Miki0102

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Miki0102

Post Postao/la miki0102 »

Pozdrav svima!
Ja sam Mislav (34) i trenutno živim u Zagrebu. Društvene igre počeo sam igrati od mladosti no tek prije nekih godinu i po dana shvatio sam da igre koje sam do tada igrao su samo kap u moru puno kvalitetnijih, napetijih i zanimljivijih igara. Isprva sam godinama mislio da je Risk najbolja igra do sad napravljena, a onda sam se prije 1,5g, upoznao sa naoko neprivlačnim naseljenicima otoka Catan i odmah se u igru zaljubio. Pa sam potom morao nabaviti Catan seafarers, Axis & Allies 42, Puerto Ricco, Carcassonne, El Grande (nisam još igrao), a iščekujem Pandemic, Through the Ages, Sheriff of Nottingham i ko zna što si budem u budućnosti još nabavio. :hepihepi
Za udrugu sam čuo prije koji mjesec no nikako nisam stigao do igraonice da koju igru poigram ili da neku novu naučim. Ako stignem sljedećeg četvrtka bi vam se mogao i pridružiti.
Lijep pozdrav svima.
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post (ukupno 3):
dadoValsimgrof
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Miki0102

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao imenjače slika .

Ako ćeš imati poteškoća s pravilima Through The Agesa, svakako navrati do prostora. Ma navrati bez obzira na to, nikad ne znaš kad ti neka nova igra može zapeti za oko ;-) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Miki0102

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
I nadam se da dobivamo još jednog prevoditelja ;-)
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Miki0102

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”