Sadistiko

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Sadistiko

Post Postao/la sadistiko »

Pozdrav svima

Ivan Kosak - Petrinja (godina proizvodnje: 1973.)
Ne znam kako bih se predstavio kao stari prekorjeli igrač i autor društvenih igara (ali uglavnom samo-proizvodnje) ili kao totalna njubara pošto nisam igrao društvene igre dobrih 20-tak godina.
U mladim danima (početak srednje škole) sam imao dobro društvo koje je znalo igrati obični monopol, ali kako nam je to brzo dosadilo počeli smo sami stvarati igre slične monopolu, ali s puno kompleksnijim pravilima i većim tablama za igru, igrama u igri i slično. Znali smo danima igrati bez prekida. Moja druga igra koju sam napravio (Nacional game - bilo je to u vrijeme početka rata :-)) nije bila još ni nacrtana olovkom do kraja kad smo krenuli sa testiranjem koje se nastavilo bez prekida nekoliko dana kad sam i priveo kraju samo okvirno olovkom. Kad je igra bila završena nažalost nismo je uspjeli odigrati više od 2-3 puta jer smo morali bježati iz Petrinje.
Nakon toga su još došle igre Nacional Game 2 (koja zauzima dobih 200cm x 80cm - nisam mjerio) te Space game koja je bila na 8 mapa u isto vrijeme i brdo različitih rasa i brodova, sve ručno rađeno iz papira i kartona. Hehe, e to su bili dani.
Uglavnom kako je život krenuo u kolotečinu gdje radimo i trošimo te teško zarađene novce, ženimo se i imamo djecu i td. jednostavno nije bilo više previše vremena za igranje, osim još jednog Rizika koji smo odigrali više puta.
Sve je to bilo negdje u pozadini do prije nekih mjesec dana kad mi je žena pričala o jednom svom prijatelju koji ima ekipu koja se okuplja i igraju razne društvene igre po cijelu noć. Nije trebalo puno da se stara ljubav probudi.
Pronašao sam goardgamegeek.com i Vas i eto me.
Pošto sam ja valjda uvijek posebna biljka (a i žao mi je dati 500-600kn za igru) krenuo sam opet u proizvodnju, samo ovaj puta ima se firma (mali obiteljski obrt) pa će nadam se koja igra i izaći na police kojeg dućana ako se uspije zatvoriti financijska konstrukcija.
Da dalje ne davim, uz svoj obrt (Hosting, design webova i grafička priprema za tisak) radim u školi kao predavač informatike od 5.-8. razreda.
Pozdravljam sve i zahvaljujem na nekim zanimljivim informacijama koje sam pronašao na ovom site-u.
Zadnja izmjena: sadistiko, dana/u 17 ožu 2013, 07:20, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la grof »

Dobro nam došao... čak štoviše, uočavam i neke sličnosti... :)
Što se tiče proizvodnje igara i testiranja istih, stojimo ti na raspolaganju. Dapače, vrlo rado ćemo tvoje uradke opisivati i predstavljati na našim stranicama! Kroz našu igraonicu je već prošlo playtestinga, pa imamo iskustva i volje pomagati u izradi novih naslova.
Dakle i hostaš stranice... dobro je to znati... ;)
Vidim, družiti ćemo se. spivo

(btw i ja sam bio profa iz informatike u srednjoj građevinskoj, davnih dana... bijaše to zgodan poslić na pola radnog vremena za vrijeme studija)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la Dread24 »

Pozdrav i dobrodošao!! veselimo se kreativnim ljudima! :D
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la sadistiko »

hvala na dobrodošlici.
Što se tiče predstavljanja, još je dalek put do toga, nakon jučerašnjeg alfa testiranja vidim da to ne bude tako brzo išlo kako sam se nadao :)
Što se tiče testiranja, to mi je malo problem pošto nisam iz ZG, uz dvoje djece i ženu koja i bez ovog "novog" hobija već dovoljno prigovara ;)
slika
RodmanSplit
Reactions:
Postovi: 16
Pridružen/a: 10 sij 2013, 20:22
Lokacija: Split
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la RodmanSplit »

Dobro došao i sretno s smišljanjem i proizvodnjom igara.
Kreativaca nikada dosta.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la sadistiko »

Evo da si čestitam forumdan ovdje na igranju. Prije točno 4 godine i par minuta sam se pridružio igranju i predstavio svoju igru koju sam godinama razvijao. Nažalost igra nije prošla, ali ja sam se dobrano zarazio igranjem :-)
Kolekcija se popela na oko 100 naslova u ovih 4 godine.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 5):
grofkockicastokaDarkDefenderValsim
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la grof »

Živio ti nama i igrao! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
sadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Sadistiko

Post Postao/la Stips »

Nek ti je sretan!

100? Ja nekad imam dojam da imaš barem 500 igara... :lol: :lol: :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 2):
kockicasadistiko
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la Valsim »

Nek ti je sretan forumdan :-) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Sadistiko

Post Postao/la sadistiko »

Eto, prije točno 11 godina sam se prijavio na ovaj forum i eto me još ovdje ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 7):
ValsimKnivesmiljenkodadojuri006Officer BarbradyBojan1983
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”