KhazadDûb

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
KhazadDûb
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 11 sij 2017, 21:19
Lokacija: Dubrovnik
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

KhazadDûb

Post Postao/la KhazadDûb »

Reporting from Dubrovnik. Nisam puno od predstavljanja, ovo je više customary introduction post i beacon potencijalnim ostalim dubrovčanima na forumu. Anyway, howdy.
Ovi su korisnici zahvalili autoru KhazadDûb za post (ukupno 4):
sadistikodadoneuromancerValsim
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
Dobro došao u naš, sve veći, klub ;-)
Kad buš pri cajtu napiši nam koje igre voliš, što igraš i tako to...
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kockica
slika
Avatar
KhazadDûb
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 11 sij 2017, 21:19
Lokacija: Dubrovnik
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la KhazadDûb »

Hvala na dobrodošlici :D Well s obzirom da je gejming scena u Dubrovniku više-manje mrtva, ne igra se baš nešto puno. Ja DM-am povremeno 3.5e, kad se skupi ekipa, i M:tG je uvijek in, naravno. Od ostaloga jako slabo, tek sam nedavno upoznao dragu s boardgejmovima pa smo se bacili u nabavku, zadnje smo kupili Kingdoms pa se time zabavljamo zadnjih dana.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la sadistiko »

Samo naprijed ;-)
slika
Avatar
neuromancer
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 20:25
Lokacija: što južnije-to tužnije (Dubrovnik)
Ima zahvala: 181 put
 pohvaljen: 153 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la neuromancer »

Sniježni pozdrav iz DU 8-)

Što se tiče gaming scene tu si u pravu - iskreno prvi put nakon dosta godina i čujem da se netko ovdje uopće bavi tim stvarima (ili ne posjećujem prave forume)

Tako da sam uvjeren kako ti osim mene nema nikoga više iz Dubrovnika na ovom forumu :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru neuromancer za post (ukupno 2):
stokaKhazadDûb
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
KhazadDûb
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: KhazadDûb

Post Postao/la JobotBobica »

neuromancer je napisao/la:Sniježni pozdrav iz DU 8-)

Što se tiče gaming scene tu si u pravu - iskreno prvi put nakon dosta godina i čujem da se netko ovdje uopće bavi tim stvarima (ili ne posjećujem prave forume)

Tako da sam uvjeren kako ti osim mene nema nikoga više iz Dubrovnika na ovom forumu :D
Mislim da se samo ne poznajete i da imate problem malih kućnih druženja.

Ja sam svojim skoro nećakinjama slao Ticket to Ride i SmallWorld, i znam da ih one igraju sa odraslima u obitelji. Ali na tome i stane. Možda bi trebali pokušati organizirati nekakav dan društvenih igara, pa da vidite tko će vam se sve pojaviti?
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post:
grof
Avatar
KhazadDûb
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 11 sij 2017, 21:19
Lokacija: Dubrovnik
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la KhazadDûb »

Ackhcuallay, organizirao sam ja ovdje više puta druženja, i grupu na fejsu u kojoj sam okupio nekih 80-ak članova, ali to je ostalo na tome da ekipa masovno troši na M:tG i ne mrda od toga, valjda sam ih dvaput nagovorio na Uskoke i Munchkin, pa mi je iskreno dosadilo. Don't get me wrong, u M:tG-u sam jaaaako dugo već, ali forsat samo jedno te isto mi je apsolutno mučenje.

E: Imali smo i dvije mini konvencije čak, ali i tu se uglavnom špilao M:tG i moja D&D kampanja
Avatar
neuromancer
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 20:25
Lokacija: što južnije-to tužnije (Dubrovnik)
Ima zahvala: 181 put
 pohvaljen: 153 puta
Kontakt:

Re: KhazadDûb

Post Postao/la neuromancer »

KhazadDûb je napisao/la:Ackhcuallay, organizirao sam ja ovdje više puta druženja, i grupu na fejsu u kojoj sam okupio nekih 80-ak članova, ali to je ostalo na tome da ekipa masovno troši na M:tG i ne mrda od toga, valjda sam ih dvaput nagovorio na Uskoke i Munchkin, pa mi je iskreno dosadilo. Don't get me wrong, u M:tG-u sam jaaaako dugo već, ali forsat samo jedno te isto mi je apsolutno mučenje.

E: Imali smo i dvije mini konvencije čak, ali i tu se uglavnom špilao M:tG i moja D&D kampanja
:o zar toliko ljudi ima u Gradu da se bave MTG?! Svašta! Doduše ja se nebavim fejsom - pa nemogu ni znati.

U vrijeme kad sam ja svojedobno igrao MTG (valjda u prošlom stoljeću) nije bilo nikoga ko se time bavio - doduše tad nije bilo ni fejsova ni foruma :facepalm (isto kao ni za WHFB i 40K)

Drago mi je čuti da su bile te mini konvencije - znači da se nešto i događa, a gdje se to održavalo nadam se da će biti i još koja :thumbs
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”