Zmajica

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Zmajica
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 31 sij 2018, 10:23
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta

Zmajica

Post Postao/la Zmajica »

Pozdrav forumaši,
Imam 27 godina, kozmetičarka sa znanjem informatike i matematike :D (bolje su pare u kozmetici) i zagriženi sam boardgamer ima nekih 3 godine tek. Moj muž i ja jako volimo igrati društvene igre ali nemamo baš ekipu za to, sva sreća imamo dvije udruge u našem gradu Zaigrana Koza i Valdragon. Tamo ćemo možda i uspjeti naći nekoga do termina rođenja našeg djeteta, ne znam kada ćemo imati vremena i koncentracije nakon što nam stigne beba :D Najdraže su nam Eldritch Horror, Betrayal At House on the Hill, Cosmic Encounters, Ticket to Ride Europe (s noob ekipom :D), Munchkin. Sada si planiram odvojiti novaca za koju ekspanziju za Eldritch Horror jer to možemo i u dvoje igrati.
Moja opsesija je počela kad smo uzeli običan Rizik i krenuli igrati s ekipom, brzo smo se uhodali i bilo je zabavno za početak. Onda mi je prijateljica udijelila Ticket to Ride Europe, pa sam ja počela malo istraživati i otkrila Risk Legacy koji me oduševio, ali odigrali smo ga jedva nekako s ekipom. Ostalo je povijest :D Ne želim kupovati igre koje nikada neće biti igrane zbog manjka ljudi a volim kooperativne igre jer znam biti grozna kada se borimo jedni protiv drugih pa se nadam da će se uskoro okupiti ekipa s kojim ćemo se naći bar jednom, dva put mjesečno i igrati neku dobru igru dok baka čuva djecu :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zmajica za post (ukupno 9):
dadoValsimmiljenkodlakarSpectregrofkockicadendarii42sadistiko
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la Antomon »

Dobrodošla na forum.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došla slika .
Svakako si nabavite ekspanziju za Betrayal, izvrsna je. Još scenarija, novi tileovi za istraživanje, cijeli dodatni kat kuće (potkrovlje) i još mnoga druga iznenađenja.

https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... idows-walk
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la dlakar »

Dobro nam dosla na forum. Trudnoca u nasoj obitelji je rezultilara mnostvom drustvenih igara. To je razdoblje kad smo najvise igrali nas dvoje. Prva dva mjeseca dijete je puno spavalo prek dana pa smo i to fino iskoristili za igranje (između konstantnog provjeravanja dali beba dise). :)
Poslje sta nam se desavalo necu pisat da te ne uplasim. :)
Evo sad dijete ima godinu i 7 mjeseci i nas zajednicki drustveni zivot ponovo kuca na mala vrata.
Sretno sa prinovom i zelim vam puno dobrih igara i sto vise prespavanih noci. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 3):
grofdendarii42sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la grof »

Potpisujem dlakara. Kao malo "veći" tata mogu samo potvrditi da će ti igranje s klincem/ima činiti samo sve veći užitak kako budu odrastali.

Dobro nam došla.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la kockica »

Žena i ja smo počeli sa društvenim igrama praktički u njenoj drugoj trudnoći, mala nam je sada 4 godine, a u tom periodu smo bogme dobro zagrizli u razne igre. Nažalost najčešće udvoje jer i drugi dobiju djecu pa kenjkaju. Ne zakompliciraju djeca život, već roditelji ;)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Zmajica

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
O Pula!
Možda smo se onda i upoznali nekad na kojem DDI-u. Sudjelovao sam i pomagao Pulske DDI-ove od prvog koji se odvijao u onoj modernoj školi na brdu, tamo na ulazu u Pulu (ne s autoputa).
Držim fige da vam dijete bude mirno dok se igrate :-)
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”