Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la JobotBobica »

the_priest je napisao/la:Fala ali naglaseno je da sav visak ide za Kit - to je i primarni cilj :D
A koliko treba skupiti za Kit?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la Shich »

JobotBobica je napisao/la:
the_priest je napisao/la:Fala ali naglaseno je da sav visak ide za Kit - to je i primarni cilj :D
A koliko treba skupiti za Kit?
Puno. :(
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la the_priest »

JobotBobica je napisao/la:
the_priest je napisao/la:Fala ali naglaseno je da sav visak ide za Kit - to je i primarni cilj :D
A koliko treba skupiti za Kit?
Kit kosta 1500kn - odplacivati ce se u ratama


Matija ti dolazis na turnir?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la Shich »

the_priest je napisao/la:
JobotBobica je napisao/la:
the_priest je napisao/la:Fala ali naglaseno je da sav visak ide za Kit - to je i primarni cilj :D
A koliko treba skupiti za Kit?
Kit kosta 1500kn - odplacivati ce se u ratama


Matija ti dolazis na turnir?
Ne dolazim. Sorry kaj mi je stalo da nešto ovakvog tipa zaživi i preživi te što se osjećaš ugroženo zbog najobičnijeg pitanja/savjeta. Tvoja je odluka kako ćeš održavati i financirati turnire.

Bježim iz ovog podforuma. :sretno
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la frle »

Ja mislim da bi trebali i naplatiti ovaj turnir- kotizacija 30/40 kn i to iskoristiti za nabavku regionalsa, ako već imate osigurane nagrade za ovaj turnir.
Također bi bilo dobro da što prije objavite kada je Regionals da mogu doći ljudi iz regije - malo razglasiti turnir po forumima za netrunner - sigurno će se naći ljudi koji su zainteresirani doći iz Austrije/Mađarske.
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la the_priest »

Marija sve 5, fala na zabrinustosti i iskrenim zeljama za uspjeh te podrsku, no da presjecam igru provokacija ...
Od zelja, pozdrava i ostalih slicnih stvari nema nikakve realne koristi osim moralne podrske, mozes li kao glavni voditelj - predstavnih udruge igranje, dati konkretne informacije i konkretnu pomoc pri odplacivanju ili ne?

( i usput nije moja odluka, jer nemamo hierarhiju i miljon podjela , cilj je zajednicki javno i transparentno sve dogovarati i sredivati )


Frle - razmisljao sam o tome ali uvijek se povodim s time da nekome jednostavno mozda puno dati, gledam da izadem u susret svima koliko je moguce, recimo ja cu konkretno dati najmanje 50kn, netko neka da 20, netko 40, irelevantno, na kraju dana vidjet ce se koliko je sakupljeno pa se prema tome moze odrediti kako i sto dalje, najbitnije nam je u ovome trenutku da sto vise ljudi sudjeluje.

Sto se tice odredivanja datuma, razglasvanja i ostalih slicnih stvar, sve je vec u toku i Nika na tome radi punom parom.
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la frle »

Znam da je super probati izaći u susret svima, ali sa kotizacijom bi se osigurao sigurni neki "profit" za Regionals, također možete reći ljudima da ako netko želi da su donacije uvijek dobro došle. Teško je išta organizirati ako se za to nema novaca. Svi turniri koji se vanoiorganiziraju se napaćuju makar bilo i 5$, dobro je staviti neki entry fee jer se tako ipak osigura neki minimum- 10 ljudi sigurnih 300 kn+ako netko želi donirati.
Ja sam pondjeljkom uveo skupljanje donacija za buduće kitove koje ćemo kupovati za turnire - game night kitovi za lige koji će se igrati na 3/4 mjesečnoj bazi, a ostali veći kitovi ako će se moći nabaviti će imati veću kotizaciju, jer nažalost nije sve besplatno (kao što se i vidi iz ove paprene Regionals cijene).
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la JobotBobica »

Mislio sam pitati sutra, ali kako je krenulo ipak se neću pojaviti, da li je ovo taj famozni kit: https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... nt-kits-5/ ?

