Kiboky

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
kiboky
Reactions:
Postovi: 52
Pridružen/a: 31 lis 2017, 20:01
Ima zahvala: 100 puta
 pohvaljen: 35 puta
Kontakt:

Kiboky

Post Postao/la kiboky »

Pozdrav svima!

Prekjučer se registrirao na forumu, pa eto da se i službeno predstavim. Dakle, zovem se Boris, skoro pa 30, radim kao nastavnik povijesti u Vinkovcima. S Cibalama nemam baš neke veze, dođoh jer su mi odgovorili na molbu za posao, skoro pa sam završio i u Benkovcu, tako da...

Rođen i odgojen u Orahovici, a studentske i prve radne dane proveo u Zagrebu, gdje skoro svaki vikend putujem...ljubav i to.... szbunjen

Uglavnom, da ne dužim o sebi... Igre su zakon! Sve! Društvene igre - mjesto gdje se osjećam kod kuće ;) Nažalost, s obzirom na stalna seljakanja nemam neku stalnu ekipu. Tu i tamo se okupim s par frendova, no par puta godišnje, gotovo da požalim što sam uložio u tih par igara što imam. Odigra se češće pictonary, alias, scrable i tako to, ali prave strasti krenu sa Settlersima, Sid Meier's Civilization i Clash of Cultures, što je eto kažem svakih tri-četiri mjeseca (ono da moraš gledati u pravila dok igraš i potraje satima)... Ukratko sve što ima u sebi neku vrstu strategije, građenja civilizacija, carstva, ratovanja = povijesne elemente :ljubav

Obećao sam sebi da ću otići u MC ove godine, no nikako...ali eto ovaj mjesec sigurno jednu subotu dolazim, možda tamo 18-og...dotada stoji poziv u Vk na spomenute ploče, pa eto i domaće pivo :zamisljen (morao sam nešto učiniti sa slobodnim vremenom)

P.S. vidim po forumu da ima nešto i online, tipa Through the Ages i GOT, pa ako netko igra i voljan me pozvati, rado ću se odazvati!
Ovi su korisnici zahvalili autoru kiboky za post (ukupno 8):
dlakardadogrofstokakockicasadistikoValsimStips
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la grof »

Ti si idealna persona za širenje igranja u školi. ;) Ispuniti će ti vrijeme, a učenici 7. i 8. razreda već ti mogu biti dostojniji protivnici.
A i na vannastavnu aktivnost gledati će se s pozitivne strane.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
kiboky
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la stoka »

uf, šta nisi u benkovcu, to mi je taman na po ure (toliko sam spreman vozit radi igre), a civilizacijske igre su mi isto najdraže.
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
kiboky
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la kockica »

Posve shvacam tvoju situaciju, bio sam i radio u istoj zupaniji a mogao sam zavrsiti u dalmaciji :-) Dobrodosao!
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
kiboky
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:

Ja isto volim civilizacijske ali nažalost radi kompliciranosti pravila češće ih ne igramo nego igramo :-(
Što se tiče TtA možda bi se mogli dogovoriti koju večer nabacit partiju ako znaš pravila.
slika
Sodapop69
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 kol 2017, 15:33
Lokacija: Aarhus
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 53 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la Sodapop69 »

kiboky je napisao/la: 03 stu 2017, 13:56 Pozdrav svima!

Prekjučer se registrirao na forumu, pa eto da se i službeno predstavim. Dakle, zovem se Boris, skoro pa 30, radim kao nastavnik povijesti u Vinkovcima. S Cibalama nemam baš neke veze, dođoh jer su mi odgovorili na molbu za posao, skoro pa sam završio i u Benkovcu, tako da...

Rođen i odgojen u Orahovici, a studentske i prve radne dane proveo u Zagrebu, gdje skoro svaki vikend putujem...ljubav i to.... szbunjen

Uglavnom, da ne dužim o sebi... Igre su zakon! Sve! Društvene igre - mjesto gdje se osjećam kod kuće ;) Nažalost, s obzirom na stalna seljakanja nemam neku stalnu ekipu. Tu i tamo se okupim s par frendova, no par puta godišnje, gotovo da požalim što sam uložio u tih par igara što imam. Odigra se češće pictonary, alias, scrable i tako to, ali prave strasti krenu sa Settlersima, Sid Meier's Civilization i Clash of Cultures, što je eto kažem svakih tri-četiri mjeseca (ono da moraš gledati u pravila dok igraš i potraje satima)... Ukratko sve što ima u sebi neku vrstu strategije, građenja civilizacija, carstva, ratovanja = povijesne elemente :ljubav

