Pozdrav od Ivane(Zgb)

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Pozdrav od Ivane(Zgb)

Post Postao/la stoka »

Ivana, dobro došla na forum!
p.s. nema ništa gore od onog osjećaja kad završi partija odlične igre, pogotovo ako si planirao napraviti još puno toga u istoj (naravno, govorim pretežno o igrama sa varijabilnim krajem), tako da ni ja ne volim kratke, jedno 2-3 h po meni je najbolje.
IvanaZgb
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 kol 2015, 09:58
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Pozdrav od Ivane(Zgb)

Post Postao/la IvanaZgb »

Hvala puno svima na info, stvarno ste mi jako puno pomogli. Za carcassonne sam cak i cula prije, mislim da cu tu igru prvu proucit, posto je negdje izmedju po tezini. Inace volim i SF, tako da mislim da cu malo pogledat i Race for the galaxy. Sto se tice duljine, nekako mi je logicno da su dulje igre zanimljivije jer su i kompliciranije (il se varam)? Uglavnom, nemam sto drugo dodat, osim jos jedno hvala i stvarno se veselim ucenju i igranju novih igara! E da, i skuzila sam da mi fale nule kod 20000 milja, al vjerujem da ste skuzili o cem pisem :-)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Pozdrav od Ivane(Zgb)

Post Postao/la grof »

Pozdrav i dobrodošla,
Za početak predlažem Splendor. Blesavo jednostavna i dobra igra. Moji kućni početnici je igraju noćima.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Pozdrav od Ivane(Zgb)

Post Postao/la stoka »

Race nemoj nikako na svoju ruku uzimat, jedino ako te nauce u igraoni...carcasone je super i jednostavniji je i od monopolyja a pogotovo od rizika...pogledaj i ticket to ride i pandemic.
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”