nia.neon

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
nia.neon
Reactions:
Postovi: 9
Pridružen/a: 02 svi 2017, 22:08
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

nia.neon

Post Postao/la nia.neon »

Nakon otprilike 3 dolaska u Igraonicu, bilo mi je jasno da nemam izbora nego učlaniti se. :) U vremenu između odluke i učlanjenja, prelistala sam i veliki dio ovog foruma pa bi bilo u redu da i ja napišem nešto o sebi.

Društvene igre obožavam otkad sam bila klinka, puno se igrao neizbježni Monopoly, Cluedo, Pogodi tko, rijetko Rizik, razne kartaške igre (ponekad i izmišljene), Uno i slično... Onda je došla srednja škola i fakultet, tu su igre pale u drugi plan, osim možda Pictionaryija, Activityija, Tabooa i Aliasa na tulumima (bila je i jedna verzija Pictionaryija iz vlastite izrade).

Prva "prava" moderna društvena igra s kojom sam se susrela prije možda dvije godine je bio Dixit, bila sam oduševljena i odmah je nabavljen primjerak za vlastitu kolekciju i obiteljska druženja. Pa smo za jedan rođendan najmlađem članu obitelji uzeli Camel Up, za idući Indigo, oba su se redovito igrala i zapravo se još igraju.

Od nabavke neke iduće igre za sebe spriječavale su me relativno visoke cijene i krivo uvjerenje da su društvene igre zabavne samo u većim društvima. I lagani dojam da su sve namijenjene igranju s klincima. Inače mi je igranje s klincima jako zabavno jer imaju najzabavnije "strategije" i poseban pristup svakoj igri, ali nedostajalo mi je dubine koja bi me zaintrigirala da neku od tih igara poželim zaigrati u dvoje uz kavicu ili provedem cijelu večer uz jednu igru.

Ali tu su se neki kotačići sami pokrenuli, organizirali smo druženje s prijateljima uz društvene igre iz svojih skromnih kolekcija, kolegica s posla je velikodušno posudila svoj Betrayal at House on the Hill da nam začini večer, prijatelji su taman nabavili Concept i na kraju smo se igrali satima dok nam se već oči nisu počele sklapati od umora.

Od iste kolegice smo posudili nakon toga Pandemic i nakon 15-ak partija u 3 dana bilo je jasno da je svijet društvenih igara puno veći nego što smo dotada mislili. I da nikako nije samo za klince, već se i odrasli mogu odlično zabaviti, opustiti ili namučiti svoje moždane vijuge (ponekad i svo troje istovremeno).

Za Udrugu sam čula još ranije, odlazak u Igraonicu mi je zvučao super, ali uz brojne druge aktivnosti nikako se nije moglo naći vremena. No znatiželja (tko zna kakve sve igre postoje) je bila jača, poklopila se sa slobodnim poslijepodnevom i eto...

Dosad sam se svaki put u Igraonici odlično zabavila, kolekcija je impresivna i popis igara koje želim isprobati dugačak. Uz strpljive volontere učenje pravila je brzo i bezbolno, a zabava zagarantirana. U nekoj ne-pre-dalekoj budućnosti voljela bih se involvirati i više, samo da se gusti raspored malo oslobodi. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru nia.neon za post (ukupno 9):
Bojan1983dadogrofValsimstokasadistikoLinkkockicaShich
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: nia.neon

Post Postao/la Antomon »

Dobrodošla u zajednicu.

Uvijek je ljepo vidjeti da netko radi na novoj generaciji gamera od malih nogu i usput sama uživa :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post:
nia.neon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: nia.neon

Post Postao/la grof »

Dobro nam nam došla i ostala ZAUVIJEK! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
nia.neon
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: nia.neon

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došla i lijepo nam ostala slika .

Uvijek je lijepo pročitati priču nekoga novoga, koji se po prvi put upozna s modernim društvenim igrama. Drago nam je da ti se svidjela naša sve brže rastuća zajednica :) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
nia.neon
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: nia.neon

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
nia.neon
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: nia.neon

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”