Obećao sam sebi da ću otići u MC ove godine, no nikako...ali eto ovaj mjesec sigurno jednu subotu dolazim, možda tamo 18-og...dotada stoji poziv u Vk na spomenute ploče, pa eto i domaće pivo :zamisljen (morao sam nešto učiniti sa slobodnim vremenom)

P.S. vidim po forumu da ima nešto i online, tipa Through the Ages i GOT, pa ako netko igra i voljan me pozvati, rado ću se odazvati!
ja sam isto povjesničar i obožavatelj igara sa povijesnom tematikom :D samo što sam ja doslovno iza devet sela na Lošinju tako da vama gore i nije toliko loše :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru Sodapop69 za post (ukupno 2):
kibokystoka
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .

Profesor povijesti, poziv u koji sam se zaljubio otkad sam se susreo s tim predmetom po prvi put u petom razredu osnovne. Ah da sam slijedio srce, a ne tuđe savjete i naše medije da je informatika budućnost, drugih poslova osim u tom području se nikako neće moći naći, poćetne plaće najmanje 10 000 kn. Naivna mladosti slika .
Kako obožavam povijest samu po sebi, tako apsolutno guštam u povijesnim društvenim igrama. Pa čak i ako su malo alternativne, tipa da Genghis Khan gradi vjerske objekte i opere rofl .

Savjetovao bih ti da baciš pogled na naš veliki civilizacijski događaj koji se sprema - viewtopic.php?f=127&t=5680 . Dobar provod i zabava zagarantirani, u pauzama vojnih osvajanja i zagorčavanja života susjedima naravno :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kiboky
Reactions:
Postovi: 52
Pridružen/a: 31 lis 2017, 20:01
Ima zahvala: 100 puta
 pohvaljen: 35 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la kiboky »

grof je napisao/la: 03 stu 2017, 14:14 Ti si idealna persona za širenje igranja u školi. ;) Ispuniti će ti vrijeme, a učenici 7. i 8. razreda već ti mogu biti dostojniji protivnici.
A i na vannastavnu aktivnost gledati će se s pozitivne strane.
Pa razmišljao sam i o tome, iako sam još malo rezerviran...malo kad uđem u bolji đir i pokupim ideje od iskusnijih :geek:
kockica je napisao/la: 03 stu 2017, 15:24 Posve shvacam tvoju situaciju, bio sam i radio u istoj zupaniji a mogao sam zavrsiti u dalmaciji :-) Dobrodosao!
Znači, ima nade :D
sadistiko je napisao/la: 03 stu 2017, 16:41 :welcome:

Ja isto volim civilizacijske ali nažalost radi kompliciranosti pravila češće ih ne igramo nego igramo :-(
Što se tiče TtA možda bi se mogli dogovoriti koju večer nabacit partiju ako znaš pravila.
Daj mi par dana i naučit ću, pa ti se javim u pm, ako budeš mogao...

@sodapop69 uh suosjećam :pogled_dolje
Valsim je napisao/la: 03 stu 2017, 22:41 Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .

Profesor povijesti, poziv u koji sam se zaljubio otkad sam se susreo s tim predmetom po prvi put u petom razredu osnovne. Ah da sam slijedio srce, a ne tuđe savjete i naše medije da je informatika budućnost, drugih poslova osim u tom području se nikako neće moći naći, poćetne plaće najmanje 10 000 kn. Naivna mladosti slika .
Kako obožavam povijest samu po sebi, tako apsolutno guštam u povijesnim društvenim igrama. Pa čak i ako su malo alternativne, tipa da Genghis Khan gradi vjerske objekte i opere rofl .

Savjetovao bih ti da baciš pogled na naš veliki civilizacijski događaj koji se sprema - viewtopic.php?f=127&t=5680 . Dobar provod i zabava zagarantirani, u pauzama vojnih osvajanja i zagorčavanja života susjedima naravno :D .
Daaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D Skužio sam tu igru još prije godinu dana, i onak pomislio ma s kim ću to igrati :sokiran naravno da sam vidio taj post i drago mi je skroz da se "oživio"!!! Želim doći, probat ću nešto smisliti, ali nedjelje su mi skroz nezgodne, ono zadnji vlak mi ide u 17:30...no, svakako vidim da ćemo se podružiti oko građenja tih džamija ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kiboky za post:
sadistiko
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Kiboky

Post Postao/la kockica »

Ima nade? Ma kakvi, na kraju ces poput mene zavrsiti u lici :-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
kiboky
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”