Anwi

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Anwi

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Anwi

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .

Super kolekcija. Ma uopće ne brini za zarazu, ako je već morala biti neka, di bolje od ove :) .
Samo nam navrati kad stigneš do Meeple's Cornera, mislim da će ti se od ponude u prvi mah zavrtiti što bi odmah mogao sljedeće nabaviti :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Anwi
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 20 sij 2017, 15:36
Ima zahvala: 147 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Anwi

Post Postao/la Anwi »

Ekipa hvala vam na lijepoj dobrodoslici ove subote u MC. Mjesto je odlicno i slijedecu subotu planiram opet doci, predobro sam se zabavio sa War of the ring! Još sam odmah izašao na naslovnici web-a, kakav start boardgaming karijere ;)

Najvise hvala Miljenku sto je imao zivaca uciti me tako kompleksnu igru, vrhunski si ucitelj. Odlicno si objasnjavao pravila a stvarno imas i strpljenja odgovarati na ista pitanja i potpitanja ;) a sto se tice War of the Ring-a, sto vise razmisljam o igri to mi je bolja! Opasno je blizu da mi zamijeni Scythe kao br.1. Hrpa akcije, suspensa, taktike i stalnog hoda po rubu tokom cijele igre...ma fenomenalno! A LOTR atmosfera predobro obogacuje svaki potez, autori su odlicno prenijeli događaje iz knjiga na igru, malo remek djelo.

Igramo se uskoro :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Anwi za post (ukupno 3):
miljenkoValsimShich
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”