Ako je, u čemu je fora? Da li su uutra smao nagrade ili je to i neki oblik ulaznice u FFG OP?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la Shich »

Nika
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 30 stu 2014, 14:09
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Nterunner Turnir 3 ( Warm up for regionals)

Post Postao/la Nika »

Rezultati i report!

Još jedan uspješan Netrunner turnir je iza nas! Igralo se čak pet rundi i bilo je jako napeto – ustanovili smo da je nekim čudom Harmony Medtech totalno nova Zagreb meta! Ako se pitate tko to igra – odgovor je cak dvojica luđaka, pa je stoga Harmony i najzastupljenija korporacija na ovom turniru. Ali i čudnije stvari su se uspjele dogoditi, npr. Jurini deckovi ali vise o tome malo kasnije.

Najdulja partija je trajala nešto vise od 50 minuta (Jure, ugh), a najkraća manje od 5 sekundi (lol Miro). Goranov Replicating Perfection deck je i dalje nepobjediv – ljudi, stvarno, pa to vise nije normalno! Ali, Filip kojem je ovo bio prvi turnir je jedini koji je danas uspio pobijediti „poker face“ Gorana.

Leela Patel je najzastupljeniji runner na turniru, pa sam ja mogla odahnuti jer volim kad sam jedina Andromeda (mislim, ipak ja „runnam with the best“ budimo realni), ali moram priznati da mi je bilo teško igrati protiv i Markove i Goranove Leele. Haley Kaplan i Jure je kombinacija koja ce se od sada do daljnjega zabranjivati na turnirima. Šalim se naravno, ali daj čovječe sve nas još uvijek boli glava!

Matija i Miro su osnovali Harmony Medtech fan klub u koji nitko drugi nije pozvan a da i je, ne bi se učlanio. Sve u svemu, ovo je bio najbolji turnir jer nije igrao niti jedan NBN i zato jer mi je pobjednik Goran poklonio Vitruvius playmat iako ga danas baš nisam zaslužila!

Hvala svima što su došli, odigrali genijalne partije i naučili jednog novog igrača (mladu nadu Viktora!). Vidimo se na regionalsima i never stop running.

Players and Ranking
Rank Name Prestige SoS RW CW W-T-L
1. Goran
(C 4 / J 4) 18 52 4 5 4-1-0
2. Nika
(C 3 / H 1) 14 54 3 4 3-1-1
3. Matija
(A 7 / J 3) 12 44 1 3 1-2-1
4. Jure
(S 7 / H 7) 10 54 1 2 0-3-1
5. Filip
(C 1 / W 6) 10 48 0 3 0-3-1
6. Miro
(C 2 / J 3) 10 46 1 2 0-3-1
7. Marko
(C 5 / H 4) 6 54 0 1 0-1-3

SoS: Strength of Schedule / RW: Runner Wins / CW: Corp Wins / W-T-L: Win-Tie-Loss
Results

Round 1

1 Goran vs Jure 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
2 Nika vs Miro 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
3 Marko vs Matija 0 : 4 (R 0:2 C · C 0:2 R)
4 Filip vs Bye 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)

Round 2

1 Filip vs Nika 0 : 4 (R 0:2 C · C 0:2 R)
2 Goran vs Matija 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
3 Jure vs Miro 2 : 2 (R 2:0 C · C 0:2 R)
4 Marko vs Bye 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)

Round 3

1 Goran vs Nika 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
2 Marko vs Filip 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
3 Matija vs Jure 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
4 Miro vs Bye 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)

Round 4

1 Goran vs Filip 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
2 Nika vs Marko 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
3 Matija vs Miro 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
4 Jure vs Bye 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)

Round 5

1 Goran vs Marko 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)
2 Nika vs Jure 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
3 Miro vs Filip 2 : 2 (R 0:2 C · C 2:0 R)
4 Matija vs Bye 4 : 0 (R 2:0 C · C 2:0 R)

Corps:
Replicating Perfection - 1
Engineering the Future -1
Harmony Medtech – 2
Argus Security – 1
Custom Biotics – 1
Cybernetics Division -1

Runners:
Leela Patel – 2
Andromeda – 1
Ian Stirling -1
Edward Kim – 1
Gabriel Santiago -1
Hayley Kaplan – 1
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”