dlakar...oliver dlakar

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

dlakar...oliver dlakar

Post Postao/la dlakar »

Ajde da i ja napisem koju...budem danas, budem sutra...pa se oduzilo...pa poslije bilo i glupo...
Uglavnom, Davor (34) iz Kutine.
Da preskocim onaj famozni pocetak o riziku, catanu...i odmah opisem trenutno stanje :)
Dakle, veliki sam ljubitelj drustvenih igara. Nema toga sto ne bih odigrao. Zato i imam saroliku kolekciju jer prilagođavam igre ljudima s kojima se u određenom trenutku i situaciji nalazim.
Moja, ajmo reći, ozbiljnija ekipa se sastoji od 4 do 6 člana i nastojimo se okupit jednom tjedno i odigrat nesto iz nase sve vece kolekcije. Posjedujemo zajedno oko 70 naslova. Na stolu su pretezno euro igre...eto da izdvojim...puerto rico, tzolkin,dungeon petz, viticulture, suburbia...
Ja osobno volim social deduction element u igri pa mi je tako Battlestar Galactica jedna od drazih igri...ali nije naišla na plodno tlo...mojima to predugo traje.
Kad uhvatim vremena, cesto znam i izradit igru. Nije to toliko do neke uštede, nego baš uživam u tome...to me jednostavno opušta...
Eto, toliko od mene
Pozdrav!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 6):
dadostokaValsimsadistikokockicaShich
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: dlakar...oliver dlakar

Post Postao/la sadistiko »

Svaka čast! Baš lijep opis.
Pošto nisi baš nov, neću sad pisati dobro došao i sl. nego kad još netko ovdje zna napisat: Dobro nam ostao!
;-)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: dlakar...oliver dlakar

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao slika .

Što se tiče Galactice navrati koji put do nas u Meeple's Corner. Ima velik broj igrača zainteresiranih za igru.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: dlakar...oliver dlakar

Post Postao/la dlakar »

Valsim je napisao/la: 15 lip 2017, 10:34
Što se tiče Galactice navrati koji put do nas u Meeple's Corner. Ima velik broj igrača zainteresiranih za igru.
Vec duze vremena razmisljam da vas posjetim. Iznimno cijenim vas trud i svaka cast sto ste uspjeli ostvariti takvo nesto. Sigurno cu doc u igraonicu i odigrat nesto sto teze izlazi na nas stol...i naravno, isprobat igre koje vec dugo imam na radaru...i one koje ce to bit... :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: dlakar...oliver dlakar

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”