Miljac

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Miljac
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 lis 2016, 17:16
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Miljac

Post Postao/la Miljac »

Pozdrav

Ja sam Miljenko iz Zagreba, imam 26 godina. Bio sam povremeni lurker na forumu od 2011. godine kada sam napravio korisnički račun. Jučer sam se probao prijaviti sa starim accountom no nikako nisam uspjevao, izgleda da je obrisan iz nekog razloga, jer sam uspio registrirati isto korisničko ime koje sam imao prije, pa sam odlučio i iskoristiti ovu priliku za predstaviti se.

Igram društvene igre odavno, počevši od rizika i clueda, no tek od 2011. sam počeo širiti horizonte igara unutar društva s kojim igram. Prava strast je počela tek krajem 2015., nisam siguran zašto, ali tako se dogodilo. Do sada sam probao 80+ društvenih igara (ako se uključe igre poput crnog petra, una, remija, ta se brojka penje na 100+). Od tih 80+ igara djevojka i ja imamo oko 30 u kolekciji.

Sestra i šogor s kojima često igram su se nedavno učlanili u udrugu, a polako i ja imam želju širiti horizonte pa se vidimo koji put u prostorima za igranje. Veselim se budućem druženju :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Miljac za post (ukupno 7):
ShichgrofsadistikoAntomonkockicaValsimdado
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Miljac

Post Postao/la grof »

Pozdrav i dobro došao.

Nadam se da se vidimo i u našem novom prostoru u Zagrebu - Meeple's Corneru. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Miljac

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Miljac

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
Dobro došao!
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Miljac

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao slika.

Mada po registraciji si tu puno duže od mene, onda dobrodošlica za predstavljanje :-) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”