taman moj tip igraca. Fora mi je da si prvo nasao grupu za igru (Time stories), odnosno mene, a tek onda se predstavio na forumu. Bas se veselim petku.
:welcome: :welcome:
Haha da. Registrirao sam se na forum zato da nađem Time stories grupu, al onda mi je bilo dosadno pa sam krenuo piskarat po forumu malo ^^.
Super, samo piši!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
vedran87
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”