Spectre

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Spectre

Post Postao/la Spectre »

Nakon dosta lurkanja već je vrijeme i da se predstavim. :) Nastavnik matematike i informatike zvan Igor, s friško navršenih 30 godina, rodom iz Samobora, no trenutno živim u Zagrebu (neš ti udaljenosti!).

Ne brojeći povremeni Monopoly i Rizik koje sam igrao kao klinac, niti Magic the Gathering na koji sam spiskao previše love tijekom srednjoškolskih dana, društvenim igrama se zanimam već gotovo 10 godina, kada me prijatelj odvukao na prvo veće igranje na Arhitekturi (pozdrav Fići, Čopu i ostalima), nakon kojeg sam se svojevoljno i vraćao. Tamo su se većinom igrali sada već klasici poput Catana, Agricole, 7 Wonders, Bohnanze, Formule D, Ticket to Ride, Dominiona, Shoguna, Cycladesa, Bibliosa, Citadelsa, Thurn and Taxisa i mnogih drugih, no i playtestalo nove igre od kojih su neke sada već poprilično poznate.

Postepeno su se moji odlasci na Arhitekturu smanjili, isprobavao sam druge gaming grupe, neko vrijeme sam čak odlazio na redovita igranja Battlestar Galactice javnim prijevozom iz Samobora u Buzin. Nakon što je to zamrlo i prošlo nešto vremena, otkrio sam igranje utorkom u Carta Magici te Prostor u Bogovićevoj, kad je i započelo moje druženje s ekipom iz Igranja. Vjerno sam se vraćao narednih godina, družio i na Liburnikonu te sada sve češće posjećujem Meeple's Corner.

Sve to vrijeme se postepeno stvarala i moja vlastita kolekcija igara, iako većinom od poklonjenih igara. Međutim, zadnjih mjeseci sam krenuo i sâm kupovati igre koje mi se sviđaju pa se kolekcija udvostručila.

Ono što me trenutno najviše privlači su kompleksnije strateške igre poput Through the Ages, Terra Mystice i Terraforming Marsa, razni eurogameovi sa zanimljivim mehanikama, no i mnoge druge igre koje se ne baziraju previše na sreći.

Neću vas više gnjaviti, ispalo je puno više teksta od planiranog. :lol:

Lp, Spectre
Zadnja izmjena: Spectre, dana/u 08 pro 2017, 15:20, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Spectre za post (ukupno 9):
grofdlakarstokaValsimAntomondadosadistikokockicaShich
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nas pronašao slika .

Drago mi je vidjeti i da si se registrirao na našem forumu, te se nadamo da ćeš naći ovaj forum iznimno korisnim u daljnjem istraživanju svijeta modernih društvenih igara, i našu zajednicu jako susretljivom :) .

Djeluješ mi poznato s Foruma.hr, pa se nadam se ćeš nas posjetiti i u našem prostoru u Meeple's Corneru i pridružiti se druženju i igranju.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Spectre »

Valsim je napisao/la: 08 pro 2017, 14:44nadam se ćeš nas posjetiti i u našem prostoru u Meeple's Corneru i pridružiti se druženju i igranju.
Nisi dobro čitao! :bleh Puno puta sam već grijao stolicu u MC-u :wink:
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la mljeko »

Spectre je napisao/la: 08 pro 2017, 14:56Nisi dobro čitao! :bleh Puno puta sam već grijao stolicu u MC-u :wink:
To ti je ta današnja mladež:p
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Valsim »

Ah jest, sad sam skužio za Liburnicon i Meeple's Corner dio :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Antomon »

Dobrodošao.
I meni je nick poznat foruma ha er.
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Spectre »

Taj sam isti. :) Kako sam tamo moderator, razmišljam o predlaganju podforuma Društvene igre, vjerojatno u grupu "Kultura i zabava", no nisam baš uvjeren da bi bio dovoljno aktivan. :/
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Antomon »

Možda bi trebalo krenuti od kakve zbirne teme pa vidjeti kakav je interes.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la grof »

Spectre je napisao/la: 08 pro 2017, 15:23 Taj sam isti. :) Kako sam tamo moderator, razmišljam o predlaganju podforuma Društvene igre, vjerojatno u grupu "Kultura i zabava", no nisam baš uvjeren da bi bio dovoljno aktivan. :/
Možda bi se začudio. Osobno sam aktivan na istom tom Forum.hr-u u temi društvenih igara na djecu i roditelje i tamo sam uspio dosta dignuti temu iako sam od strane moderatorice zaradio i pokoji karton, jer navodim linkove na našu udrugu.

Možda bi uz promicanje naše udruge na takvom podforumu brzo zaživjelo pisanje i razni upiti.
Osobno sam stekao dojam da je ekipa koja "visi" na Forum.hr teško mobilna na druge forume, pa bi oda takve nekakve kompenzacije imali win-win kombinaciju. Jedino što se bojim da su vlasnici Forum.hr-a prekruti za ovakav (moj) način razmišljanja.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Valsim »

Spectre je napisao/la: 08 pro 2017, 15:23 Taj sam isti. :) Kako sam tamo moderator, razmišljam o predlaganju podforuma Društvene igre, vjerojatno u grupu "Kultura i zabava", no nisam baš uvjeren da bi bio dovoljno aktivan. :/
Tako sam si i mislio. A nego jel se sjećaš ti ljeta gospodnjeg 2013. kada si me banirao. Payback time sbatine :D .

Svaka čast na inicijativi. Mada koliko pratim čini mi se kao da je Forum.hr dosta zamro već dosta dugo vremena. Ja sam isto poput Žarka dosta učestalo shareao naše događaje, u nadi da će se netko tko nije još čuo za nas, zagrijati za društvene igre.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”