Spectre

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Spectre »

grof je napisao/la: 08 pro 2017, 15:38 Možda bi se začudio. Osobno sam aktivan na istom tom Forum.hr-u u temi društvenih igara na djecu i roditelje i tamo sam uspio dosta dignuti temu iako sam od strane moderatorice zaradio i pokoji karton, jer navodim linkove na našu udrugu.
Svaka čast na trudu, znam za tu temu te je aktivnost na njoj stvarno dobra. Zamolit ću gargamišamel da malo olabavi, možda pomogne. :)
grof je napisao/la: 08 pro 2017, 15:38Možda bi uz promicanje naše udruge na takvom podforumu brzo zaživjelo pisanje i razni upiti.
Osobno sam stekao dojam da je ekipa koja "visi" na Forum.hr teško mobilna na druge forume, pa bi oda takve nekakve kompenzacije imali win-win kombinaciju. Jedino što se bojim da su vlasnici Forum.hr-a prekruti za ovakav (moj) način razmišljanja.
Forumaši su definitivno vjerni svom forumu, čak i ako postanu aktivni na nekom drugom i dalje će biti aktivni i na prvom, što nam može olakšati stvari. Razmislit ću još, malo propitati admine pa vidjeti jel ima odaziva.
Valsim je napisao/la: 08 pro 2017, 15:44 A nego jel se sjećaš ti ljeta gospodnjeg 2013. kada si me banirao. Payback time sbatine :D .
Tvoj glavni account nikad nije banan (barem ne kartonima). Jel to znači da sam ti banirao klona? :lol:
Valsim je napisao/la: 08 pro 2017, 15:44Svaka čast na inicijativi. Mada koliko pratim čini mi se kao da je Forum.hr dosta zamro već dosta dugo vremena.
Na svom podforumu definitivno primjećujem sve manju aktivnost. Mislim da starija ekipa koja je koristila forume više ne troši toliko vremena na njih, a mlađa ekipa je okrenuta posve drugim oblicima društvenog komuniciranja pa sve to svakako ima utjecaja.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Spectre za post:
grof
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Valsim »

Spectre je napisao/la: 08 pro 2017, 16:56 Tvoj glavni account nikad nije banan (barem ne kartonima). Jel to znači da sam ti banirao klona? :lol:
Ma šalim se ja malo :) . Svega sam jedanput dobio žuti jer sam se našalio s jednim adminom. Here I go again :D .
Valsim je napisao/la: 08 pro 2017, 15:44Na svom podforumu definitivno primjećujem sve manju aktivnost. Mislim da starija ekipa koja je koristila forume više ne troši toliko vremena na njih, a mlađa ekipa je okrenuta posve drugim oblicima društvenog komuniciranja pa sve to svakako ima utjecaja.
Da i meni se čini da je tako. Bilo je i kod mene perioda kad me nije bilo skoro godinu dana. Pa sam sad opet nešto aktivniji.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la sadistiko »

Dobro došao!
:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Spectre
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Spectre

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
Spectre
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”