Arty

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la Satarash »

Nama je milina bila igrati dok je klinka mala bila. Čim zaspe, nas troje za stol. Sad su joj dvije i sad je malo veći problem, jer ju sve zanima, sve mora vidjeti, uzeti..... Osim toga, sad kasnije ide spavati, tako da smo malo prorijedili partije.
Ali evo, već i nju uključujemo pomalo (jučer nas je sredila u Spuzzle-u). Za neke 2-3 godine će nas biti četvero i ne sumnjam da će biti igranje do daske svaki dan. :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
Arty
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la Arty »

Pozdrav svima.
Nakon malo više godine i pol dana evo naše male obitelji nazad u Zagrebu (ovaj put trajno nadam se) i prva stvar što sam sebi obećao je da ću se učlaniti u udrugu čim se vratim. Rečeno - učinjeno danas sam uplatio članarinu e-bankarstvom a kroz neko vrijeme se planira i navratiti do igraonice. Šta reći, zadnje dvije godine od kad nam se mali rodio se nije baš nešto igralo jer se i nije imalo vremena a i bili smo selili za Pulu zbog posla i sada nazad za ZG. To će se promjeniti čim raspakiramo sve stvari i namjestimo sve sve do kraja mjeseca. Žena mi je zabranila nabavu novih igara zbog nedostatka prostora u stanu:-) , odnosno dok nešto ne prodam ništa novo ne smije doći. Sreća prodao sam cijelu kolekciju Carcassonne-a koja se nije nešto pretjerano igrala pa sad imam buffer zonu ako nešto zanimljivo naleti. Šta reći dalje nego da se veselim jeseni i igranju u zagrebu :-)
Pozzzzzzz
Ovi su korisnici zahvalili autoru Arty za post (ukupno 5):
Valsimfpolstokasadistikonia.neon
So many games, so little time
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la Valsim »

Oho koja vijest. Lijepo nam se vratio u zajednicu :-) . Onda se viđamo u igraonici od jeseni ;-) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la grof »

Bravo, veselimo se tvojim dolascima
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la sadistiko »

Pa nije ni Pula grad gdje nema igrača, bar sam tamo naišao na cijeli niz dobrih ljudi željnih igre.
Ali svaka čast na učlanjenju
slika
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Arty

Post Postao/la Arty »

Ma nije uopće u tome stvar, Pula ima jaku igračku scenu, ali mi smo bili u takvoj fazi da jednostavno nismo imali vremena. To se mjenja od ove jeseni ako bude sve po planovima. A glede učlanjenja, to se trebalo dogoditi i prije Pule ali jednostavno se nisu planovi posložili. Sad počinje novo razdoblje u kojem će igranje opet imati svoj dio vremena u tjednu :-)

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

So many games, so little time
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”