coptus

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: coptus

Post Postao/la Valsim »

coptus je napisao/la: 04 pro 2017, 19:34
frle je napisao/la: 04 pro 2017, 15:55 :welcome:
Moj savjet za nadokanditi Game of Thrones potrebu je doći ponedjeljkom u Cartu Magicu na Game of Thrones kartašku igru ;)
Jedno su karte, drugo je boardgame - odustao sam od LCG-ova davnih dana. :P
Pametan čovjek :-) .

Cura i ja se upravo zarazili pred pola godine s Arkham Horror LCG-om. Rupa bez dna za novčanik :-( .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
luxor
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 23 sij 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 27 puta

Re: coptus

Post Postao/la luxor »

coptus je napisao/la: 02 pro 2017, 10:49 Meni je s gornjeg kraćeg popisa svakako najdraži GoT, ali jedan je član grupe izdajica kojem ta igra nije draga pa je ne igram često koliko želim (zato gotovo patološki ljubomorno gledam ako se tkogod u Meeple'su uhvati te igre).
Ista stvar i kod mene :D Zbog GoT-a sam, moram priznati, najviše počeo lurkati po fejsu o igrama i na koncu došao do ovog foruma. Kupili smo ga prije par mjeseci, ali nismo 2x pošteno odigrali. Nadam se da ćemo jedan vikend u Meeple'su baciti koju partiju ;)
Recently played Games:
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: coptus

Post Postao/la dendarii42 »

ajde nisam više najmlađi ovdje. dobrodošao.
slika
coptus
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 28 stu 2017, 20:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: coptus

Post Postao/la coptus »

luxor je napisao/la: 30 sij 2018, 15:28 Ista stvar i kod mene :D Zbog GoT-a sam, moram priznati, najviše počeo lurkati po fejsu o igrama i na koncu došao do ovog foruma. Kupili smo ga prije par mjeseci, ali nismo 2x pošteno odigrali. Nadam se da ćemo jedan vikend u Meeple'su baciti koju partiju ;)
Ne bih imao apsolutno ništa protiv. :geek:
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”