CrazyBunnyGuy

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

CrazyBunnyGuy

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Pozdrav svima!

Član sam foruma tek dan i pol i prije nego krenem plaziti po temama i uzrokovati uzdignute obrve tipa "koe ovajsad?" bio bi red da se predstavim.

1) Pišem predugačke mailove, postove, SMS-ove, pisma i ostalo, tako da se unaprijed ispričavam svima koji su navikli na spartansku učinkovitost. Da sam bio Spartanac, vjerojatno bi me zaklali odmah u startu da im ne kvarim prosjek. Trudit ću se to držati pod kontrolom.

2) Trenutno posjedujemo Catan (+ proširenje za više igrača), Catan - Seafarers (+ proširenje), Ticket to Ride: Europe, Scythe i, well, Scrabble, Pictionary i Lego: Creationary :bleh

3) Jako nam je teško skupiti ekipu za igranje, pogotovo jer preko tjedna nitko nema snage nakon posla, a partije znaju potrajati, a vikendi su svima svetinja, tako da su partije od više od dva igrača rijetkost, štaš, ali polako se pretvaram u Jehovina svjedoka s nagovaranjem ljudi da dođu do nas, polako nas već svi izbjegavaju

4) Pišem u množini jer se referiram na svog partnera kojeg sam uveo u svijet društvenih igara i sad je i on ovisan (a dugo se opirao sbatine )

5) Obojica planiramo jednog dana postati članovi vaše udruge i dolaziti na igranja, kad već neće nitko k nama, ali s obzirom da sam Scythe platio dio u kešu dio u bubrezima, o tom potom što se članarine tiče i ostalog...

6) Dok se igramo, pod stolom sjede dva debela kunića i čekaju da nešto kartonsko padne na pod (sumnjam na njih da su pojeli jednu luku iz ekspanzije za Catan, ali nemam dokaze, samo znam da nam fali luka 2:1 za drvo), a dva zamorca skviče ko prasci od 200 kg jer su uvijek najgladniji kad je najzanimljiviji dio partije.

7) To je to zasad, vidimo se uokolo!
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 14):
dadojuri006Bojan1983Shichdendarii42fpoldlakarSodapop69madogrof i još 4 korisnika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la mado »

Dobrodošao :welcome:

6) Slavica i Mislav imaju kunića ili kunićku koji voli jesti drušvene igre :D

Imate mali milijun igri samo za dvoje ili najboljih u dvoje, pa se može igrati svaku večer umjesto TV i sl.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la dendarii42 »

ima i pasa koji svakakve kutije novonabavljenih igara jedu. a i svastika koje tijekom prvog igranja nove novcate concordie odluče noktima čohat po kartama. :evil:
KUPUJTE SLEEVOVE, LJUDI!!!
also
:welcome:
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la mado »

5) Ne morate se učlaniti u Udrugu da bi dolazili na igranje. Srijedom, petkom i subotom se igramo u Meeple's Corneru. Popis igara koje tamo imamo je povelik i samo raste: viewtopic.php?f=122&t=644
A igra se i u Vintegu u Savskoj nedjeljom: viewtopic.php?t=5541&start=10
https://www.zagreb.info/ritam-grad/zg-d ... gre/169415
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la grof »

Točno, Sve o MC-u imaš i ovdje:
https://igranje.hr/meeples-corner
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hvala svima na dobrodošlici:D Da, primijetio sam da se ne moram učlaniti za doći i igrati, ali nekako mi se čini da bi bilo fer ukeširati vam članarinu i zauzvrat dobiti puno dobre zabave :) Idealist.

Zasad se ubijamo u Scytheu udvoje, razmišljamo o uvođenju autome uskoro, samo da probavimo pravila kretanja do kraja (nisu baš jednostavna toliko). A kad smo već kod čohanja karata, nekidan sam skoro prste polomio ljudima jer, igramo Catan, i treba se ukrasti resurs i osoba stisne karte i ne da baš tu jednu, a druga osoba vuče vrh karte, e, gledam kad će se poderati (nemamo sleevove još, guilty) i smišljam što ću reći policiji kad dođu zbog dvostrukog umorstva :D Srećom, dobro je prošlo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
grofjuri006
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la grof »

Kaj ti imaš kartaroše Bele za suigrače? :D
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

grof je napisao/la: 16 svi 2018, 14:58 Kaj ti imaš kartaroše Bele za suigrače? :D
Gore, brat i sestra su to bili. XD
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
grof
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: CrazyBunnyGuy

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nas našao slika .

Jeejj za kuniće, koje su to slatke, umiljate i drage životinjice. Osim kad dođu u dodir s papirom i kartonom :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”