CrazyBunnyGuy

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
slika
Avatar
luxor
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 23 sij 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 27 puta

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la luxor »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 16 svi 2018, 14:51 A kad smo već kod čohanja karata, nekidan sam skoro prste polomio ljudima jer, igramo Catan, i treba se ukrasti resurs i osoba stisne karte i ne da baš tu jednu, a druga osoba vuče vrh karte, e, gledam kad će se poderati (nemamo sleevove još, guilty) i smišljam što ću reći policiji kad dođu zbog dvostrukog umorstva :D Srećom, dobro je prošlo.
Eeee to se ne smije događati. Mi smo na to žustro reagirali i onda se to više nije događalo, ali razmišljam da bi house rule mogao biti da u tom slučaju igrač smije uzeti sve karte od igrača i pogledati ih i izabrati koja mu najviše treba :)

Btw oprosti se lagano od Catana, mi ga nismo zaigrali od kad sam na ovom forumu i od kad sam sebe i sve oko sebe opskrbio novim dobrim igrama :D Ali držim ga još kao gateway igru za neke nove "žrtve" :)

Pozz i :welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru luxor za post (ukupno 3):
CrazyBunnyGuysadistikokockica
Recently played Games:
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hvala svima na dobrodošlici, još jednom :) Moram se složiti s luxorom, što se Catana tiče. Igra je ok. Dobra je, sviđa mi se. Ali jako brzo se prođe od početnog oduševljenja do zasićenja i monotonije.

Osobno, meni je zabavnije igrati nego pobijediti (vjerujem i većini ovdje), stoga jako volim igrati s neiskusnim igračima jer je zabavnije. Radim čudne poteze kako bi igra dulje trajala, tako da se nauče, usput im govorim što sam mogao napraviti da sam htio (nakon nekoliko poteza, ne odmah) i tako.

Scythe nam je trenutno zakon i miljama ispred Catana po pitanju dinamike. Volio bih probati Terraforming Mars uskoro. Takve igre me jako zabavljaju.

Anyway, možda se vidimo ovu subotu, pokušavam nagovoriti ekipu da dođemo (nas petero, nadam se da će biti mjesta?). Je li ok da donesemo svoju igru? Ne zato što se bojimo germsova ;), nego da "pojačamo" ponudu za tu večer, da se ne dogodi da se baš svi zakače za jednu igru i da ne bude za svih? Ili je to nešto što ne volite da se radi? Konkretno, donijeli bismo Scythe (ne znam kolika je potražnja za njom).
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la grof »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 17 svi 2018, 10:42 Anyway, možda se vidimo ovu subotu, pokušavam nagovoriti ekipu da dođemo (nas petero, nadam se da će biti mjesta?). Je li ok da donesemo svoju igru? Ne zato što se bojimo germsova ;), nego da "pojačamo" ponudu za tu večer, da se ne dogodi da se baš svi zakače za jednu igru i da ne bude za svih? Ili je to nešto što ne volite da se radi? Konkretno, donijeli bismo Scythe (ne znam kolika je potražnja za njom).
Naravno, dovucite sve svoje igre koje želite igrati. Dovucite si i klopu i cugu, pa ju možete staviti u hladnjak kod nas. ;)
Mjesta bi trebalo biti dovoljno, pogotovo ako dođete pri početku termina.
Scythe imamo u MC-u, pa ga ne moraš nositi, osim ako se bojiš da ga netko ne bi uzeo s police prije tebe.
Popis igara koje imamo u udruzi ti je ovdje, pa si pogledaj što imamo.
https://igranje.hr/meeples-corner/popis-igara
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”