Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la the_priest »

Doslo je vrijeme i za sesti po redu Netrunner turnir koji ce se odrzati u Prostor u Bogovićevoj 1 i to 20.02.2016. U novu sezonu usli smo s poprilicno interesantnim deckovima i nekim novim Data&Destiny kombinacijama koje ce izgleda postati pravilo. U ovome turniru odlucili smo se za jedan novi potez, a to je zajednicki odabrati po 2 identiteta svake fakcije koja ce biti legalna za izbor na ovome turniru i po jedan izmedu Adama, Apexa ili Sunny. Procedura oko toga sasvim je jednostavna i bazirat ce se na vecinskom odabiru zajednickih glasova kroz nesto manje od mjesec dana do pocetka turnira- a brzina kojom ce se odluciti ovisi cisto o nama samima. Cilj turnira isprobati je nesto novo, nesto divlje, nesto iz nasih glava sto se obicno ne igra i pokusati otkriti dobitnu formulu o kojima se obicno ne govori.


Ponijeti jedan korporacijski i jedan runnerski deck na turnir, koji obadva zadovoljavaju službene kriterije.

Prijaviti se mozete preko ovog eventa te sluzbeno emaila; [email protected]
Prijave tj dolasci su od 15:00 h - tada otvaramo prostor i biljezimo sve prijave te eventualno one koji se nisu prijavili preko neta te sortiramo igrace. Sluzbeni pocetak je u 15:30 h. Ovisno o broju igrača, igrat će se 4 ( najvjerojatnije 5 ) ili više rundi. U prvoj rundi, svakom se igraču nasumično dodjeli protivnik, a u svakoj sljedećoj protivnici se sparuju ovisno o broju bodova.
U svakoj rundi igrač igra 2 partije, jednu kao runner i drugu kao korporacija- svaka pobjeda donosi 2 boda, a nedovršena partija 1 bod igraču sa više agenda bodova.
Naime, vrijeme runde je ograničeno- 65min . Ukoliko je broj igrača neparan, onaj sa najmanje bodova dobiva slobodnu partiju- ne igra ni s kim i dobiva max. broj bodova (ne može se dogoditi da isti igrač 2 puta dobije slobodnu partiju).

Na kraju, ukoliko više igrača ima isti konačan broj bodova, pobjednik će biti onaj čiji je zbroj bodova njegovih protivnika veći.

https://www.facebook.com/events/1667759960151689/
Zadnja izmjena: the_priest, dana/u 26 sij 2016, 21:01, ukupno mijenjano 2 puta.
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la JobotBobica »

Mislim da si zaboravio ubaciti ovako nešto:
https://docs.google.com/forms/d/18HdNQ1 ... c/viewform

Dodao sam da trebaš biti ulogiran u gmail jer si mislim da svi imaju Google account, i nema prostora za muljkice ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post (ukupno 2):
the_priestShich
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la the_priest »

JobotBobica je napisao/la:Mislim da si zaboravio ubaciti ovako nešto:
https://docs.google.com/forms/d/18HdNQ1 ... c/viewform

Dodao sam da trebaš biti ulogiran u gmail jer si mislim da svi imaju Google account, i nema prostora za muljkice ;)
Woow djud, nice
Ne koristim google stvarcice pa nisam znao da se to tak moze, a na drugi nacin mi je djelovalo nekako komplicirano, uglavnom zakeljim to i na fejs
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la the_priest »

S obzirom da si ti kreator vjerojatno onda sam ti mozes vidjeti rezultate ankete, ja sam evo obavio glasanje :D
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la JobotBobica »

To je čas posla. AKo će trebati i za idući samo javi. Samo ja vidim rezultate, ali nije bad podijeliti sve zajedno kad se napuni, pa ako treba i provjeriti da rezultatima nje manipulirano :)
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la the_priest »

JobotBobica je napisao/la:To je čas posla. AKo će trebati i za idući samo javi. Samo ja vidim rezultate, ali nije bad podijeliti sve zajedno kad se napuni, pa ako treba i provjeriti da rezultatima nje manipulirano :)
Alrajt, nice, do kraja tjedna bi trebalo biti najmanje 6-7 ljudi koji su dali glasove... tak da bumo onda stavili sta igra
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la thegrey »

the_priest je napisao/la:
JobotBobica je napisao/la:To je čas posla. AKo će trebati i za idući samo javi. Samo ja vidim rezultate, ali nije bad podijeliti sve zajedno kad se napuni, pa ako treba i provjeriti da rezultatima nje manipulirano :)
Alrajt, nice, do kraja tjedna bi trebalo biti najmanje 6-7 ljudi koji su dali glasove... tak da bumo onda stavili sta igra
Ionako nije bitno tko glasa... BlueSun... ovaj... JobotBobica je administrator ankete.
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la JobotBobica »

thegrey je napisao/la:
the_priest je napisao/la:
JobotBobica je napisao/la:To je čas posla. AKo će trebati i za idući samo javi. Samo ja vidim rezultate, ali nije bad podijeliti sve zajedno kad se napuni, pa ako treba i provjeriti da rezultatima nje manipulirano :)
Alrajt, nice, do kraja tjedna bi trebalo biti najmanje 6-7 ljudi koji su dali glasove... tak da bumo onda stavili sta igra
Ionako nije bitno tko glasa... BlueSun... ovaj... JobotBobica je administrator ankete.
Ako ne možeš na brzinu haknuti Google da ispraviš rezultate, zašto uopće igraš Netrunnera?

Blue Sun trenutno nema niti jedan glas. Ja sam glasao ;)
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la thegrey »

Da, da... već viđeno prije par dana u medijima.

I Mladen Novak, bivši saborski zastupnik, prvi na listi ORaH-a u 6. izbornoj jedinici, tvrdi da ima dokaza da je pokraden u izbornoj noći.

- Na izbornom mjestu u Domu umirovljenika u Sisku glasovala je moja mama. Siguran sam da je moja mama glasovala za mene i listu ORaH-a, ali na tome biračkom mjestu ni ORaH, ni ja nismo dobili niti jedan glas. Tako piše u službenim rezultatima DIP-a. Šutio sam dosad o tome jer nisam želio da moji sugrađani pomisle kako prigovaram jer nisam prošao u Sabor. Ne želim reći da bih ja prošao u Sabor da su pribrojani ti glasovi, ali ovi podaci pokazuju kako ima ozbiljnih indicija da se dogodila krađa - tvrdi Mladen Novak.
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Turnir subota 20.02.2016 "Down under"

Post Postao/la the_priest »

haha ide to vama

Nego Grey el dolazis, bilo bi dobro imati neku barem prividnu konkurenciju 8-)
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”