Ron Swanson

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Ron Swanson

Post Postao/la Ron_Swanson »

Pozdrav svima!

Moje ime je Bruno, imam 27 god. i dolazim iz Zgreba. Veliki sam boardgaming entuzijast koji pretjerano ne bira kad je rijec o najdrazem tipu igara, od jednostavnih card gameova i blesavih dexterity igara pa do epskih svemirskih saga i cthulhu style ameritrash igara koje traju u nedogled, jednostavno ih volim sve :D , ali kad bi vec morao birat rekao bih da ponajvise smatram eurogamerom.

I tako moja prica ide unazad par godina kada je sve pocelo sa carcassonneom (i njegovih 3242342 ekspanzija). Vrlo brzo su u tu pricu dosli i ticket to ride i munchkini, nebi li se sa stalnim rastom apetita preslo na vec nesto ozbiljniji pandemic i smallword. I tako, vrijeme je prolazilo, entuzijazam je rasto, i tako sam ja dosao od povremenog igraca boardgamova koji zna nabrojat igara kolko je i prstiju na rukama do manijaka koji ne prestaje citat apsolutno svaku novost na BGG-u, gledat svaki video koji objavi ekipa sa dice towera, i do duboko u noc rastavljat igre na proste faktore uz citanje pravila i gledanje detaljnih playthroughova od rahdo-a.

No naravno ni tu prici ne dolazi kraj, jer ja nebi bio ja kad me moj mozak nebi poceo davit sa idejama za vlastite igre. Zadnjih par mjeseci je proslo uz dosta rada, puno psovanja ali i veselja. Dosta ideja se je nakupilo, ali je eto jedna igra spremna za testiranje( za pocetak jedan jednsotavni card game) a ostale su (ja se nadam) na putu. Pa se eto nadam da ste spremni i voljni prihvatit jos jednog mladog i nadobudnog dizajnera :D Vidim da ih se je nakupilo par, od planetarno popularnog Kristiana Čurle , pa do ostalih prototipova koji se tu na forumu spominju.Ugl. veselim se svim buducim suradnjama i testiranjima razno raznih prototipa koje ce bit potrebno istestirat i zivim u nadi da cemo svi zajedno bit jednog dana ko cjela francuska dizajnerska ekipa :D

ps. Gradanska duznost oko uclanjivanja u udrugu je obavljena, i nadam se da cu vas sve upoznat kroz narednih par dana (tjedana) pocevsi mozda vec od sutra!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ron_Swanson za post (ukupno 9):
sadistikodadogroffrleArtySatarashShichValsimkockica
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3582 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Ron Swanson

Post Postao/la sadistiko »

:welcome: :welcome:
slika
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Ron Swanson

Post Postao/la Arty »

Dobrodošao

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
So many games, so little time
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Ron Swanson

Post Postao/la grof »

Vidim da se u Lijepoj Našoj širi i kultura stvaranja igara. :bravo
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Ron Swanson

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2360 puta
Kontakt:

Re: Ron Swanson

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao i lijepo nam ostao slika .

Svaka čast na entuzijazmu i ideji oko igre. Želim ti puno sreće u daljnjem razvoju igre :thumbs .
Nadam se da će biti prilike za neko skorašnje testiranje ;) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”