Paka01

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Paka01

Post Postao/la Paka01 »

Živili!

Još jedan forumaš iz južnih predjela, ne znam koliko vas ima :D iz Podgore sam, pored Makarske i tek sam ušao u svijet društvenih igara. Nemam skoro pa nikakvog iskustva, tako da sam tu radi informiranja, da vidim šta je popularno, šta se preporučuje za igranje i slično.

Ja i još 5-6 prijatelja se često znamo okupiti, no od igara smo za početak igrali jedino Rizik i Catan i to je to. Virujem da ste ovakvu priču čuli već puno i previše puta :D Uglavnom, za Rizik znamo već odavno i znali bi ga često igrati, a Catan smo otkrili tek nedavno, ima 4-5 mjeseci. Do tada iskreno nisam ni znao da postoji ovoliko širok spektar raznoraznih igara. Od tada sam preko malo istraživanja ovog foruma i onog na Boardgamegeek stranici otkrio par stvari šta su mi interesantne, tako da sam na slijepo kupio Carcassonne i 7 Wonders: Duel.

slika

Obje igre su se odlično primile među ostatak društva, tako da ih sada često igramo. Trenutno mi nije u planu ništa uzimati, no idalje gledam gdje bi krenuo nakon ovoga... Od stvari koje mi se čine interesantne za nabaviti su Ticket To Ride: Europe, Puerto Rico i Sheriff of Nottingham, pa kako bude bude :) Tu sam da naučim.

Naravno, ne znam ni sam je li mi trebao još jedan hobi na koji će mi otići novci, s obzirom da ionako već previše trošim na muziku, knjige i stripove :D

Eto, za prvi put to je to!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Paka01 za post (ukupno 8):
ValsimdadoShichkockicamadostokablacxsadistiko
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .

Drago mi je vidjeti da se pošteno igra u svim dijelovima Lijepe naše.
Rekao bih da su ti Ticket To Ride: Europe i Sheriff of Nottingham dobar izbor.

I sam skupljam i knjige i stripove, tako da znam kako ti je :-) . Hobija nikad dovoljno :-D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la grof »

Dobrodošao.

Novac se i tako za nešto mora trošiti, stoga je bolje da ga trošiš na ono što voliš - hobije. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la Nuuq »

Dobro došao!!!
Uzivaj u divnom hobiju.

Live long and prosper.
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Re: Paka01

Post Postao/la Paka01 »

Hvala na dobrodošlici :)
Javljat ću se još po drugim temama kako stignem i uhvatim vremena :D
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la Gordan »

Dobrodošao :)
Ako ti nije teško potegnut do Splita, redovito se održavaju večeri društvenih igara, a svako toliko i dan društvenih igara. Tu možete isprobat veliki broj igara pa se onda lakše odlučit za kupnju. Za info i objavu eventova čekirajte fb page. :)
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Re: Paka01

Post Postao/la Paka01 »

Gordan je napisao/la:Dobrodošao :)
Ako ti nije teško potegnut do Splita, redovito se održavaju večeri društvenih igara, a svako toliko i dan društvenih igara. Tu možete isprobat veliki broj igara pa se onda lakše odlučit za kupnju. Za info i objavu eventova čekirajte fb page. :)
Uh, vrlo rado, stvarno bi volio doći, al pretpostavljam da to bude vikendom?
Imam pomalo neobičnu satnicu na poslu, tako da radim subotom i nedjeljom, dok sam slobodan utorak i srijedu :D tako da bi to mogao biti problem. Ali volio bi navratiti jednom.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Paka01

Post Postao/la Gordan »

Paka01 je napisao/la:
Gordan je napisao/la:Dobrodošao :)
Ako ti nije teško potegnut do Splita, redovito se održavaju večeri društvenih igara, a svako toliko i dan društvenih igara. Tu možete isprobat veliki broj igara pa se onda lakše odlučit za kupnju. Za info i objavu eventova čekirajte fb page. :)
Uh, vrlo rado, stvarno bi volio doći, al pretpostavljam da to bude vikendom?
Imam pomalo neobičnu satnicu na poslu, tako da radim subotom i nedjeljom, dok sam slobodan utorak i srijedu :D tako da bi to mogao biti problem. Ali volio bi navratiti jednom.
Da, subotom navečer. A DDI obično subotu ili nedilju.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Re: Paka01

Post Postao/la Paka01 »

Da, nažalost ništa od mene onda... Al tko to zna, možda se i zalomi koji put da nekako uspijem otići.
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”