neuromancer

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
neuromancer
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 20:25
Lokacija: što južnije-to tužnije (Dubrovnik)
Ima zahvala: 181 put
 pohvaljen: 153 puta
Kontakt:

Re: neuromancer

Post Postao/la neuromancer »

Istina Dark elfovi su bili truba kad sam ja počeo, i svega par ljudi je igralo sa njima, ali kada je došla 6. edicija i novi DE armybook onda su svi naglo počeli igrati s njima :twisted:

Topor je svojedobno bila ležerna udruga nekolicine entuzijasta i čak su organizirali u Samoboru neke turnire, ali je i to nažalost zamrlo.

Sjećam se svojedobno nekolicine članova što su na Agramu iznosili neka drukčija mišljenja pa su bili konstantno banani zbok prepirke sa moderatorima - da nisi onda i ti bio neki od njih rofl Više se ne sjećam nickova koji su to ljudi bili - btw ja sam i tamo bio pod ovim nickom, kao i na još par spomenutih foruma - nisam baš nešto maštovit a i da ne upadnem u krizu identiteta 8-)
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: neuromancer

Post Postao/la smurfORnot »

Postoji šansa, neke stvari se tamo rješavaju kao u sjevernoj koreji kad si protiv režima, samo nestaneš preko noci :lol: rofl

Samo se Marinka sjecam da je igrao s DA, nažalost nisam previše dobro znao WHFB ekipu, kako sam ga prestao...
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”